Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Historia klanu VoodooGang
07-27-2017, 01:04 AM,
Post: #1
Historia klanu VoodooGang
Podobna sprawa jak z tematem o SSF, jest to stary wpis, który zamieszczam tutaj - jako kopię, a i tak o może ktoś przeczyta.

----

Dziś chciałbym zaprezenować historię klanu VG. Początkowa faza historii napisana głownie przez Rwwpl (założyciela i ClanLeadera), poźniejsze fazy klanu napisałem już ja. Całość oczywiście również zredagowana przeze mnie.

Historia klanu jest naprawdę skomplikowana. Było wiele reaktywacji klanu, ale po czasie znów upadał. Co najlepsze klan początkowo miał być na SA-MP na aktualnym serwerze PSI (Polski Serwer Imprezy http://www.psi.xaa.pl ) ale to było w 2010 na przełomie Października z Listopadem. W grudniu rozpocząłem (ja Rww) grę w Vice City Multiplayer (znowu), lecz nie myślałem wtedy o rozwijaniu tam klanu, więc klan już miał 1 niewypał. O klanie prawie zapomniałem, ale ktoś mi zaproponował stworzyć klan. No i wtedy przypomniało mi się o VG. Osoby z tamtych czasów to: Znak(Urban), NoX i NOX (któryś to Arron), Aqos, KaDi(FRUGO), MirrorPL i paru innych których już nie pamiętam. Byliśmy postrzegani jako największe n00by sceny (może nawet coś gorszego od SLM czy SKM). Nasza baza znajdowała się na Wysypisku Śmieci, gdzie często spotykaliśmy kolegów z [PM] którzy mieli wiele śmiechu, z naszego zachowania. Z czasem zrobiłem sobie przerwę od gry, a wszystko strzeliło, wiadomo w co. Z czasem znowu wróciliśmy z tym samym składem, ale z dodatkiem Ratera, Kosy, Kro?pa i mieliśmy wojnę z TMIM (starym klanem Announce), który nie wiedział jak nas ogarnąć. Potem Ann starał się dojść do nas i kojarzę że się nie zgodziliśmy. Klan za jakiś czas znów upadł - ja trafiłem do moro, Rater był w TBG. Potem był epizod z SSF do którego stworzenia właściwie zmobilizował mnie Tobik pisząc: "Czemu nie zrobicie swojego klanu?" jednak o SSF nie będziemy się rozpisywać bo ten fragment historii został już wcześniej opisany. Jak większość wie, znów miałem przerwę, potem powrót trochę dla żartu (z graczem ampulla recti np.) by w końcu pod koniec listopada znów na poważnie reaktywować VG z Raterem na VCL.
(to juz ja piszę Pit xD) 2 Grudnia 2012 roku odbył się pierwszy tren po reaktywacji. Byli obecni na nim Rww, Rater, Zenti, Kamxv oraz kilku gości. Całość oczywiście na skryptach napisanych przez Rww z trybami typowo 4fun. Niedługo później z klanu znów odszedł Rater, doszli Napek, Urban, Mariu22S, Rafim i niedługo potem także Arron i Natec. Potem kłótnia Mariu22S’a z Arronem spowodowała że ten pierwszy opuścił klan na rzecz [PS] w którym jest do dziś (nawiasem pisząc, do [PS] sporo później trafił także Arron). Klan działał naprawdę spoko, zważając np. na fakt że cały czas odbywały się treningi lub spotkania klanowe. Niedługo potem w klanie byli także GAME (Testo) i BUZIOJADEQ. 24 lutego do VG dołączyłem natomiast ja, czyli Piterus. Objąłem tam stanowisko VCL a później CL. Osobiście, mimo że w klanie spędziłem chyba gdzieś około miesiąca to ten czas był naprawdę udany i owocny. Z graczy którzy byli jeszcze w tym mniej więcej czasie: Diss, KosA, TheAmen (Malina czyli), Delux26, Ingram, kufamojepole i jeszcze pewnie o kimś zapomniałem. Klan działał także po moim odejściu z Kosą na VCL i później z Arronem też głównie na VCL. Później z klanem CG przez pewien czas tworzył WFS - Warriors From the Streets (skład z tamtego okresu nie do końca potwierdzony). Niedługo potem po rozpadzie tego paktu, klan został zawieszony do odwołania.
Klan przez pewien czas był jednym z bardziej aktywnych w wajsie i na pewno, dzieki swojej historii (a może bardziej dzięki barwnym klanowiczom) przeszedł do historii VCMP.

Piterus 21 grudzień 2013

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości