Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[VCMP] Archiwum polskich klanów
12-02-2015, 12:13 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-25-2017, 01:46 PM przez eXe^.)
Post: #1
[VCMP] Archiwum polskich klanów
Wczoraj (chyba) Piterus przypomniał mi stary temat z PS'ki który był najlepszą rzeczą jaka powstała przez ostatnie pare lat funkcjonowania PS. Oczywiście sam temat powstał bodajże za pierwszym razem z inicjatywy kogoś z PM?
Temat zawierał byłe polskie klany w VC-MP (oczywiście wszystkich się nie da wypisać), ale te bardziej znane, oraz te które miały więcej jak 3 dni.
Ja coś tam napiszę co pamiętam z niego, oraz z własnej gry, jednak bez dat założeń/zamknięć ponieważ nie mam zbyt dobrej pamięci do liczb. Każdy kto jest w temacie będę mógł coś dopisać gdy się przypomni by to archiwum było w miarę treściwe i będę się starał je aktualizować jak coś wpadnie. Oczywiście w niektórych wypadkach wypisuję wyłącznie nicki graczy, którzy w danym klanie coś znaczyli, z którymi są kojarzeni.


* Army of Darkness - [AoD]
Byli członkowie: Dark_Light (DL), Xardas, Fenomen, DilDel, Miki, Cadillac, Badly, Hammett, Helios, NoCheat (NC), Czaban, pt0k, Emil, Rufus, Jeebok, Szklana, Vic, Badly, PiecyQ, Starter, Dizel, Misiek, Zelltrax, St!G, coceboy, Nemesis, BrOnek, Kokosz, Michcio, Cpt.Crounch...


* Ronin - [RN]
Byli członkowie: Ermin, Tatar, Jozef, Parchezzi, booGie, Maxver, Makaveli, Guzyl, Banan, pt0k, peter_56, Pawlo, MTZ, Piter_15, Robber, coceboy, Prorok, Kowal, Baital, d2!Q'...


* Iron Army - =IA=
Byli członkowie: YaCeQ, Ermin, Adamale, Jea, JoeVega, Style, Dark_Light, Vatras, stuk1...


* Demolik Squad - [DS]
Byli członkowie: Argus, CATALINA, martie, Gerwazy, ironman, Krzychu, Karuzel, PaXoR...


* The Best Players - ^TBP^
Byli członkowie: Jea, Banan, Leon, Polonez, Habas, Dizel, Robber, Larry, Dilb3rt, JumpStyle, Baital, Adamale, Lorax, dajmon, stuk1, Jungleman, Pixar, d2!Q', Black, Mir@s, ZeT, ReeVe, Litera, Avast, Tanvange, Pawlo, Adamale, BiLLy, skatefish, Nelka, Hard...


* The Hooligans Clan - THC'
Byli członkowie: Spawn, Luk4s0, VeNoM, Damian, SindBad2, DzakS, Najemnick, ScooterMod, Snow, Ruziu, ppp1992, psinek, Feitu...


* Top Players - =TP=
Byli członkowie: Hugo, Vargas, Goldzer0, Rocket, Litera, peter_56, coceboy, stuk1, $eba, Lukinho...


* Professional Squad - ^Pr0^/[PS]
Byli członkowie: Sharp, Larry, Ajax, Stek, Venio, martie, Wolf, Naruto, Rzeznik...


* Liberty City Killers - [LCK]
Byli członkowie: Stoku, Zelltrax, Satro, r4d0, sk8^, BaiTaL, Szostol, 3Lv15, Goldzer0, ReeVe, pomen, Mates, layzie ,Iceman, Vandi...


* Poland Multiplayer - [PM]
Byli członkowie: MaRiO93, VarC, Kusza, KYK, Lukinho, Chris16, Rapper, TommyCollins, Touch, Larry, McFizol, d2!Q', Vercetti, Matu, Quasar, PaczQ, Szajkk, mejdi, Mister, Misio, RoVeR, LayS, Mylu, Korzaczyn, ShoZu, Wieprzu, SubZero, VeTeRaN, Cyran, Sony, Radek, Michcio, Kokosz, BoX, Silver...


* The Best Gangsers - ^TBG^
Byli członkowie: Roy_06, Camillo, L@ska, ppp1992, Emil, KinG, Szajkk, Lazarus (N@tanek), Liwek, Darius, Sniper, Piterus, Piter88, Morderca, Sp3ct3r, Tobik, Sebi, Kai55...


* Kakashi Team - [KT]
Byli członkowie: Naruto, Sasuke, Expo, sZegi, Wawe, Chris16, Fiat126p (Sniper), PaczQ, Hunterek...


* Lemon Team - =LT=
Byli członkowie: RaBBiT, Shawn, Chris16, Ichimaru, Domin, ogar, MexikanoS, Refim, IceMan, PeniseQ...


* Vice City Gangsters - =VcG=
Byli członkowie: Wietnam, Loozak, ziz, Hitman, Rafigta, Mzykui, Mercedes, Maxiking...


* Around the Matrix - =ATM=
Byli członkowie: Karol93, ogar, Polonez_FSO...


* Bikers Power Gang - [BPG]
Byli członkowie: Mario93...


* Bug Clan - [BC]
Byli członkowie: KinG, Wolf...


* Agressive Guy's - =AG=
Byli członkowie: sk8^, d2!Q', Rapike, PaczQ, Touch, Valdo, GripS, Garo18...


* Elite - [elite]
Byli członkowie: Roy_06, Sharp, Rufus, MAGNUM, Kokosz...


* Kings of Dark - ^KoD^
Byli członkowie: BeatBoxer, Mastah, Gucio, eXe^, Sonik23, Veru...


* VoodooGang - [VG]
Byli członkowie: RwwPL, Piterus, Aquos, znak(Urban), sss (Juice), Przemo (Przemek) (TigeR), KaDi (FRUGO), Muerte (szejk), Ania, asd_long, Scott, Hazer, Nemezis, Wojtek, Announce, Mirror (Marson), NoX, NOX (Arron), RaterPL, GAME (TestoViron), Buziojadeq, Zenti, Kamxv, Mariu22S, napek, Delux26, ingram, Kosa, Kropa, theamen, Dissected, Natec, Kamelo12, kufamojepole, Refim, Bluszczo, AhmedPL, Guns...


* Street Sharks Family - [SSF]
Byli członkowie: AnnOuncE, Rww, Rater, kaDi, Kokos, napek, Piterus, Dissected, eXe, TomekPL, Mariu22s, Kamxv, Klocek, Kostian, Mudzinek, Natec, Lozin, Arron, Biczu, SirSer, Saksewordus, Palma, CoNNect, snamgo, Deeeee...



* Corleone Gang - [CG]
Byli członkowie: mani, ares, lucifer, Xenon, Kadet, Delux26. artiq, napek, Marcepan, Ryba, ziomek1234, Testo, BUZIOJADEG, Knurlax, LBJ, Motorola, Malina, kakarotto, olivia, Wojto94_PL, Klocek, koles, Sweet...


* MORO - [moro]
Byli członkowie: 2Pac_DMX, 7zack7, Adim, Adrstalik, Alva, Announce, Arron, B3N3K, BaX, Beznicku, Billy, Th3PrO, Black_, Borman, BOTB, Botmanek, Brainkiller, BuDDy, Buniu, Buff, BushMan, Canun, Cisek, Czaban, d2!Q, Danone, Dante, DarkAngel, Dizel, DK_PL, Djwo, Domin, Dragon, DudS, eXe^, Ferex, Gangster, Geni@, GOLEM, HARDKOR, J@ckson, Jadzi@, Janusz, Juan, Kaczy, KaDi, Kamxv, KlaKier, Kr!st!, Krówka, Krys, Kunio, L@ska, Larry, Litera, LiweK, Loozak, luk!, macieq, Maczo(PL), magnum, Marcell, MarS, Mateos, Matiii, Maxver, Mejdi, Mes, Mikkel, Misio, Mister, Mnich, Mumin, NoSeK, P@trick, Pawlo, peniseq, Piersaa_19, Piterus, Pleban, Polaaczek, psinek, Pum@, Punisher, qXq, R4v3N, RaBBiT, Rapike, Razor, Reader, River, RoBsOn, Roy, Rwwpl, Ruziu, Ryba_PL, Rzeźnik, Santon, SaPeR, SiiiM, Snow, Stalker, SweetCherry, Szajkk, szegi, Szejk, Testo, Ursus, Uzumaki, Valdo, Variatos, Vinnie, Virus, VooDoo, WACEK, Wacu, Wietnam, Wikox, wolf, Wowo, Yahoo, Zenti, zombek...


* Polish Style - [PS]
Byli członkowie: Madmax, Mariu22S, KaDiPL, NOX, Maxver, Harny, Kadet, Huzer, Waluta, Malina, Morderca, Touch, Marcepan, Kostian, MrKamcIo827, Arturro, S_awek, Bju., Tauros34, seba2277, kuba, napek, Klarnecista, mani, klocek, Ferex, zuza, ks...


* Grove Street Families - [GSF]
Byli członkowie: Yahoo, Kunio, saksewordus, Polaczek, Klocek, Deeeee...


* Gang Burrito - [GB]
Byli członkowie: Guns, Klocek, Announce...


* Master Clan - [MC]
Byli członkowie: Waluta, Malina, Kub@, Sweet, Jaro...


* Umex Clan - [UC]
Byli członkowie: Tauros34, Nerufix, Jack, Cpt.Price, Kubamikoss, Karateka, Ferex...

* Undead Nightmare Clan - [UNC]
Byli członkowie: Reader, Krys, Testo, Buziojadeg, Snow.

* NetClan - [NC]
Byli członkowie: Tauros34, Ferex, Malibu...


* SunshineGang - [SG]
Byli członkowie: Tauros34...


* Koxy Świata - [KS]
Byli członkowie: KrychaPL, KubaxPL, FranklinPL, Mateuszasdg, Bujzal, SzymekPL...


* Vice Clan Masters - [VCM]
Byli członkowie: SzymekPL321, klocek, Grander61, Waluta...

* The Lost Brotherhood - [TLB]
Byli członkowie: Waluta, Seed1212, VerC, Sweet, Zenti, Xenon, Jabu, Cement, Rww, Kiroshima, Stolidjarl44, MplayzgamesQPL, JarzabPL, ENIOxD, SirSer, Gicki, [E]leCtrO^


* Desert Storm - =DS=
Byli członkowie:
[2015-2017]: Larry, eXe^, Genesis, Cement, Bezix, HARDKOR, TheMaychalPl, Fox., Xenon, Szachu, ermaccer, Bastian, KingProloG, Roy_06, MexikanoS, Michcio, Sony, Kokosz, Santon, Luk4s0, Valdo, Szajkk, Scootermod, DanielBG, OrZel, Domin, Waluta, Seed1212, KarnyBanan, Green, Kunio, Bania, Pav, Grove1992PL, Jackes10, Marcepan, Glaca, danielius34, RwwpL, Adixxon, JarząbPL, Piterus, Vandi, Keebot, MichaX, Kameleon, Touch, Ramona, JazureX.

[2009-2010]:  Larry, Punisher, Gieni@, Touch, Ryba_PL, Garo18, Domin, Zenti, Alva, Dartam, KinG, Blade, Ajax, Poison, Pawlo007, BeatBoXer, Cisek, Kaczy, Vic, Sharp, Zombek, Chris16, Mejdi, Sebix, Roy_06, GripS, Ven, Kameleon, Luk4s0, RoOFi, PezeT, Scootermod, Psinek, Variatos, MlodyBronek, DK_PL, Venio, Vercetti, GOLEM, Looozak, SaM, Ziomal, Kokosz, Jagaa, Dayman, 2Pac_DMX, Rapike, Gorak, PaczQ, Canun, VeTeRaN, Teo, GRAND, WACEK, Santon, Stryder, MexikanoS.

______________________________________________


Polscy gracze w zagraniczych klanach:


* Miami Killers - [MK]
Polonez [RIP], Adio, Misio, SebiX, Ferex, Matheo.

* Dark Negative Anti-social - [DnA]
YaCeQ, dreLu, Gudio, Avenger, krystianoo, Jea, Tanner, Giermek, Xanthi.

* Vice Underdogs - [VU]
GRAND, Gudio, Wolf, Best1Ever.

* The Renaissance Crew - =TRC=
GRAND, krystianoo.

* United Legion of Killers - [ULK]
Adasko, Olo.

* Death Zone - [DZ]
Dayman, SnipeR.

* Serial Killers Team - [SkT]
dreLu, Xardas, Gerwazy.

* Kings of Ownage - [KoO]
Corleone, DilDel.

* Double U - [DU]
dreLu, Xardas, Szostol, Olo, Adio, Morfi007.

* Eighth Avenue Furies - [EAF]
Marcell, Avenger.

* Only Serious Killer - [OSK]
Th3PrO, Maciek.
______________________________________________


Podziękowania dla: Larry, Piterus, dreLu, Stoku.

Oczywiście to jest tylko mała cząstka bo nie ma możliwości wypisać wszystkich klanów, bo takich kilu dniowych, tygodniowych czy tych które nie dotrwały nawet jednego miesiąca było setki.
Liczę, że jeszcze sporo nicków/klanów dopiszecie a ja chętnie to zaktualizuję.

Prosiłbym o przyklejenie, pozdrawiam ;)
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-02-2015, 04:51 PM,
Post: #2
RE: [VCMP] Archiwum polskich klanów
Dobra robota. Przypinam oczywiście.

Wiadomo, że mogą być drobne błędy w nickach, ale tego się nie uniknie. Jakby ktoś chciał jeszcze dodać nicki to jesteśmy(?) otwarci na pomoc. Jak wspomniał eXe^ - wszystkich nicków umieścić się nie da, ale to co jest wyżej to i tak naprawdę spora ilość i sensowna skarbnica wiedzy dla społeczności VCMP.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-02-2015, 07:13 PM,
Post: #3
RE: [VCMP] Archiwum polskich klanów
W SSF brakuje Mirrora (jednak od powstania SSF miał nick Marson), brakuje również Maximusa ;)
Tak samo w PS brakuje chyba Waluty i Maliny.

Nie chce edytować tematu, żeby robić jakieś zamieszanie ;)


Dziwne że piterus nie ocenzurował jeszcze nicku "sakewordus" xD

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-02-2015, 07:53 PM,
Post: #4
RE: [VCMP] Archiwum polskich klanów
Cytat:W SSF brakuje Mirrora (jednak od powstania SSF miał nick Marson), brakuje również Maximusa Wink
Tak samo w PS brakuje chyba Waluty i Maliny.

Nie chce edytować tematu, żeby robić jakieś zamieszanie Wink


Dziwne że piterus nie ocenzurował jeszcze nicku "sakewordus" xD

Właśnie dlatego napisałem kiedyś do Ciebie byś mi podesłał linka do web archive do Vice Club bo tam byli wypisani gracze SSF, ale nie zrobiłeś tego, a ja sam nie znalazłem (próbowałem viceclub.y0.pl, oraz gtaviceclub.y0.pl i lipa) więc musiałem wymieniać z pamięci.
Jeśli o VG chodzi to jeszcze się byłem w stanie wspomóc stroną VG.

Spokojnie możecie pisać ja sobie będę eytował powoli bo ciągle coś wpada do głowy ;).
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-02-2015, 08:43 PM,
Post: #5
RE: [VCMP] Archiwum polskich klanów
W [CG] byli jeszcze:
ziomek1234, Ryba365, Testo, BUZIOJADEG, Knurlax, LBJ, Morris, Motorola, Malina, kakarotto, olivia, Wojto94_PL, klocek, koles, Sweet
w [UC]:
Jack, Cpt.Price, Kubamikoss, Karateka, Ferex
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-02-2015, 08:50 PM,
Post: #6
RE: [VCMP] Archiwum polskich klanów
@Xenon: Dodałem to co napisałeś bez teog "Ryba365" bo już jedna Ryba tam jest. Poza tym Morris z tego co wiem = Klocek :D.
Reszte zaraz dodam.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-02-2015, 09:17 PM,
Post: #7
RE: [VCMP] Archiwum polskich klanów
Jeszcze reszta byłego składu [PS]ów
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-02-2015, 09:52 PM,
Post: #8
RE: [VCMP] Archiwum polskich klanów
(12-02-2015, 07:53 PM)eXe^ napisał(a):  
Cytat:W SSF brakuje Mirrora (jednak od powstania SSF miał nick Marson), brakuje również Maximusa Wink
Tak samo w PS brakuje chyba Waluty i Maliny.

Nie chce edytować tematu, żeby robić jakieś zamieszanie Wink


Dziwne że piterus nie ocenzurował jeszcze nicku "sakewordus" xD

Właśnie dlatego napisałem kiedyś do Ciebie byś mi podesłał linka do web archive do Vice Club bo tam byli wypisani gracze SSF, ale nie zrobiłeś tego, a ja sam nie znalazłem (próbowałem viceclub.y0.pl, oraz gtaviceclub.y0.pl i lipa) więc musiałem wymieniać z pamięci.
Jeśli o VG chodzi to jeszcze się byłem w stanie wspomóc stroną VG.

Spokojnie możecie pisać ja sobie będę eytował powoli bo ciągle coś wpada do głowy ;).

Pamiętam że coś takiego pisałeś, ale nie mogłem wtedy odpisać i okienko off, a potem po prostu zapomniałem o tym ;)

https://web.archive.org/web/20140413163438/http://gtaviceclub.c0.pl/news.php

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-02-2018, 12:34 AM,
Post: #9
RE: [VCMP] Archiwum polskich klanów
Mała aktualizacja. Podziękowania dla Xenona!

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości