Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LU-DM News #6
11-24-2015, 01:29 AM,
Post: #1
LU-DM News #6
[Obrazek: lu-dmnews6.png]


= = = = = = = = =   Główne Wiadomości   = = = = = = = = =


Wraz z Piterusem postanowiliśmy zdegradować Fox'a ze stanowiska administratora na gracza.Powód dobrze opisał Piterus w temacie z informacją o mojej przerwie.

Cytat:Zaś co do Ciebie Fox podtrzymuję to samo co pisałem przy Twoim ostatnim informowaniu o przerwie kiedyśtam. Obecnie level służy Ci głównie do dawania sobie broni i kilku innych bajerów. Mam świadomość, że aktywność i frekwencja graczy na LUDM/VCDM nie jest jakaś porażająca, ale u Ciebie nie widzę żadnej inicjatywy pracy na rzecz serwera. Z racji na powyższe prawdopodobnie ten level stracisz.

I tak też się stało. Na forum Fox dostał range VIP, bo jednak troche był na swoim stanowisku. Oczywiście dzięki za całokształt, mimo że czasami potrafiłeś wkurzyć spamem dzieląc długie zdania na pojedyńcze słowa (mowa o hamachi) i nie tylko ;) .


Kolejna sprawa, VRocker (developer LU) ostatnio ujawnił się z pewną wiadomością. Prawdpodobnie do końca (nie wiadomo którego) roku ma się ukazać niewielka aktualizacja LU. Ma ona głównie poprawić błędy i jakieś crashe, ciekawe ile ich doda, i co znowu spierdolą, lecz póki co, można być tylko dobrych myśli że nie spierdolą czegoś przy poprawianiu. Tutaj cały post -> http://forum.liberty-unleashed.co.uk/index.php/topic,1128.msg12877.html#msg12877


A ja (rww) za to jestem na przerwie z obowiązków administratora i grania. Chyba nie macie nic przeciwko, a mi na pewno źle to nie zrobi, bo ile można grać w to samo od tylu lat ;)


= = = = = = = = =   Serwery   = = = = = = = = =


Tą część newsa pisałem kilkanaście dni wcześniej...


Pierwszym opisanym serwerem będzie VC-DM, w sumie to chyba nie jest dziwne. A tam przez ten tydzień sporo nie zmieniło, więcej zrobiłem przez weekend, głównie z powodu braku czasu na siedzenie przy kompie. Uważam, że skrypt powoli staje się stabilny, staram się usuwać drobne błędy i moje niedopatrzenia, oraz dodawać jakieś nowe możliwości ułatwiające oraz zachęcające do gry. Dzisiaj w końcu dodałem normalny respawn nieużywanych pojazdów (działa podobnie do tego, co jest na VC-DM Classic). Nie powinno być problemów z używanymi autami (nawet jeżeli ktoś siedzi na tyłach bez kierowcy). Pojazdy są respawnowane co 15 minut, choć jedną komendą można wyłączyć automatyczne przywracanie aut na ich miejsca. Kolejną zmianą, jaką wprowadziłem, to zablokowanie kilku komend po straceniu kilku HP. Mam tu głównie na myśli /goto /lp, teleporty i inne sposoby ucieczki przed śmiercią. Całkiem możliwe że również, gdy wpadniecie do wody, już z niej nie wyjdziecie, choć nie zawszę to wyłapuje. Trochę wcześniej dodałem też kilka nowych aren DM, między innymi /spaz, w bardzo słonecznym miejscu. O VC-DM można napisać w skrócie, że wszystko zmierza w dobrym kierunku, bo z serwerem nie ma żadnych problemów.


VC-DM Classic dostał aktualizacje, której zapomniałem kiedyś tam wgrać, przy okazji coś tam poprawiłem. Planuje tam rozbudować trochę komendy admina, przede wszystkim dodać to, co zostało dodane na serwerze 0.4.


Temat LU-DM przemilczę.


= = = = = = = = =   Modyfikacje   = = = = = = = = =


Do GTA III również powstała modyfikacja w sam raz dla osób, które lubią Mustangi. Mimo że modyfikacjami na pojazdy, mało się interesuje, tym bardziej od OnePiece (głównie znany za HD Car Pack do GTA III i nie tylko). Niedawno zrobił coś ala' Mustang w graficznym stylu GTA III. Według mnie prezentuje się na prawdę ciekawie.
Więcej informacji na temat modyfikacji znajdziecie tutaj -> http://www.gtagarage.com/mods/show.php?id=27520


= = = = = = = = =   Filmiki   = = = = = = = = =


Na koniec filmik, który niedawno skończył pierwszy roczek. Oczywiście na filmiku LU-DM. Nagrywał Theremin.






Również eXe^ ostatnio wstawił filmik z zdjęciami ;)






Dwa tygodnie temu pojawił się też filmik Kunia






Witajcie, w ten deszczowo-śnieżny, środowy wieczór, gdy wielu z was pewnie się do czegoś uczy i nie myśli o graniu na LU, czy też VCMP. Spotkanie żywej osoby na LU-DM graniczy z cudem, więc więcej adminowania mam na Aurorze, ale z resztą, te multi powoli wymiera i nie sądzę, że aktualizacja coś zmieni, choć cie chcę zbyt wcześnie ferować wyroków. Co ma być, to będzie.

Większość osobistości z tej społeczności chętnie w wolnych chwilach przebywa na VCMP i też głównie na serwerze VC-DM. A na VC-DM Classic rzadko kto wbija. Ale myślę, że na multiplayerach po nowym roku z frekwencją będzie lepiej, a świątecznych noobów, niczym w produkcjach rzędu Call Of Duty nie zobaczymy, co jest na swój sposób dobre.

Cóż niewiele się dzieje, nie spodziewajcie się żadnych aktualizacji w tym czasie, bo jak wiemy Rww robi sobie przerwę.

Na koniec dwa filmiki, które na YT wrzucił Cement. Świetlana reżyserska przyszłość przed tobą!








A tymczasem,
Pozdro 600!
Vandi

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-28-2015, 02:17 PM,
Post: #2
RE: LU-DM News #6
Również dzięki Fox za współpracę w gronie administratorów :)

A co do talentu Cementa - liczę, że pojawi się w szeregach Infinity Studio wkrótce :)

[Obrazek: Z5y0vUN.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-28-2015, 11:54 PM,
Post: #3
RE: LU-DM News #6
Sam tytuł "Wyścig Speederami z Cementem" :D. A to by się stało, jakby było za dużo cementu.

[Obrazek: 5fd30951a8eb4b006a0f6a706700bbbf.jpg?ve=1&tl=1]

A tak na poważniej... czekacie na aktualizację LU? Bo coś mam wrażenie, że VR znowu coś spierdoli. Założę się, że tym razem ustawi wymóg posiadania Windows 10, bo czemu nie.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-29-2015, 02:09 AM,
Post: #4
RE: LU-DM News #6
Cytat:A tak na poważniej... czekacie na aktualizację LU? Bo coś mam wrażenie, że VR znowu coś spierdoli. Założę się, że tym razem ustawi wymóg posiadania Windows 10, bo czemu nie.

W ostateczności zabijanie będzie crashowało, co sprawi że wszyscy pozostaną na poprzedniej wersji ;p

Zobaczymy co w ogóle z tego wyjdzie, o ile w ogóle będą mieli czas to wydać ;)

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości