Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kolejna aktualizacja VC-MP 0.4
01-18-2016, 06:47 PM,
Post: #1
Kolejna aktualizacja VC-MP 0.4
Dzisiaj wpadła kolejna aktualizacja, w sumie to tylko naprawa błędu, o którym wspomniałem wczoraj. Jeżeli ktoś skorzystał z poradnika (poprzedni news), zalecam wejść ponownie w przeglądarce serwerów do Tools -> Settings i w rubryce Updater URL zmienić link na http://u04.maxorator.com . Następnie wciskamy OK, wyłączamy przeglądarkę, i gdy odpalimy, od razu powinno nam zacząć pobierać nową aktualizację z poprawionymi dźwiękami. W międzyczasie ja robię małe aktualizacje na serwerze VC-DM 0.4. W najbliższym czasie dojdzie komenda /acmd z listą komend admina (w końcu ;) ) oraz kilka animacji. Na serwer również zostanie dodany nowy pojazd - Savanna. Póki co, z samą Savanną walczy Ermaccer, za co oczywiście podziękowania w jego kierunku. Lecz póki jej nie zrobi, nie wgrywam żadnej aktualizacji.

[Obrazek: dgif.gif]

Ostatnio na serwerze również była mała imprezka w Pole Position. Oto jedna z fotek, bo więcej się nie zachowało.

[Obrazek: hardproelopartys.jpg]



Rww napisał mi żebym tu napisał, żeby news miał więcej jedno zdanie, więc chciałbym krótko dodać, że od dzisiejszego dnia i naprawienia kompa (rozjebany RAM w razie pytania) będę znowu aktywny w tej społeczności. Elooooo.

Kunio

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
Kolejna aktualizacja VC-MP 0.4 - rww - 01-18-2016, 06:47 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości