Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







Wątek zamknięty 
 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana nicku.
01-25-2016, 07:30 PM,
Post: #1
Zmiana nicku.
Witam jestem nowy na całym serwerze jak i na VC MP. Mój problem tkwi w tym, że zrobiłem sobie 2 konta. Jedno Artuur, a drugie Salceson. Nie miałem pojęcia o komendzie /zmiennick. Nie wiedziałem, że jest to niedozwolone. Gracz eXe mnie o tym powiadomił, za co mu szczerze dziękuję. Obiecuję, że będę grał na koncie Salceson. Przepraszam za utrudnienia, dziękuję i pozdrawiam.
Salceson
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-25-2016, 07:49 PM,
Post: #2
RE: Zmiana nicku.
Hmm, więc jaki masz problem? Chyba nie wiem jak Ci pomóc...

**Napisałeś ten wątek w dziale Pomoc.

[Obrazek: 76561198123119509.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-25-2016, 08:16 PM,
Post: #3
RE: Zmiana nicku.
Cytat:Hmm, więc jaki masz problem? Chyba nie wiem jak Ci pomóc...

Nie trzeba mu w niczym pomagać, po prostu informuje adminów, że 2 konta które posiada wynikły z jego niewiedzy, że posiadanie więcej niż jednego konta jest zabronione.

Tutaj chyba warto się zastanowić nad tym co ma każdy serwer w cywilizowanym MP, czyli regulamin serwera, do którego mamy dostęp na serwerze, gdyż wstawienie info o tym, że Regulamin znajduję się na tej i na tej stronie niczego nie daje (bo sami sobie odpowiedzcie kto pójdzie na stronę się zapoznać z regulaminem przed rozpoczęciem rozgrywki, nawet jakby podczas niej miał łamać jakieś zasady).
Powinno być wprowadzone, że osoba która po raz pierwszy wbija na serwer (bez konta) przed rejestracją musi się zapoznać z
Regulaminem ;). Na LU-DM pamiętam, że swego czasu było coś takiego w GUI i można było osobie łamiącej regulamin go po prostu pokazać by się zapoznała.
Pomyślcie o tym, bo w mojej opinii Regulamin to pierwsza informacja, która każdemu nowemu graczowi powinna zostać przekazana.

Pozdro i liczę na jakieś kroki w tej kwestii.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-25-2016, 09:20 PM,
Post: #4
RE: Zmiana nicku.
(01-25-2016, 08:16 PM)eXe^ napisał(a):  Tutaj chyba warto się zastanowić nad tym co ma każdy serwer w cywilizowanym MP, czyli regulamin serwera, do którego mamy dostęp na serwerze, gdyż wstawienie info o tym, że Regulamin znajduję się na tej i na tej stronie niczego nie daje (bo sami sobie odpowiedzcie kto pójdzie na stronę się zapoznać z regulaminem przed rozpoczęciem rozgrywki, nawet jakby podczas niej miał łamać jakieś zasady).
Powinno być wprowadzone, że osoba która po raz pierwszy wbija na serwer (bez konta) przed rejestracją musi się zapoznać z
Regulaminem ;). Na LU-DM pamiętam, że swego czasu było coś takiego w GUI i można było osobie łamiącej regulamin go po prostu pokazać by się zapoznała.
Pomyślcie o tym, bo w mojej opinii Regulamin to pierwsza informacja, która każdemu nowemu graczowi powinna zostać przekazana.

Pozdro i liczę na jakieś kroki w tej kwestii.

Najpierw pogadaj z devami VCMP, żeby dodali jakie takie GUI... Idea

[Obrazek: 76561198123119509.png]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-25-2016, 09:30 PM,
Post: #5
RE: Zmiana nicku.
Cytat:Najpierw pogadaj z devami VCMP, żeby dodali jakie takie GUI... Idea

Wspomniałem, że było coś takiego na LU-DM w formie GUI, co nie oznacza, że tutaj tak musi być.
Domyślam się, że jest więcej możliwości przedstawienia informacji jak tylko w formie graficznej, nawet w formie tych kilku linijek czatu, gdyż sam regulamin nie jest długi, a można go jeszcze bardziej sformatować pod treść na serwer ;).
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-25-2016, 09:57 PM,
Post: #6
RE: Zmiana nicku.
Czekam na podjęcie dezyzji czy mogę grać, czy będą jakieś komplikacje. Obiecuję, że to się więcej nie powtórzy. Myślę, że dwa konta to nie koniec świata. Zrobiłem to z niewiedzy. Nigdy się z taką sytuacją nie spotkałem, ale jeżli tak pisze w regulaminie to niestety kub stety trzeba tego przestrzegać. Jak już wspomniałem, więcej to się nie powtórzy. Pozdrawiam.

Salceson
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-25-2016, 09:59 PM,
Post: #7
RE: Zmiana nicku.
(01-25-2016, 09:57 PM)Salceson napisał(a):  Czekam na podjęcie dezyzji czy mogę grać, czy będą jakieś komplikacje. Obiecuję, że to się więcej nie powtórzy. Myślę, że dwa konta to nie koniec świata. Zrobiłem to z niewiedzy. Nigdy się z taką sytuacją nie spotkałem, ale jeżli tak pisze w regulaminie to niestety kub stety trzeba tego przestrzegać.  Jak już wspomniałem, więcej to się nie powtórzy. Pozdrawiam.
                                                                                                                                                                 
Salceson

Nie jesteśmy jakimiś potworami żeby karać za każde potknięcie gracza. Już bez przesady. Co najwyżej mogę jedno konto skasować, jeżeli nie zamierzasz z niego korzystać ;)



(01-25-2016, 08:16 PM)eXe^ napisał(a):  
Cytat:Hmm, więc jaki masz problem? Chyba nie wiem jak Ci pomóc...

Nie trzeba mu w niczym pomagać, po prostu informuje adminów, że 2 konta które posiada wynikły z jego niewiedzy, że posiadanie więcej niż jednego konta jest zabronione.

Tutaj chyba warto się zastanowić nad tym co ma każdy serwer w cywilizowanym MP, czyli regulamin serwera, do którego mamy dostęp na serwerze, gdyż wstawienie info o tym, że Regulamin znajduję się na tej i na tej stronie niczego nie daje (bo sami sobie odpowiedzcie kto pójdzie na stronę się zapoznać z regulaminem przed rozpoczęciem rozgrywki, nawet jakby podczas niej miał łamać jakieś zasady).
Powinno być wprowadzone, że osoba która po raz pierwszy wbija na serwer (bez konta) przed rejestracją musi się zapoznać z
Regulaminem ;). Na LU-DM pamiętam, że swego czasu było coś takiego w GUI i można było osobie łamiącej regulamin go po prostu pokazać by się zapoznała.
Pomyślcie o tym, bo w mojej opinii Regulamin to pierwsza informacja, która każdemu nowemu graczowi powinna zostać przekazana.

Pozdro i liczę na jakieś kroki w tej kwestii.

Zacytuje coś z bloku NC

Cytat:a także trwają obecnie próby nad wprowadzeniem GUI (graficzne elementy na ekranie – przyciski, tabelki, suwaki itd.). Obie rzeczy były jeszcze do niedawna uważane za niemożliwe do dodania, mimo że nasz kumpel Stoku (pozdrówka!) pokazał już dobrych kilka lat temu, że można dosyć szybko dodać GUI do gry…

W dodatku ilość aktualnych textdraw'ów na serwer to 256 / 32 co daje 8 textdraw'ów na jednego gracza. Sam regulamin potrzebował by z 12.
Żeby nie było, to jest jeden z kilku textdraw'ów na VC-DM (głównie dla tych, co nie wiedzą ocb).

[Obrazek: cototextdraw.png]

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-25-2016, 10:03 PM,
Post: #8
RE: Zmiana nicku.
To się skróci :D ew. połączy punkty.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-25-2016, 10:05 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 01-25-2016, 10:07 PM przez Salceson.)
Post: #9
RE: Zmiana nicku.
Może ktoś mi odpowiedzieć czy mogę grać czy nie? Pozdrawiam Salceson

Dzięki wam i całej administracji. Muchos Gracias (Espantoso)
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-25-2016, 10:08 PM,
Post: #10
RE: Zmiana nicku.
Graj, ktoś usunie dubla.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-25-2016, 10:09 PM,
Post: #11
RE: Zmiana nicku.
Jak możecie to usuńcie te Artuur.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-25-2016, 10:11 PM,
Post: #12
RE: Zmiana nicku.
(01-25-2016, 10:09 PM)Salceson napisał(a):  Jak możecie to usuńcie te Artuur.

Jak tylko wejdę, skasuje.


Temat zamykam, bo problem uważam za rozwiązany.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
Wątek zamknięty 


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości