Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AK-47 League 2017 - Podsumowanie
05-23-2017, 11:30 PM,
Post: #1
AK-47 League 2017 - Podsumowanie
Dzisiejszego wieczoru zakończyła się druga edycja AK-47 League, organizowana tym razem przeze mnie. Z początku turniej zapowiadał się dobrze, jednak po jakimś czasie wypisały się trzy osoby, wzbudziło to niemałe wątpliwości co zaważyło w sumie na dalszych losach turnieju. Po dość krótkim czasie udało się ustabilizować całą organizację. Dziś miały mieć miejsce ostatnie 3 mecze, niestety nie zostały rozegrane, ponieważ zjawił się tylko Piterus, oraz ja, a że mieliśmy jedynie mecz z Vandim, który póki co ma jakiś problem z komputerem... Tak czy inaczej, po trzy punkty do obydwu tych miejsc zostały dopisane do tabeli.
W pewnym momencie, największą szansę na pierwsze miejsce miał VerC_Etti, niestety wypisał się w trakcie turnieju, podobnie jak faworyt bukmacherów Xenon. Szkoda. Całkiem dobrze za to poszło Cementowi, który zajął drugie miejsce oraz nie zapominajmy o Piterusie, osobie która pokazała grę na wysokim poziomie plasując się na trzecim miejscu.

W tym krótkim newsie pozostało mi jedynie zaprosić was do obserwowania Racing Cup organizacji Vandiego. Na ten moment jest w pewnym zawieszeniu ze względu na problemy techniczne organizatora, ale już niedługo, mam nadzieję, turniej wróci i będzie trzymać równie wysoki poziom jaki pokazał nam pierwszy wyścig.

~Dobrej nocy~           
                                                                                                                                                                                     
Tabela z wynikami.
[Obrazek: Przechwyt_aqrarrr.png]

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-23-2017, 11:39 PM,
Post: #2
RE: AK-47 League 2017 - Podsumowanie
Na wstępnie gratulacje dla Waluty za 1 miejsce w turnieju jak i za samą organizację. Dobra robota!

Naprawdę szkoda, że tak nie wstrzeliliśmy się w nieco lepszy okres, bo na początku i ogólnie w założeniach turniej wyglądał naprawdę nieźle, jednak jak zaczęli wykruszać się zawodnicy, a dochodziły też różne inne problemy to wyszło jak wyszło. Niemniej i tak turniej jako samo przedsięwzięcie na plus. Możesz Gene jakieś karty ogarnąć za to dla trzech miejsc czy chociaż dla pierwszego miejsca.

Jak już w sumie jest w newsie czekamy na powrót Racing Cup, ale może i dobrze, że odbędzie się on z małym poślizgiem, bo przełom maja/czerwca to zawsze jest trudny czas dla VC:MP - z początkiem lipca i wakacji będzie to już szło mam nadzieję trochę w górę.

Tymczasem co, gratki jeszcze raz uczestnikom i jakby co to piszcie.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości