LU-DM Team
Zimowo-wiosenne eventy od LU-DM! Kalendarz imprez. - Wersja do druku

+- LU-DM Team (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb)
+-- Dział: Ogólnie (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Ogłoszenia (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Zimowo-wiosenne eventy od LU-DM! Kalendarz imprez. (/showthread.php?tid=660)Zimowo-wiosenne eventy od LU-DM! Kalendarz imprez. - Stoku - 02-07-2019

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w naszych zimowo-wiosennych wydarzeniach, w których możecie sprawdzić swoje umiejętności zarówno strzeleckie, jak i prowadzenia pojazdów!

Pierwszym z nich jest trzecia edycja AK-47 League, prowadzona przez Walutę. Liga odbędzie się na Liberty Unleashed i będzie trwała od 1 do 31 marca.
Zapisy na AK-47 League 2019 (LU)

Kolejnym wydarzeniem organizowanym przez członków naszej ekipy, jest druga edycja Racing Cup (2019), której organizatorem jest Vandi. Wyścigi będą odbywały się na mapach Vice City oraz Liberty City (VC-MP), a rozgrywki rozgrywane będą w marcu i kwietniu.
Zapisy na Racing Cup 2019 (VC-MP)

Więcej szczegółów można znaleźć w odpowiednich tematach oraz w działach poświęconych wydarzeniom.


A jeszcze dziś swoje urodziny obchodzi członek-filar tej społeczności - Piterus. Wielkie podziękowania dla niego i sto lat!


RE: Zimowo-wiosenne eventy od LU-DM! Kalendarz imprez. - Piterus - 02-07-2019

Także zachęcam do zapisów - obie imprezy wystartują dopiero na przełomie marca i lutego, ale i tak, jak ktoś chętny to lepiej mieć to już teraz ogarnięte.

Również chciałbym podziękować za życzenia, w tym miejscu zbiorczo, bo sporo osób mi wysyłało czy to na pw czy na discordzie. Miło z waszej strony.