Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LU-DM News #5
11-01-2015, 04:03 PM,
Post: #6
RE: LU-DM News #5
Cytat:-dodaliście dobrze znany motocykl z VCS?
Wintergreen? No, jest.

Cytat:-skąd zwykły gracz ma się dowiedzieć o waszym serwerze na R2?
Serwer na wersji 0.3 nie jest naszym głównym serwerem i nie oszukujmy się - grać na nim będą głównie pasjonaci poprzedniej wersji raz na jakiś czas + plus kilka obcokrajowców, którzy jakimś cudem jeszcze ten serwer odwiedzają. Reklama nie przejdzie, bo i kary porządkowe na oficjalnej stronie za tego typu przedsięwzięcia są nieco dotkliwe.

Cytat:Lepiej by speedrun pokazali
Fajna sprawa, wiele nieoczekiwanych akcji w tego typu filmikach widać, jednak sam o ile bym się takiego czegoś w ogóle podjął to jedynie na Pegasusie hue.

Cytat:-pochwaliłbyś się lepiej ile wyłożyłeś za ten pierwszy numer komiksu, bo to pewnie niemała sumka była
Cytat z newsa: Za niecałe dwie dychy dostajemy... tyle też dałem. Ogólnie jestem kolekcjonerem kilku fajnych rzeczy, ale nie wiem czy jest sens tu o tym pisać.


O VCMP/LU pisałem już przecież wcześniej czy to na moro w newsach, czy to na viceclubie czy w końcu nieraz u Ciebie i nie wiem czy wtedy byłem jakoś szczególnie poprawny - z resztą nie dbam o to :> Wtedy jak już wspomniałem - miałem może więcej zapału do tego typu tekstów, więc i miały może nieco inny wydźwięk. Dziś już tego feelingu już niestety mi braknie. Nie koniecznie musi być to wina samej wersji, a prawdopodobnie znany niektórym syndrom wychwalania tego co było kiedyś.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
LU-DM News #5 - rww - 10-30-2015, 11:06 PM
RE: LU-DM News #5 - xNCx - 10-31-2015, 03:25 PM
RE: LU-DM News #5 - Piterus - 10-31-2015, 04:10 PM
RE: LU-DM News #5 - rww - 11-01-2015, 01:30 AM
RE: LU-DM News #5 - xNCx - 11-01-2015, 02:12 PM
RE: LU-DM News #5 - Piterus - 11-01-2015, 04:03 PM
RE: LU-DM News #5 - xNCx - 11-01-2015, 08:24 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości