LU-DM Team
Podsumowanie plebiscytu || Event świąteczny || Inne pierdoły - Wersja do druku

+- LU-DM Team (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb)
+-- Dział: Ogólnie (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Ogłoszenia (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Podsumowanie plebiscytu || Event świąteczny || Inne pierdoły (/showthread.php?tid=219)



Podsumowanie plebiscytu || Event świąteczny || Inne pierdoły - Piterus - 12-20-2015

Cześć!

Wcielając się w rolę legendarnego prezentera podobnych gal, pana Krzysztofa Ibisza, mam zaszczyt ogłosić wyniki plebiscytu Wyróżnieni 2015. Kilka formalności: plebiscyt był przeprowadzony w formie anonimowej ankiety w 7 kategoriach. Brało w niej udział 15 (tak z przelotnych oględzin) osób, z czego nie wszystkie głosowały we wszystkich kategoriach. Jest to liczba hmm... niezła, chociaż liczyłem na co najmniej 20 osób, a było to możliwe. Jeszcze wczoraj niektóre osoby chciały zagłosować jednak jak widać namyślały się nieco za długo. Smuci też nieco fakt, że wiele osób w kategoriach, gdzie laureatem była konkretna osoba, głosowały na siebie - chociaż może nie powinienem się temu dziwić. Każdy ma poniekąd do tego prawo, ale takie fair play jest co najmniej pożyteczne biorąc pod uwagę całokształt. Wracając do przyjemniejszych rzeczy, a tym samym do meritum tematu pragnę ogłosić wyniki pierwszych miejsc. Pozostałe można sprawdzić w poszczególnych tematach z ankietą.

Klan roku: Desert Storm (50% wszystkich głosujących)
Źródło informacji: Kącik NC (60%)
Wydarzenie roku: Przejście z 0.3 na 0.4 (60%)
Zagraniczny gracz roku: Theremin (53,85%)
Gracz roku LU: HARDKOR (28,57%)
Gracz roku VCMP: Xenon & Piterus (po 41,67%)
Admin roku: Piterus (35,71%)

Gratulujemy!
Od siebie z racji, że zająłem dwie najwyższe pozycje w dwóch kategoriach, chciałbym serdecznie podziękować za oddane głosy. Szczególnie w kategorii Admin roku, gdyż szczerze uważam, ze pozostały Staff z Rww na czele, zasłużył na nagrodę o wiele bardziej. Gratuluję także Xenonowi, (który ma dziś urodziny! 100 lat!) oraz pozostałym zwycięzcom. Liczę, że nie będzie to ostatni taki plebiscyt i za rok odbędzie się ze znacznie większą pompą.

___________________________________________________________________________________

Zapewne spora liczba osób już wie, że planowany jest event świąteczny. Szczegółowe informacje poda wkrótce Rww. Dziś chciałbym przedstawić jedynie zarys planu spotkania:

- Odbędzie się ono na serwerze VC-DM Classic, czyli na legendarnej już (hue) wersji VCMP.
- Główną atrakcją będzie TDM w okolicach portu Corteza. Gracze zostaną podzieleni na dwa teamy z zestawem broni m4, ingram, stubby ze spawnem w podziemnym parkingu oraz na tyłach pobliskiego szpitala. Zostanie utworzony dynamiczny licznik, który będzie liczyć każdy frag zespołu. Ten, który pierwszy zdobędzie 100 punktów wygrywa. Zostanie też wybrany MVP, czyli osoba, która osiągnęła najwięcej fragów.
- Odbędzie się także szaleńczy wyścig z dyskoteki Malibu do okolic lotniska. Szaleńczy, bo osiągającymi zawrotne (o, to dobre słowo, jeśli ktoś wie o co chodzi) wózkami golfowymi.
- Przy studiu zostanie też postawiona choinka, gdzie to każdy będzie miał możliwość wysłać życzenia pozostałym uczestnikom eventu.

Ktoś powie - dupy nie urywa, jednak warto zauważyć, że głównym powodem będzie nawet nie tyle odstrzelenie makówki przeciwnikowi, lecz spotkanie się i dobra zabawa na wersji, w którą przez tyle lat graliśmy. Serdecznie zapraszam.

___________________________________________________________________________________

Cóż mogę jeszcze napisać... 27 grudnia odbędzie się 5 edycja globalnego eventu Vice War. Bez większej euforii, lecz zważając na rozmiar eventu warto tam chociaż na chwilę wbić i pomóc swoim współziomkom ze świata. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu lub od razu na stronę klanu VU - głównego organizatora.
Wielu zastanawia się co może przynieść nowy rok dla LU/VCMP. Bieżący był poniekąd przełomowy, ze względu na nową wersję. Być może w chwili wolnego czasu pokuszę się o jakieś podsumowanie roku w tej społeczności. Nie obiecuję, ale możliwe, że jeśli nie w tym to w następnym miesiącu takie coś się ukaże. Tak przy temacie, zapraszam również na inne, zaprzyjaźnione z nami strony do których odnośniki znajdziecie na portalu po lewej.
Jakby ktoś chciał coś dodać, zapraszam. Tymczasem ode mnie tyle.

Pozdrawiam!


RE: Podsumowanie plebiscytu || Event świąteczny || Inne pierdoły - Genesis - 12-20-2015

Dziękuję wszystkim graczom za głosy oddane na moją osobę w kategoriach Admin Roku oraz Gracz Roku LU oraz Piterusowi za sprawną organizację i zaangażowanie w plebiscyt. Do zobaczenia w grze :)


RE: Podsumowanie plebiscytu || Event świąteczny || Inne pierdoły - eXe^ - 12-20-2015

Cytat:Klan roku: Desert Storm
Ja co do tego nie mam wątpliwości. Nie dla tego, że sam w nim jestem i pomagałem w jego reaktywacji, ale dlatego, że po prostu nie mamy przeciwników na odpowiednim poziomie, niestety takie czasy.

Cytat:Źródło informacji: Kącik NC
To dla mnie także nie jest zaskoczeniem. Zdecydowanie bezkonrurencyjny blog jeśli chodzi o treści w nim zamieszczane.

Cytat:Wydarzenie roku: Przejście z 0.3 na 0.4
Jedyna kategoria w której nie zagłosowałem. Niestety dla mnie przejście z 0.3 na 0.4 to największa klapa roku, a co dopiero mowa o pozytywnym wydarzeniu bo tylko takie w tej kategorii mają byt. Dla mnie osobiście największym wydarzeniem jest reaktywacja DS, oraz powstanie serwera VC-DM na 0.4.

Cytat:Zagraniczny gracz roku: Theremin
To także dla mnie nie jest zaskoczeniem.. Theremin sobie zasłużył na to jak nikt inny, bo od samego początku LU-DM jest z tym serwerem związany. Miał swoje 5 minut jako moderator, sympatyczny gracz (przynajmniej na początku) i widać, że bardzo się poświęca na rzecz LU.

Cytat:Gracz roku LU: HARDKOR
Ja osobiście oddałem głos na Fox'a z tego względu, że na przestrzeni całego roku się pokazywał na serwerze i wygrał sporo eventów. Jednak gratulacje dla Harda, bo praktycznie 2-3 miesiącami wyrobił sobie możliwość zostania graczem roku poprzez zaangażowanie w zdobywanie fragów za wszelką cenę (czego sam nie popieram) :P.

Cytat:Gracz roku VCMP: Xenon & Piterus
Zdecydowanie na ten tytuł zasłużył sobie ktoś z powyższej pary, jednak ani Pit, ani Xenon nie wyrósł ponad drugiego na tyle bym mógł oddać jednogłośny głos na jednego z nich stąd wyjściem w tej sytuacji było oddanie głosu na outsidera Larrego i tak też zrobiłem wiedząc że mój głos niczego nie zmieni w takim układzie.

Cytat:Admin roku: Piterus
Jak dla mnie największe zaskoczenie, ponieważ moim zdaniem przynajmniej 4 innych administratów zasłużyło sobie na to bardziej. Ale każdy ma swoje zdanie, a osobiście mi Twoja praca jako administrator serwera czasem nie do końca odpowiadała.
Ja osobiście oddałem głos na Vandiego, ponieważ zrobił moim zdaniem przez ten okres w którym adminuje (od moderatora) ogromny postęp, a także był organizatorem większych, bądź mniejszych wydarzeń. Dodatkowo gracze go lubią, świetnie zna angielski i jest sympatyczny.
Nie oddałem głosu na rww, ponieważ rww jest dla mnie świetnym skrypterem, bezkonkurencyjnym na ten okres, jednak bycie adminem to zupełnie inna sprawa, dlatego mój głos powędrował do Vandiego.

3 2 1... możecie hejtować moje powyższe opinie.

Ogólnie dobry pomysł z tym plebiscytem, ciekawe czy za rok będzie taka okazja, a jeśli tak to jak bardzo zmienią się nominacje w niej :).
Propsy za chęci i wykonanie.

Co do eventu na 0.3 to mimo, że nie jestem mile widzianą osobą ostatnio gdziekolwiek, a zauważyłem u niektórych więcej jadu podczas gry, jak czerpania przyjemności z grania to pewnie wbiję na 5 minut pograć by niektórym zbytnio nie przeszkadzać, a osobiście liczę, że event się uda, frekwencja będzie zadowalająca, powodzenia.


RE: Podsumowanie plebiscytu || Event świąteczny || Inne pierdoły - rww - 12-20-2015

Cytat:rww jest dla mnie świetnym skrypterem, bezkonkurencyjnym na ten okres

Nie wiem co wybrać, wpisałem w google "hahaha" i zrobiłem printscreena.

[Obrazek: dddpng_sxqsarr.png]

Skrypterem może jakimś jestem, ale nie piszcie że jestem pro elo chuj wie co jeszcze.


RE: Podsumowanie plebiscytu || Event świąteczny || Inne pierdoły - eXe^ - 12-20-2015

Cytat:Skrypterem może jakimś jestem, ale nie piszcie że jestem pro elo chuj wie co jeszcze.

Miałem tu na myśli jedynie nasze środowisko graczy, oraz ogółem polską społeczność w VCMP/LU, gdzie jednak można zliczyć na palcach jednej ręki skrypterów.
Oraz w szerszym znaczeniu skrypterów ostatnich lat różnych polskich serwerów w VCMP.


RE: Podsumowanie plebiscytu || Event świąteczny || Inne pierdoły - xNCx - 12-24-2015

Cytat:Wcielając się w rolę legendarnego prezentera podobnych gal, pana Krzysztofa Ibisza
:D

Cytat:Smuci też nieco fakt, że wiele osób w kategoriach, gdzie laureatem była konkretna osoba, głosowały na siebie - chociaż może nie powinienem się temu dziwić. Każdy ma poniekąd do tego prawo, ale takie fair play jest co najmniej pożyteczne biorąc pod uwagę całokształt.
Fair play może być różnie rozumiane, np. Zbigniew Boniek ostatnio stwierdził że wybijanie piłki na aut, gdy ktoś leży, to głupie przyzwyczajenie a nie fair play.

Nie było nigdzie wzmianki czy można/nie można na siebie głosować. Ja postanowiłem w swojej kategorii nie głosować, bo to w końcu tylko zabawa i chciałem, by publika zdecydowała o tym, kto ma wygrać. Chociaż gdyby była jakaś nagroda dla zwycięzcy to bym na siebie zagłosował :P.

Cytat:Źródło informacji: Kącik NC (60%)
Bardzo dziękuję głosującym. To miłe jak ktoś docenia to co się robi, mimo że się właściwie nie znamy.

Jeśli mogę się doczepić jednej rzeczy, to do nazwy kategorii. Brzmiała ona "serwis roku"/"źródło informacji" i nominowane były moja strona, strona Ferexa (która została po raz dziesiąty zamknięta i będzie po raz jedenasty otwarta) oraz wasza strona. Bardziej pasowałoby coś w stylu "najlepsza strona prowadzona przez osobę związaną z VCMP" (chciałem użyć słowa "gracza", ale to mnie by wtedy nie dotyczyło ;) ). Jakieś informacje na mojej stronie są, owszem, ale źródłem informacji bym tego nie nazwał. Mi źródło informacji kojarzy się np. z telewizyjnymi programami informacyjnymi albo starą dobrą telegazetą.

Cytat:Wydarzenie roku: Przejście z 0.3 na 0.4 (60%)
Naprawdę? Zgadzam się z eXe^ w całości. Wydarzenie roku powinno budzić pozytywne emocje, tymczasem to budzi negatywne i powinno wygrać w kategorii "największa wpadka roku", gdyby taka była. Chętnie podyskutowałbym z osobami, która zagłosowały na tę opcję. Gdyby nie zagłębiać się w szczegóły, to wydanie nowej wersji po 5 latach przerwy powinno cieszyć, dużo możliwości na miarę XXI wieku. ALE otoczka jaka temu towarzyszyła, czyli przymus przejścia z 0.3 na 0.4, liczne niedoróbki nowej wersji oraz niewłaściwe decyzje podejmowane przez deweloperów, często odnoszących się pogardliwie sprawiają, że przejście na nową wersję określałbym jako smutne wydarzenie w historii VCMP.

Osobom, które zagłosowały na to polecam przeczytać mój 13-stronnciowy wywód i niech potem jeszcze raz, sami dla siebie, zastanowią się, czy rzeczywiście drugi raz zagłosowaliby tak samo.

Dla mnie wydarzeniem roku są klanówki między polskimi klanami. Ten element zaczął w którymś momencie na polskiej scenie VCMP szwankować, a przecież to według mnie jest istotą klanu - zebrać ekipę, pograć i zmierzyć się z innymi w luźnej atmosferze.

Cytat:Zapewne spora liczba osób już wie, że planowany jest event świąteczny.
Czytałem w innej wiadomości, to może być ciekawe. Szkoda, że na oficjalnym forum VCMP nie da radę tego zamieścić, bo pewnie wciąż panuje cenzura na słowo "0.3z r2".

Cytat:To dla mnie także nie jest zaskoczeniem. Zdecydowanie bezkonrurencyjny blog[i] jeśli chodzi o treści w nim zamieszczane.
exe^, nie wiem dlaczego podkreśliłeś to słowo :P . Nie powiedziałbym, że prowadzę blog. Nie lubię tego słowa, dlatego je zmiękczyłem na [i]blok, ale ogólnie to się przyjęło mówić na murzyna.

Chciałbym też zauważyć, że stosunek głosów był 6:4, więc gdyby jedna osoba zagłosowała inaczej, to już bym nie wygrał.