Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wyróżnieni 2015 - Infornacje wstępne
12-04-2015, 10:25 PM,
Post: #1
Star  Wyróżnieni 2015 - Infornacje wstępne
Rok 2015 zbliża się ku końcowi. Za nami wiele godzin znakomitej rozgrywki, wiele wspomnień, które mniej lub bardziej utkwiły w pamięci. To również rok szczególny dla tej społeczności - nie jest już tylko niedzielne granie na LU. Dziś na dany moment istnieją aż 3 serwery, które pełnią także funkcje serwerów na wypożyczenie. Z różną systematycznością odbywają się tu eventy tematyczne, turnieje czy inne wydarzenia. Także serwis stał się swojego rodzaju przystankiem dla pewnej społeczności. Rok ten chciałbym zamknąć plebiscytem, który ukaże nam kto u jego progu może czuć się zwycięzcą - Wyróżnieni '15. To pierwsza edycja konkursu tu i jedna z nielicznych, która w ogóle powstała a historii społeczności polskiego LU/VCMP. Nagrody zostaną wręczone w następujących kategoriach:
  • Gracz roku LU-DM
  • Gracz roku VC-DM
  • Zagraniczny gracz roku LU-DM
  • Admin roku
  • Wydarzenie roku
  • Klan roku
  • Serwis informacyjny roku

Nominacje powstały w oparciu o moje spojrzenie oraz sugestie pozostałych członków serwisu. Wszystkim tym, którzy mogliby mi zarzucić stronniczość przypominam: jest to głosowanie na ludzi, którzy w jakiś sposób wyróżnili się w obrębie tej społeczności. Mam tu na myśli nasze serwery oraz stronę. Wszelkie wyjaśnienia czemu taki, a nie inny kandydat w poszczególnych działach głosowań. Całość trwa do 20 grudnia. Wtedy to też zostaną ogłoszone wyniki.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości