Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyróźnieni 2017 & 2018 - Wyniki
01-07-2019, 12:54 PM,
Post: #1
Wyróźnieni 2017 & 2018 - Wyniki
W nocy zakończyło się głosowanie w plebiscycie Wyróżnieni 2017 & 2018. Wyniki przedstawiają się następująco:

Najlepszy gracz w Polsce: Waluta (50% głosów)

Najlepszy admin w społeczności LU-DM: Vandi (36,36% głosów)

Najważniejsze wydarzenie w VC:MP (świat): Aktualizacje VC:MP (72.73% głosów)

Najważniejsze wydarzenie w VC:MP (LU-DM, Polska): Powrót LCK i TLB (36.36% głosów)

Najlepszy turniej w VC:MP (Polska): Stubby League (2017 & 2018) (54.55%)

Gratulujemy zwycięzcom, szczególnie Walucie i Vandiemu, którzy wygrali w kategoriach imiennych. Osobiście dla mnie niektóre wyniki w kategoriach okazały się zaskoczeniem, niemniej tak zdecydowano. Szczegółowe informacje co, kto i ile znajdziecie w poszczególnych tematach.

Ubolewam nieco nad frekwencją w tym głosowaniu, bo niestety spośród 3, licząc z tą włącznie jakie już się odbyły, ta miała najmniej głosujących uczestników, a tak naprawdę miała największą podstawę by mieć ich najwięcej. Przykro mając na uwadze, że sporo osób sporo siedzi na discordzie i posiada konto na forum. Jakby nie patrzeć jest to zabawa i fajne urozmaicenie, a przy tym nie odbywa się to jakoś bardzo często, więc nie sądzę by problemem było zalogowanie się na te parę minut i oddanie glosu, no ale nic. Daje to jedynie obraz na podobne w przyszłości.

W planach były także inne kategorie, lecz niestety z różnych względów nie pojawiły się one w finalnym plebiscycie. W ubiegłych latach pojawiła się m.in. kategoria odnośnie najlepszej strony, którą prowadzi ktoś związany z VC:MP i jestem pewny, że i w tym roku NC zgarnąłby tę nagrodę. Gratki za twój wkład i nieprzerwaną działalność od dobrych kilku lat, nawet mimo faktu, że wpisów odnośnie samego GTA jest mniej niż kiedyś. Jedną z nowych kategorii miał być za to najlepszy kanał youtube'owy, związany z kimś ze społeczności, ale i w tym przypadku mam wrażenie nie byłoby niespodzianek. Seed1212 zrobił spory progres w swoich materiałach i chociażby za słynny materiał z Malibu pewnie nagroda powędrowałaby w jego stronę. Myśleliśmy również o nagrodach specjalnych dla poszczególnych graczy, chociażby za jubileusze, które czekają ich w tym roku, ale finalnie odeszliśmy od tego pomysłu, podobnie jak ogólnie od filmu roku czy najśmieszniejszego wycinka z czatu.

Gratuluję jeszcze raz i tyle ode mnie na ten moment.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
Wyróźnieni 2017 & 2018 - Wyniki - Piterus - 01-07-2019, 12:54 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości