Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stubby League 2017
12-16-2017, 11:50 PM,
Post: #3
RE: Stubby League 2017
**odchrząkuje zestresowany przy mikrofonie**

Dobry wieczór Państwu!

Za nami kolejna edycja Stubby League, turnieju, który przez wielu od paru lat uważany jest za nieoficjalne mistrzostwa Polski w walce solo w VC:MP. Ktoś powie, że była to edycja gorsza niż poprzednie, poprowadzona z mniejszym rozmachem, że mało uczestników, że ogólnie po co, bo kogo jeszcze obchodzi to multi... tymczasem uwierzcie - naprawdę póki czerpiemy z tego radość i frajdę to jakkolwiek ma to wyglądać, będzie miało to sens. Do walki stanęło czterech najaktywniejszych wojowników w tym roku i nie oszukujmy się - nawet jeśli więcej osób zapisałoby się do turnieju to i tak główne miejsca na tę chwilę rozstrzygnęły by się właśnie między tą czwórką. Gratuluję jeszcze raz Cementowi oraz Walucie, no i przede wszystkim Xenonowi, który mimo że dziś okazał się nieco gorszy to biorąc pod uwagę cały rok zdecydowanie pokazał, że jest jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym zawodnikiem ostatnich lat. Niemniej nie mogę powiedzieć, że nie cieszę ze zwycięstwa - jak wspomniał Kunio w swojej karierze nie miałem odpowiednio dużo szczęścia (czyt. skilla) by wygrać nie wiadomo ile turniejów, także każde wygrane zawody, a szczególnie z takimi przeciwnikami cieszą naprawdę mocno. Oby nie była to ostatnia edycja turnieju i oby za rok udało się nam ponownie stworzyć chociaż tak wielkie zawody jak w tym roku.

Co do edycji Wyróżnieni to szczerze mówiąc nie wiem jak to rozwiążę w tym roku. Jak ktoś ma jakieś pomysły, czy sugestie czy wiem, oczekujecie tego samego co rok temu to piszcie pod postem.

Co do końcówki to cóż więcej dodać - chyba jedynie to o czym wspominałem już wielokrotnie. Fajnie, że powstało coś takiego jak LU-DM Team, bo udało się nam stworzyć z Rww naprawdę fajną społeczność. Wróć - nie stworzyliśmy jej my, tylko gracze i dlatego w tym miejscu to do Was wędrują wszelkie podziękowania i ukłony. Pozdrawiam!

**publiczność wstała i zaczęła klaskać**


Tak swoją drogą to zaktualizowałem ten temat.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
Stubby League 2017 - Kunio - 12-16-2017, 10:58 PM
RE: Stubby League 2017 - Waluta - 12-16-2017, 11:33 PM
RE: Stubby League 2017 - Piterus - 12-16-2017, 11:50 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości