Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany w ostatnich aktualizacjach VC-DM
01-19-2016, 09:43 AM,
Post: #1
Zmiany w ostatnich aktualizacjach VC-DM
Postanowiłem napisać taką niewielką informację, co zostało zmienione ostatnim czasie na VC-DM. Sam numerek zmienił się z VC-DM 0.3.0 na VC-DM 0.3.5.

Dodane/Zmienione/Poprawione:
  • Aktualizacja /acmds, teraz zawiera wszystkie komendy admina.
  • Aktualizacja /cmds, teraz zawiera wszystkie komendy gracza, dodatkowo komenda została podzielona na 3 kategorie [Gracz, Konto, Pojazd].
  • Zostały dodane 4 nowe animację (całkiem możliwe że dodam jeszcze kilka, zobaczymy). Dodałem dokładnie: /bomb, /collapse (nie wiem czy to prawidłowo nazwałem, nazwę dałem od nazwy animacji z wiki VC-MP: FALL_collapse), /tired i /look 3.
  • Nowy pojazd - Savanna wykonana przez ermaccera (spójrz, pisze z małej na życzenie).
  • Nowe komendy admina: /setgamespeed i /setgravity (od 5-ego poziomu uprawnień). Plus dodatkowy skrypt pozwalający wpisać tylko wartość float.
  • /sp zapisuje pozycję do bazy danych, więc jak wyjdziemy i wejdziemy ponownie na serwer, zapisana pozycja nie przepadnie.
  • Nowa komenda gracza: /stalyskin, trochę inaczej działa niż jak na starym LU-DM, nie trzeba wpisywać on/off po spacji. Po włączeniu, skin gracza będzie sam się ustawiał po spawnie. Nasz skin będzie automatycznie się zapisywał, nawet gdy /stalyskin mamy wyłączony. Aby skin zmienić, używamy /skin.
  • Koniec z zapisem /freezee do bazy danych (jeżeli admin da nam /freeze, wyjdziemy i wrócimy, to będziemy odmrożeni).
  • Został dodany VIP Chat (aby coś napisać, wpisz #tekst).
  • Naprawiłem automatyczny mute za spam.
  • Komenda /randcol pokazuje id nowego koloru pojazdu.
  • Nad statystykami na dole ekranu będzie się pojawiać /kod.
  • Drobne zmiany z komendą /walizka (/walizka od teraz stawia (zgadnij co...)).
  • Połączenie komendy /statsoff i /stats w jedną komende /stats (łapie ID gracza i skrócony nick gracza jeżeli gra, oraz pełny nick jeżeli go nie ma na serwerze).
  • Poprawiłem kilka wiadomości.
  • Kilkanaście drobnych poprawek, których i tak nie zauważycie pewnie ;)
  • Zostały dodane 4 graffiti "The Warriors".
  • Została dodana droga między Lotniskiem a Little Havaną (skrót z VCS).

Planuje:
  • Drobne zmiany z /walizka, Xenon wie co mam na myśli.
  • Dodanie zbędnej komendy /swiatla (bo chyba nie ma, jest tylko klawisz 'L').

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
Zmiany w ostatnich aktualizacjach VC-DM - rww - 01-19-2016, 09:43 AM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości