LU-DM Team
AK-47 League 2018 - Podsumowanie - Wersja do druku

+- LU-DM Team (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb)
+-- Dział: Ogólnie (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Ogłoszenia (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: AK-47 League 2018 - Podsumowanie (/showthread.php?tid=586)



AK-47 League 2018 - Podsumowanie - Waluta - 03-05-2018

AK-47 League pierwszą edycję tego wydarzenia mieliśmy okazję obserwować trzy lata temu na niestety zamkniętym już serwerze LU-DM w dywizji LU, organizatorem całej imprezy był Vandi, kolejny raz mieliśmy okazję uczestniczyć w tym wydarzeniu rok temu, gdzie całą organizacją zajmował się Waluta - tym razem w VC-MP, zarówno dziś ta sama osoba doprowadziła wszystkich uczestników wydarzenia do wielkiego finału tegorocznej edycji.
Ogólnie wszystko rozpoczęło się dość wcześnie, turniej miał odbyć się w maju, ale postanowiliśmy przyśpieszyć nieco tępo zdarzeń i wystartowaliśmy w lutym. Sama gra była dość zacięta, wszyscy grali na równym poziomie lecz kiepsko było z aktywnością, niektóre mecze zostały przesuwane na inny termin. Były też dość przykre momenty takie jak pierdolec Sz4jkka i jego dyskwalifikacja z dalszych rozgrywek - szkoda bo kto wie może by zagościł w świętej trójcy. Również nie zostały rozegrane wszystkie mecze, ponieważ kilka osób olało sytuacje, wiec z tego powodu osoby które zjawiły się w finale dostały 3PKT do tabeli.
Pierwsze miejsce zajął zasłużenie Xenon, pokazał znowu że jest najlepszym ścinaczem głów, kolejno za nim jest VerC, który miał dużą szanse być na podium, tak samo jak i rok temu, i osobą zamykającą listę pierwszej trójki jest Piterus. - Gratulację dla tych panów, jak i dla całej reszty uczestników.
Co tu dalej dodać od siebie? - Nie wiem, widzimy się za rok :-)

P.S Coś tam Piterus później napisze od siebie.


RE: AK-47 League 2018 - Podsumowanie - Piterus - 03-05-2018

No siemka!

Turniej spoko wyszedł, nawet nie było aż takiego problemu z meczami, no wiadomo zawsze może być lepiej, ale i tak tragedii nie było.

Ze swojej strony spełniłem minimum jakie sobie postawiłem przed turniejem - nie przegrać. Zremisowałem w sumie tylko z Szajkkiem, a tak to wszystkie mecze z wynikiem dodatnim na moje konto w tym z panami, którzy finalnie znaleźli się przede mną. Serdecznie im z tego miejsca gratuluję. Xenon wiadomo, klasa, ale fajnie że zajął coś i VerC, dla którego to chyba pierwsze takie wyróżnienie.

Fajnie, że tradycje takich turniejów nadal są kultywowane. W pewnym sensie nakręcają one pewien rodzaj rywalizacji in game, która czasami jest potrzebna, żeby nie zrobiło się nudno jak flaki z olejem. W każdym razie szanuję.

Co do następnych turniejów, eventów, bo słyszałem, że niektórzy już o to pytają to myślę, że wszystko wyjdzie w trakcie. Może uda się nam kiedyś zgadać na konkretną godzinę któregoś dnia i coś tam porobimy wspólnie. Fajnie by było.

Spoko też, że serwery chyba nieco znów wróciły do łask, bo przez pewien okres było z tym naprawdę krucho. Oby tak dalej! A jak nie w grze to chociaż spoko być na discordzie, bo ten też przeżywa dobry okres. Przy okazji można też ugadać się na granie w inne gierki jak ktoś chce :P

Aaa i Waluta - spoko news, widać progres w porównaniu do kiedyś tam.