LU-DM Team
LU-DM News #3 - Wersja do druku

+- LU-DM Team (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb)
+-- Dział: Ogólnie (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Ogłoszenia (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: LU-DM News #3 (/showthread.php?tid=165)



LU-DM News #3 - rww - 09-27-2015

Witajcie, oto kolejna część njusów z LU-DM i nie tylko ;) A więc zacznijmy...

Razem z Piterusem postanowiliśmy zrobić małe zmiany w administracji. A więc teraz wygląda ona mniej więcej tak:

LU-DM + VC-DM + VC-DM Classic:

Level 6: Piterus, RwwpL
Level 5: Kunio, Vandi
Level 4: Fox, Genesis
Level 3: Xenon

Wszędzie będzie jednakowo. Mamy nowego moderatora LU-DM - Xenona. Fox zyskał awans spowrotem na swoją poprzednią rangę (Admina), mam nadzieje że tym razem będzie z tobą lepiej. Za to Vandi awans na Głównego Admina. Jest aktywny, nic nie odwala, i przede-wszystkim, nie ma problemu z komunikacją z zagranicznymi graczami. Brawo!

Ciekawostka... Kunio jest jedyną osobą posiadającą level większy niż 2, i nie jest w klanie DS.



Na serwerze LU-DM wpadło kilka zmian. Pierwszą z nich jest nowe respienie pojazdów komendami /v i /av. Teraz gdy tworzymy pojazd, poprzedni znika. (Crashowało serwer). Kolejna zmiana to opłacanie biznesów, ponieważ niektórzy mają za dużo pieniędzy, ale również osoby które nie grają od miesięcy, a zajmują biznesy. Powstały też drobniejsze poprawki, np. /vote dla vipów. Przywróciłem możliwość respienia łodzi i rcbandit'ów, oraz ustawiłem opłatę na wszystkie biznesy $2000.

Jeżeli ktoś stracił biznes, bo po prostu nie wiedział, albo nie chciał opłacać bo było drogo, ale nie sprzedał biznesu, może napisać w dziale "Serwer LU-DM" temat o przywrócenie biznesu.

Ciekawostka... Serwer bez przerwy stoi już ponad rok jako publiczny, czyli od 17 września 2014 do teraz. W połowie kwietnia 2014 serwer miał być tylko dla eventu klanu [moro]?



Nowe VC-DM ma też już postęp. Wczoraj z Piterusem pół dnia katowaliśmy całkowicie nową wybierankę, spawny do skinów, i bronie dla skinów. Poprawiłem tam również kilka pojazdów (przestawiłem). Dobra wiadomość jest taka, że pod namową Piterusa, przywrócę dodo.



Nawet VC-DM Classic zyskał sporą łatkę, głównie dzięki temu, że klan DS potrzebował serwera do spotkania. Poprawiłem kilka błędów, przez które nie działały niektóre funkcje serwera, ale również dodałem np. /c respawnall. Myślę że spotkanie klanowe wyszło na plus dla serwera.



Wczoraj całkowicie na spontanie nagrałem filmik na kanał LU-DM Polska. Chociaż jakiejś perfekcji nie ma, wydaje mi się że za kilka miesięcy filmik nabierze całkowicie większej wartości.





Podziękowanie dla każdego, kto wystąpił w filmiku ;) A szczególnie dla danielius(a)34 oraz Vandi'ego


RE: LU-DM News #3 - eXe^ - 09-27-2015

Vandi zasłużył na tą rangę jak mało kto.

Chyba największą zmianą na plus w ostatnim czasie była zmiana systemu zbierania profitów z własnego biznesu :). Ciekawe jak to dalej wpłynie wszystko na zamieszanie wynikające ostatnio z tych biznesów.

Mam pytanie dotyczące VC-DM:
Cytat:Nowe VC-DM ma też już postęp. Wczoraj z Piterusem pół dnia katowaliśmy całkowicie nową wybierankę, spawny do skinów, i bronie dla skinów.

Czy w 'nowym VC-DM' spawny skinów są randomowe czy stałe? No i ile ich jest na całej mapie (w przypadku stałego spawnu).


RE: LU-DM News #3 - Piterus - 09-27-2015

Stałe spawny. Piszę z pamięci:
- Trzy albo cztery przy Ocean View z samym stubby,
- Dwa przy centrum handlowym obok szpitala m4 + stubby,
- Trzy skiny na golfie z m60 + katana,
- Dwa skiny a'la sharks vs marios shotgun + ruger,
- Dwa skiny przy willi laser + phyton,
- Dwa skiny przy malibu granaty + tec.

Ustawiane z myślą o TDM.


RE: LU-DM News #3 - eXe^ - 09-27-2015

Żebyście nie musieli zmieniać koncepcji na VC-TDM.

Jeszcze jedno pytanie, będzie możliwość oczywiście ustawienia własnej kombinacji broni? Jeśli tak to nie mam więcej pytań, jeśli nie, why?


RE: LU-DM News #3 - rww - 09-27-2015

(09-27-2015, 03:56 PM)eXe^ napisał(a):  Żebyście nie musieli zmieniać koncepcji na VC-TDM.

Jeszcze jedno pytanie, będzie możliwość oczywiście ustawienia własnej kombinacji broni? Jeśli tak to nie mam więcej pytań, jeśli nie, why?

Nie jest dla mnie to teraz najważniejsze, a więc w najbliższym czasie - nie.


RE: LU-DM News #3 - Fox - 10-02-2015

(09-27-2015, 02:52 PM)M_Latore napisał(a):  Fox zyskał awans spowrotem na swoją poprzednią rangę (Admina), mam nadzieje że tym razem będzie z tobą lepiej.

Niestety szczerze w to wątpię... Ostatnio często zapowiadane mam sprawdziany i zadania domowe (Bulenie w sobotę), przez co nie mam czasu żeby wejść na komputer, A co dopiero na serwer.


RE: LU-DM News #3 - Piterus - 10-02-2015

W każdej chwili możesz podjąć męską decyzję o rezygnacji z funkcji, skoro uważasz, że nie masz wystarczająco dużo czasu.