Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LU-DM News #4
10-06-2015, 11:28 PM,
Post: #1
LU-DM News #4
[Obrazek: lu-dmnews4.png]

Witam, oto kolejny, w sumie nie długi news...

Jeżeli chodzi o LU-DM, planuje trochę zmian. A dokładnie mam na myśli zrobienie serwera z myślą o nowych graczach. Poprawić wiele błędów w skrypcie, dodać jakieś nowości, ale szału się nie spodziewajcie. Jednak to będzie wymagało czasu. Wiele osób mnie pyta również o prywatne pojazdy. Jeżeli chodzi oto, nie napisze kiedy to zrobię, o ile w ogóle coś takiego powstanie. Choć już kiedyś była próba dodania (ale wtedy VPS był za słaby, i nie potrafił wczytać tyle pojazdów naraz z bazy danych, co może wydawać się śmieszne). I jeszcze jedno. LU-DM pozostanie LU-DM, nie będzie żadnej zmiany na TDM czy coś innego.

VC-MP 0.4 mi nie działa, a to znaczy że pisanie skryptu pod 0.4 jest aktualnie przerwane do naprawienia błędu, ale nie wiem jeszcze w czym jest problem. Prawdopodobnie rozwiązaniem problemu będzie format kompa... A szkoda, bo pewnie znowu mi coś przepadnie. Wczoraj przeinstalowałem system, i dzisiaj już wszystko pięknie działa. A więc w najbliższy weekend pewnie zrobię jakąś aktualizację, możliwe będzie to ostatnia aktualizacja w początkowym etapie. A to oznacza, że kolejny etap = system kont. Jednak zobaczymy co z tego wyjdzie.

Również planuje zmiany na stronie serwera, bo aktualnie strona była głównie dla tych, co już trochę grają i wszystko wiedzą. Będzie więcej opisów np. komend i funkcji LU oraz VC-MP. Myślę że będzie to dobry pomysł. Z resztą już widać efekty - nowy portal ;)

Aktualnie ja mam trochę zawaloną głowę innymi sprawami, dlatego wszystko idzie jak idzie - powoli. Staram się nie być niewolnikiem skryptowania, i robić to tylko gdy mam chęć.

Ostatnio na kanale LU-DM Polska pojawił się filmik z serwera Ankrisa (znanego również jako Merkela). Na razie sprawia wrażenie ogarniętego, przynajmniej nic nie odkurwia z serwerem, jak to było kilka miesięcy temu, a jednak coś tam się na skryptowaniu zna, i nie robi jakiegoś gówna "Ghost Town by kewun air video", który sam o sobie pisze że jest najlepszym maperem w LU. A więc przejdźmy do krótkiego filmiku, chociaż przez pierwszą minute się nic nie dzieje.






Mam jeszcze jeden filmik, ogólnie miałem go nie wstawiać do newsa, ale co mi zaszkodzi. Pierwszy raz widzę tak nielubiany filmik z LU, w sumie nie ma co się dziwić :D Kewunki założyły po 15 kont i cisną z hejtami, bo nagrane ujęcia z haxami...







I ja postanowiłem się wypowiedzieć w tym newsie. Jak widzicie moja aktywność oczywiście spadła, ale wiadomo, szkoła, te sprawy, ale raz na jakiś czas na LU-DM, czy to VC-DM się zajrzy. Aktualnie trwają testy nowego VC-DM, które tworzy oczywiście Rww i prace idą w dobrym tempie. Eventów na razie nie planuję, ale na to jeszcze przyjdzie czas, jak znów będzie ich brakować ;d. Cóż, pozostało mi życzyć Wam dobrych ocen, tym co do szkoły jeszcze chodzą. A tym co już, bądź jeszcze nie chodzą, innych dobrych rzeczy ;d.
Pozdro
//Vandi

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości