Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VC-DM Muscle Car Update
01-22-2016, 06:12 PM,
Post: #1
VC-DM Muscle Car Update
[Obrazek: musclecarupdate.png]

Witam, oto krótka, zbędna, nie odmieniająca twojego życia, bezsensowna (obowiązkowo dodaj jeszcze coś od siebie) informacja. Po wstawieniu wersji VC-DM 0.3.5, wstawiłem szereg poprawek, które wraz z tą wersją stworzyłem. Aktualnie jest już stabilnie (chyba). Dzisiaj na serwer dodałem 3 nowe pojazdy (i tak spytasz po chuj, ale po chuj pytasz). Nazwy pojazdów wymyślił autor ("BY MONITOR57, MATTHEW GIBBS"). Oto nazwy dodanych pojazdów: Avenger, Igniter, Stang. Ten ostatni był prawdopodobnie w modyfikacji Myriad Island. Na tą chwile również znika Savanna, ermaccer ma ją dopracować, aby jeszcze bardziej pasowała do gry. Mam nadzieje że mu się uda.

Przypomnijcie sobie, kilka dni temu Stormeus "Murzyn" zrobił poprawkę do swojej wielkiej aktualizacji VC-MP. Nawet w tak małej aktualizacji trzeba coś spierdolić. Mimo że problem z dźwiękami został naprawiony, to jest nowy problem, i tu głównie Piterus dostanie kurwicy, wypierdoli swojego nowego lapka za okno (tą ciekawą historię również dokończ sam). A dokładnie gdy dostajemy lost connecta itd... gra crashuje. Aż sobie przypomniałem najlepszy tekst z głównej VC-MP - Play GTA: Vice City like never before — for free.






[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-22-2016, 06:42 PM,
Post: #2
RE: VC-DM Muscle Car Update
Autka ogólnie fajne, tylko w dwóch z nich trzeba coś dopracować (w Avengerze odbicia na masce, a w Igniterze pasuje dorobić przednie światła, bo słabo to wygląda). Moim ideałem jest Stang, myślę że od tej pory będzie to moje ulubione auto na serwerze :D

[Obrazek: 76561198123119509.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-23-2016, 09:58 PM,
Post: #3
RE: VC-DM Muscle Car Update
Avenger, spodziewałem się tego harleya z LCS

Igniter najlepszy.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-27-2016, 10:09 PM,
Post: #4
RE: VC-DM Muscle Car Update
Aż by się chciało powiedzieć "a nie mówiłem". Przewidywałem, że jeśli będzie aktualizacja VCMP, to będzie ona potrzebować kilku kolejnych, bo coś przy okazji zepsują.

Tylko szczerze nie spodziewałem się, że nastąpi to już teraz. Myślałem, że gdzieś na wiosnę. Teraz tylko pytanie czy teraz znowu będą wydawać aktualizacje raz na jakiś czas czy mamy na jakiś czas spokój.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-28-2016, 01:41 AM,
Post: #5
RE: VC-DM Muscle Car Update
(01-27-2016, 10:09 PM)xNCx napisał(a):  Teraz tylko pytanie czy teraz znowu będą wydawać aktualizacje raz na jakiś czas czy mamy na jakiś czas spokój.

Miejmy nadzieję, że nie odstąpią tak szybko od aktualizowania i w końcu dodadzą jakąś "większą" nowość. Na naszym serwerze na przykład bardzo przydałoby się jakiekolwiek GUI...

[Obrazek: 76561198123119509.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-28-2016, 01:50 AM,
Post: #6
RE: VC-DM Muscle Car Update
Spokojnie z tym GUI. W chwili obecnej mają chyba 150 rzeczy niedorobionych, więc jeśli zależałoby to ode mnie, to popracowałbym najpierw nad nimi, a potem robił porządnie GUI, bo inaczej będzie to kolejna rzecz, która jest, ale z której nie będzie wiele pożytku.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości