Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LCS-DM [Skrypt]
06-04-2017, 12:29 PM,
Post: #16
RE: LCS-DM [Skrypt]
Wtrącę tylko, że propozycja transportowania aut jest równie znakomita, co źle ułożona. Powiem więcej - na LU-DM już istniał tego typu transport (wówczas w postaci wozu opancerzonego spod banku w Portland). Propozycja jest dobra, ale niedopracowana. Wystarczy dopisać, że dostarcza się konkretne, wskazane raz na jakiś czas przez serwer auto z jednego punktu do drugiego, wymogiem może być np. brak uszkodzeń lub granica, limit uszkodzeń (po wejściu do auta lock cmd dla kierowcy na naprawianie). Wówczas to ma sens.

[Obrazek: Z5y0vUN.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-05-2017, 10:05 PM,
Post: #17
RE: LCS-DM [Skrypt]
No właśnie miałem dokładnie coś takiego na myśli sugerowałem się misją z GTA3 gdzie musieliśmy dostarczyć Stingera Mafii staliona gangu ni pamiętam jakiego Lobo gangu Yardies oraz byłą też misja dostarczenia Stingera Infernusa i Cheetaha ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-11-2017, 09:22 PM,
Post: #18
RE: LCS-DM [Skrypt]
A jak sprawa się ma z tym wodnym transportem :) ?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-11-2017, 10:53 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-11-2017, 10:56 PM przez Kilaro.)
Post: #19
RE: LCS-DM [Skrypt]
Oto moje pomysły co mozna zrobić :
-Dodać Pracę zamiatanie ulic (Przenieść model z GTA:SA)
-Dodać Pracę Pizza-Boy (Rozwozenie Skuterem pizzy)
-Dodać misję importu/exportu(Polega to na tym że mamy 2 garaże 1.Import wyświetla nam się nazwa pojazdu który mamy dostarczyć
i Export który mamy ukraść bądz wywierzć np:Mafia Sentinel )
-Zrobić Napady na banki sklepy z narzędziami (Polega to na tym że w wybranych bankach sklepach mamy poziomy od łatwego w postaci 50 misji rabunkowych(Pierwsze miasto w LCS dostajemy od 50$-15000$ 2) Potem średni od 51-140 (2 miasto wysokość zaplaty od 2500$-7500$)
I trudny 3 miasto misje rabunkowe 141-300 (w kazdej misji (Stworzyć system druzyowy np;
1.4 osobowe drużyny (4 rabusi i 4 policjantów którzy próbują zatrzymać ich)
2.Za Wygraną policjantów dostajemy 300 score. a rabusi 300 + Zrobienie odpowiednich kart np:
Wykonaj 10 napadów(Brozowa) 100(Srebrna) 200(złota) 250(Super złota) 300 (Legendarne)
-Dodac licznik punktów "Score"
-Dodać licznik wraz ze światłami i kierunkami
-Dodać Możliwość tuningu Samochodów
-Dodać Karty osiągnieć za np:Przebieg Stunt-Jumpy
-Zrobić własne stację Radiowe (Zamienić nazwy i zamienić Piosenki z oryginalnych na Wybranę przez graczy)
-Dodać Mini misję np:
<Ukradnij 10 samochodów Policyjnych> i wiele podobnych :)

P.s Proszę o opinię czy da się coś zrobic z moich propozycji
                                                                                     Myślę że się Spodobają moję pomysły
                                                                                                         Pozdrawiam Kilaro :D

[Obrazek: file.html]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-12-2017, 12:08 AM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-12-2017, 12:22 AM przez stolidjarl44.)
Post: #20
RE: LCS-DM [Skrypt]
Można by zrobić jakieś stunty motorem lub autem wyścigi RC transport auta z bombą na czas :)

Właśnie padło mi VC i multi i normalne więc trzeba robić wszystko jeszcze raz więc jakiś czas mnie nie będzie :(
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-12-2017, 01:58 PM,
Post: #21
RE: LCS-DM [Skrypt]
Zobaczymy co inni powiedzą ale pomysł nie jest zły moim zdaniem

[Obrazek: file.html]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-12-2017, 03:13 PM,
Post: #22
RE: LCS-DM [Skrypt]
-Dodać Pracę zamiatanie ulic (Przenieść model z GTA:SA)

Odpada.


-Dodać Pracę Pizza-Boy (Rozwozenie Skuterem pizzy)

W dalszych planach jest, mam to nawet zrobione już, tylko że bardziej dla VC-DM. Kiedyś zrobię port tego na LCS-DM.


-Dodać misję importu/exportu(Polega to na tym że mamy 2 garaże 1.Import wyświetla nam się nazwa pojazdu który mamy dostarczyć
i Export który mamy ukraść bądz wywierzć np:Mafia Sentinel )

Mam też na to pewien pomysł. Ale bardziej na zasadzie że będzie ukryty jeden konkretny pojazd gdzieś na mapie, który trzeba będzie dostarczyć. Będzie on oznaczony strzałką (jak w misjach, niestety, tą funkcję dopiero planują dodać na VC-MP, więc aktualnie niewykonalne).


-Zrobić Napady na banki sklepy z narzędziami (Polega to na tym że w wybranych bankach sklepach  mamy poziomy od łatwego w postaci 50 misji rabunkowych(Pierwsze miasto w LCS dostajemy od 50$-15000$ 2) Potem średni od 51-140 (2 miasto wysokość zaplaty od 2500$-7500$)
I trudny 3 miasto misje rabunkowe 141-300 (w kazdej misji (Stworzyć system druzyowy np;
1.4 osobowe drużyny (4 rabusi i 4 policjantów którzy próbują zatrzymać ich)
2.Za Wygraną policjantów dostajemy 300 score. a rabusi 300 + Zrobienie odpowiednich kart np:

Z napadami też miałem pewien pomysł. Ale to zobaczymy, kiedyś może. Teraz są inne rzeczy do dodania, nie wspominając o poprawkach tego co jest.


-Dodac licznik punktów "Score"

Nie rozumiem?


-Dodać licznik wraz ze światłami i kierunkami

Niewykonalne.


-Dodać Możliwość tuningu Samochodów

Wkrótce, muszę tylko zrobić  skrypt na prywatne pojazdy. Wtedy tuning będzie się zapisywał. Oczywiście nie mam tu na myśli tuningu wizualnego, taki jest prawie niewykonalny. Ale osiągi, albo obniżenie pojazdu to nie problem. A zawsze coś : )


-Dodać Karty osiągnieć za np:Przebieg Stunt-Jumpy

Nie wiem co tu odpisać :X


-Zrobić własne stację Radiowe (Zamienić nazwy i zamienić Piosenki z oryginalnych na Wybranę przez graczy)

Odrzucam.


-Dodać Mini misję np:
<Ukradnij 10 samochodów Policyjnych> i wiele podobnych :)

To nie GTAOnline : ) Ale wiem co masz na myśli.


Był czas jeszcze że myślałem aby przenieść Unique Stunts z LCS na serwer, myślałem tylko jak, ale chyba najlepiej będzie to zrobić na podobnej zasadzie jak na GTAO. Po prostu na danej rampie będzie ukryty CP i trzeba będzie wskoczyć w dokładne miejsce (Genesis wie ocb).

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-13-2017, 09:48 PM,
Post: #23
RE: LCS-DM [Skrypt]
a można by połączyć mapę z VC i t teraz będzie więcej terenu :) i więcej będzie można zrobić :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-13-2017, 10:00 PM,
Post: #24
RE: LCS-DM [Skrypt]
(06-13-2017, 09:48 PM)stolidjarl44 napisał(a):  a można by połączyć mapę z VC i t teraz będzie więcej terenu :) i więcej będzie można zrobić :)

Gdyby się dało połączyć mapy VC i LC to prawdopodobnie nie mielibyśmy dwóch serwerów :)

(06-11-2017, 09:22 PM)stolidjarl44 napisał(a):  A jak sprawa się ma z tym wodnym transportem :) ?

Już jest.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-14-2017, 11:01 AM,
Post: #25
RE: LCS-DM [Skrypt]
o to idę sprawdzić :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-14-2017, 11:54 AM,
Post: #26
RE: LCS-DM [Skrypt]
Niedaleko /ferry - w sumie szybciej się tak transy robi :)

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-05-2017, 11:34 PM,
Post: #27
RE: LCS-DM [Skrypt]
A jak idą prace nad ukrytym autem na mapie :)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-05-2017, 11:43 PM,
Post: #28
RE: LCS-DM [Skrypt]
Póki co ze wszelkimi update trzeba trochę poczekać. Cieszmy się tym co jest :)

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-18-2017, 08:59 PM,
Post: #29
RE: LCS-DM [Skrypt]
Jest ktoś w stanie mi wymienić jakieś błędy/bugi na LCS-DM? W najbliższym czasie planuje trochę posiedzieć przy skrypcie i bardzo by mi to pomogło.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
07-19-2017, 11:05 AM,
Post: #30
RE: LCS-DM [Skrypt]
BRAKUJĄCY OBIEKT

.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości