Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak dla mnie to tu jest koniec
07-19-2019, 08:20 PM,
Post: #4
RE: Jak dla mnie to tu jest koniec
Mocny wpis, aż się przeraziłem.

Sprawy nie znam i chyba poznać bardziej nie chcę, ale jak rozumiem, poszło tylko o discorda? Nie przesadzajmy, żeby z powodu czatu przekreślać wszystko :).

Chociaż fakt, że zrobił się tam syf. Dobrze, że zrobiliście porządek z nadawaniem imion, bo o ile na początku było to śmieszne, tak potem np. ja już nie wiedziałem z kim piszę. Dyskusji jest dużo i na różne tematy, ale wynika to po prostu z tego, że jest nas bardzo dużo. Nie chcę nic mówić, ale (znakomity, klasyczny wstępniak do tego "kiedyś to były czasy") jak na irc było nas online kilku to był prowadzony jeden temat i kto chciał to się wypowiadał. W momencie gdy było nas online 10 (jednocześnie oczywiście) zaczął się już robić trochę burdello, bo wystarczy że ktoś zacznie się wyłamywać z uporządkowanej dyskusji, a dla reszty zrobi się chaos. Zapewne jest i tak w przypadku discorda. Patrzę teraz na rozmowy w kanale ogólnym i co użytkownik, to inny temat. Chciałbym się przyłączyć do dyskusji, ale nie wiem której :( . Dlatego chyba wolę siedzieć na odosobnionym kanale z 1 wpisem/miesiąc :) .

Gratulacje dla rww za decyzję i popieram wprowadzenie regulacji. Ktoś kiedyś stwierdził, że człowiek wymyślił prawo nie po to, aby się ograniczać, ale po to, by żyło się nam lepiej.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
Jak dla mnie to tu jest koniec - rww - 07-14-2019, 04:13 PM
a dla mnie nie - Piterus - 07-18-2019, 12:49 AM
RE: Jak dla mnie to tu jest koniec - xNCx - 07-19-2019, 08:20 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości