Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event Świąteczny!
12-29-2015, 11:08 PM,
Post: #1
Event Świąteczny!
Witam, cześć, czołem!

Dzisiejszy news będzie swojego rodzaju sprawozdaniem z eventu, którym żyła przed ostatni czas tutejsza społeczność, a na pewno żyliśmy nim ja i rww - do końca chcieliśmy by wszystko wyszło jak powinno. Obaj, a zwłaszcza ja nie mieliśmy ostatnio okazji do prowadzenia tego typu przedsięwzięć, tym bardziej niektórzy byli ciekawi jak to wypadnie.

Event rozpoczął się chwilę po 19. Obecnością przez cały czas jego trwania zaszczycili: WACEK, Kunio, eXe^, Xenon, Genesis, ermaccer, Fox, voyo, MichaX, Rww oraz ja. Ogólnie powiem tak: chyba wczoraj pisałem Rww, że będę zadowolony jak wbije chociaż 8 osób. Wbiło 11 czyli minimum spełnione. Wynik przyzwoity.

Że tak zacznę od końca: za namową MichaXa, pod koniec eventu, doszło do pasjonującego pojedynku na stubby między mną, a Wackiem, czyli między byłym, a obecnym liderem moro. Był to oczywiście pojedynek pokazowy (filmik niżej). Zagraliśmy do 5 punktów: Początkowa moja szybka przewaga stopniała w podobnym tempie jak została zdobyta i zrobiło się 4-4. W finałowej batalii udało mi się jednak wygrać i ukoronować niedawno zdobyty tyłuł najlepszego gracza w tej społeczności. Dodatkowo osiągnąłem najlepsze ratio w głównej atrakcji tego turnieju, czyli TDM do 100 punktów z zestawem broni M4, stubby, ingram. Gracze wtedy zostali podzieleni na dwie ekipy:

Czerwoni: Piterus ©, WACEK, Kunio, MichaX, Fox.
Niebiescy: Xenon ©, eXe^, Rwwpl, Genesis, voyo, ermaccer (przez chwilę).

Tu nie sposób odmówić kunsztu Xenonowi, ktory zdobył dla swojej ekipy aż 43 punkty co było najlepszym wynikiem dnia czym zasłużył sobie na miano MVP imprezy! Oczywiście również pokazał, że ostatnia nagroda dla niego nie była przypadkowa. Całość zakończyła się przy wyniku 100 do 99 co tylko dowodzi faktu, że zarówno jeden jak i drugi zespół zasłużył na wygraną i gdybyśmy grali do np. 150 wynik mógłby być zgoła inny. Dokładne statystyki z tej części imprezy doda wkrótce Rww.

Następnie odbył się szaleńczy wyścig z okolic malibu na koniec pasa startowego. Wygrał Kunio przed Rww i mną. Tu także niedługo ukażą się dokładne statystyki tj. czasy poszczególnych zawodników.
Serdecznie dziękuję wszystkim tym, którzy zaszczycili nas swoją obecnością. Mam nadzieję, żę się podobało i czas tak spędzony nie był stracony.

Pozdrawiam.

PS proszę pozostały obecny na evencie staff o dopisanie tego i owego do newsa i dodanie ew. zdjęć.







Cześć wszystkim! :) Za nami znakomite podsumowanie roku 2015 który już się kończy. Był to rok obfitujący w wiele niezwykłych i niepowtarzalnych wydarzeń na każdym z multiplayerów. Mam na myśli liczne zaplanowane zabawy, jak np. kwietniowy event na LU-DM. Wydarzeń sporo za nami, ale liczę na jeszcze więcej w roku przyszłym, 2016. Życzę wszystkim graczom, aby na serwerze nie zabrakło atrakcji do zabawy i aby społeczność trzymała się w kupie. Chciałbym, żebyście na nowy rok przygotowali się z zapasem życzliwości, uprzejmości, współpracy, abyśmy mogli wszyscy razem zagrać z czystym sumieniem na serwerze, tak jak robiliśmy to zawsze. Mam nadzieję, że spotkamy się w pełnym składzie w roku 2016 na lu-dm, gotowi do bicia nowych rekordów i skorzy do pomocy przy eventach oraz brania w nich udziału :) Pozdrawiam gorąco wszystkich,

Genesis.




Statystyki (później rww zrobi po swojemu)

pierwszy frag - MichaX
ostatni frag - Kunio

========== Top Kills ==========
[1] =DS=Xenon [ 43 ]
[2] [moro]WACEK [ 28 ]
[3] =DS=eXe^ [ 25 ]
[3] Kunio [ 25 ]
[4] =DS=Piterus [ 23 ]
[5] MichaX [ 14 ]
[6] rww [ 12 ]
[6] =DS=Genesis [ 12 ]
[7] =DS=Fox. [ 10 ]
[8] voyo [ 7 ]

========== Top Deaths ==========
[1] =DS=Xenon [ 32 ]
[2] =DS=eXe^ [ 22 ]
[2] voyo [ 22 ]
[2] =DS=Fox. [ 22 ]
[3] [moro]WACEK [ 21 ]
[3] Kunio [ 21 ]
[4] MichaX [ 20 ]
[5] =DS=Piterus [ 15 ]
[6] =DS=Genesis [ 12 ]
[7] rww [ 11 ]


========== Top Ratio (Kills/Deaths) ==========
[1] =DS=Piterus [ 1.53333 ]
[2] =DS=Xenon [ 1.34375 ]
[3] [moro]WACEK [ 1.33333 ]
[4] Kunio [ 1.19048 ]
[5] =DS=eXe^ [ 1.13636 ]
[6] rww [ 1.09091 ]
[7] =DS=Genesis [ 1.0 ]
[8] MichaX [ 0.7 ]
[9] =DS=Fox. [ 0.45455 ]
[10] voyo [ 0.31818 ]


=== RACE Stats ===
[1] Kunio [ 2:23 ]
[2] rww [ 2:24 / + 0:01 ]
[3] =DS=Piterus [ 2:29 / + 0:06 ]
[4] =DS=Fox. [ 2:37 / + 0:14 ]
[5] =DS=Genesis [ 2:41 / + 0:18 ]
[6] MichaX [ 2:45 / + 0:22 ]
[7] [moro]WACEK [ 2:46 / + 0:23 ]
[8] =DS=Xenon [ 2:47 / + 0:24 ]
[9] voyo [ 2:51 / + 0:28 ]
[10] =DS=eXe^ [ -:-- ]



[Obrazek: vc-mp-000_kuniosmall.jpg]

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-30-2015, 12:52 PM,
Post: #2
RE: Event Świąteczny!
Chciałbym wszystkim podziękować za grę. Walka była zacięta, trup ścielił się często i gęsto. Chciałbym podziękować Piterusowi za grę na duelu.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości