Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyróźnieni 2017 & 2018 - Wyniki
01-07-2019, 12:54 PM,
Post: #1
Wyróźnieni 2017 & 2018 - Wyniki
W nocy zakończyło się głosowanie w plebiscycie Wyróżnieni 2017 & 2018. Wyniki przedstawiają się następująco:

Najlepszy gracz w Polsce: Waluta (50% głosów)

Najlepszy admin w społeczności LU-DM: Vandi (36,36% głosów)

Najważniejsze wydarzenie w VC:MP (świat): Aktualizacje VC:MP (72.73% głosów)

Najważniejsze wydarzenie w VC:MP (LU-DM, Polska): Powrót LCK i TLB (36.36% głosów)

Najlepszy turniej w VC:MP (Polska): Stubby League (2017 & 2018) (54.55%)

Gratulujemy zwycięzcom, szczególnie Walucie i Vandiemu, którzy wygrali w kategoriach imiennych. Osobiście dla mnie niektóre wyniki w kategoriach okazały się zaskoczeniem, niemniej tak zdecydowano. Szczegółowe informacje co, kto i ile znajdziecie w poszczególnych tematach.

Ubolewam nieco nad frekwencją w tym głosowaniu, bo niestety spośród 3, licząc z tą włącznie jakie już się odbyły, ta miała najmniej głosujących uczestników, a tak naprawdę miała największą podstawę by mieć ich najwięcej. Przykro mając na uwadze, że sporo osób sporo siedzi na discordzie i posiada konto na forum. Jakby nie patrzeć jest to zabawa i fajne urozmaicenie, a przy tym nie odbywa się to jakoś bardzo często, więc nie sądzę by problemem było zalogowanie się na te parę minut i oddanie glosu, no ale nic. Daje to jedynie obraz na podobne w przyszłości.

W planach były także inne kategorie, lecz niestety z różnych względów nie pojawiły się one w finalnym plebiscycie. W ubiegłych latach pojawiła się m.in. kategoria odnośnie najlepszej strony, którą prowadzi ktoś związany z VC:MP i jestem pewny, że i w tym roku NC zgarnąłby tę nagrodę. Gratki za twój wkład i nieprzerwaną działalność od dobrych kilku lat, nawet mimo faktu, że wpisów odnośnie samego GTA jest mniej niż kiedyś. Jedną z nowych kategorii miał być za to najlepszy kanał youtube'owy, związany z kimś ze społeczności, ale i w tym przypadku mam wrażenie nie byłoby niespodzianek. Seed1212 zrobił spory progres w swoich materiałach i chociażby za słynny materiał z Malibu pewnie nagroda powędrowałaby w jego stronę. Myśleliśmy również o nagrodach specjalnych dla poszczególnych graczy, chociażby za jubileusze, które czekają ich w tym roku, ale finalnie odeszliśmy od tego pomysłu, podobnie jak ogólnie od filmu roku czy najśmieszniejszego wycinka z czatu.

Gratuluję jeszcze raz i tyle ode mnie na ten moment.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-08-2019, 06:30 PM,
Post: #2
RE: Wyróźnieni 2017 & 2018 - Wyniki
Na wstępie chciałbym bardzo podziękować za oddane głosy na moją osobę w plebiscycie na najlepszego administratora. To dla mnie wielkie wyróżnienie, tym bardziej że w zespole LU-DM mam najkrótszą kadencję.

Pragnę również pogratulować pozostałym członkom administracji, bo każdy z was jest najlepszy! Vandi jednak zasłużył najbardziej dzięki zaangażowaniu w organizowaniu spontanicznych eventów, jak również wysokiej kulturze osobistej.

Mam nadzieję, że w roku 2019-2020 będę mógł dać z siebie więcej i zadowolić większą część społeczności, ale też uda się wdrożyć tegoroczne cele i pomysły. I tu jako pierwsze chciałbym zwrócić uwagę na frekwencję i aktywność na forum nad którą trzeba popracować i utworzyć plan naprawczy.

Pozdrawiam wszystkich graczy,
Kandydat na najlepszego administratora LU-DM,
S.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-09-2019, 05:57 PM,
Post: #3
RE: Wyróźnieni 2017 & 2018 - Wyniki
Naprawdę ciekawe był ten rok 2018 w VCMP, gdy ładnych kilka miesięcy wcześniej aktywność była, powiedzmy sobie szczerze, nienajlepsza; tak teraz ta społeczność przeżywa swoiste odrodzenie - nagle mamy dwa polskie klany, do aktywności (większej lub mniejszej) wróciło dużo graczy "starej daty", duża liczba eventów, t r z y n a s t u uczestników Stubby League. Naprawdę niesamowite dla mnie jest wyróżnienie Admina Roku w takim okresie i dziękuje za oddane przez Was głosy, mimo braku czasu na aktywność naprawdę motywuje do dalszych działań. No i gratki dla Gracza Roku, którym został Waluta - należało Ci się.

Z Panem Bogiem.

.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-12-2019, 07:01 PM,
Post: #4
RE: Wyróźnieni 2017 & 2018 - Wyniki
Przede wszystkim gratulacje dla zwycięzców. Wierzę, że reprezentacyjny skład osób powiązanych z LU-DM dokonał właściwych wyborów :) .

Co do frekwencji, jestem nieco zdziwiony. Discord pęka przecież w szwach... Swojego czasu pamiętam jak się śmiałem, że na kanale irc #vc-mp siedzi więcej ludzi niż było online w grze :P , ale to sytuacja zgoła inna.

Dziękuję za propozycję do otrzymania nagrody w kategorii strony, ale uważam, że w tym roku należałaby się komuś innemu :) .
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości