Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Application Bninin
03-22-2018, 12:27 AM,
Post: #1
Application Bninin
Nick na serwerze: [ON]Bninin
Wiek: 21
Podanie na LU-DM:Parę miesięcy z przerwami.
Staż na LU-DM: 100 kills
Staż na VC-MP:
Doświadczenie moderatora: Myślę, że spore. Adminowałem na paru serwerach
Co należy do obowiązków moderatora: Upewnij się, że każdy gracz przestrzega zasad, w przypadku, gdy olewki ostrzega gracza, który łamie zasady, jeśli ostrzeżenie nie działa - kopnij. Uważaj na hakerów zasad, a także pomagam początkującym. Ponieważ widzę potencjał na tym serwerze, zainteresowałem się dalszym rozwojem, bardziej regularnymi graczami i teraz jest to moje ulubione miejsce w vc-mp, dlatego chciałbym zaoferować moją pomoc jako pracownik. Jestem również aktywnym graczem, który może zajmować się łamaniem zasad i pomagać nowym graczom. Widzę, że ten serwer zyskuje coraz większą popularność jak kiedyś, ja też gram z przyjaciółmi, którzy lubią grać tutaj i tak wielu moich starych kolegów pracuje z serwerem tak naprawdę, chciałbym pomóc zespołowi pracowników w cokolwiek mogę zaoferować. Mam duże doświadczenie z innych serwerów, więc myślę, że nie będzie to coś wspaniałego do zaadaptowania, jestem trochę aktywny na IRC i w grze, jeśli ktoś mnie potrzebuje. Twoje zdrowie. Głównie, aby pomóc obecnemu zespołowi pracowników w radzeniu sobie z łamaczami reguł i oszustami, i tym, co jest obok nich. Wreszcie: Szacunek dla ciebie, bracia Piterus, za stworzenie tak miłego serwera - od kiedy wróciłem do tej gry, jest to jeden z 3 serwerów, na których lubię grać. Tryb gry i wszystko jest fajne, a ja wracam daleko z większością zespołu obsługi. Dlatego, ponieważ uważam się za dość aktywnego na serwerze, pomyślałem, dlaczego nie dołączyć do zespołu administracyjnego i nie dopuścić do tego, aby gra była czysta.
Twoje zdrowie!
Napisz coś o sobie: Jestem Bninin. Zacząłem grać w VCMP w 2015 roku, byłem silny i mieszkam w Tunezji i jestem kochany przez wszystkich, ponieważ jestem administratorem 3 serwerów
Czy umiesz język angielski: Tak, mówię
Kontakt (Hamachi/GG/inne): Hamachi: VCMP Team Green

Write a thread
Good Luck Uśmiech
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Wiadomości w tym wątku
Application Bninin - Bninin - 03-22-2018, 12:27 AM
RE: Application Bninin - Waluta - 03-22-2018, 01:05 PM
RE: Application Bninin - VerC_Etti - 03-22-2018, 04:02 PM
RE: Application Bninin - Piterus - 03-22-2018, 08:58 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości