Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Event '16 || Aktualności
02-07-2016, 11:58 PM,
Post: #1
Event '16 || Aktualności
Poniżej tekst MichaXa - lekko zmodyfikowany:

[Obrazek: event2016.png]

Dzisiaj na serwerze VC-DM odbył się Event 2016, którego pomysłodawcą a zarazem głownym prowadzącym był MichaX - nowa osoba w naszym zespole. Swoją obecnością raczyli nas zaszczycić: Piterus, Rww, Partan, Xenon, Cement, dreLu, Ferex, Kali, eXe^, Kunio, WACEK, Franklin, Keebot, Vito, Kameleon i inni, których nicków nie sposób wymienić bo wchodzili jedynie na moment. Cała zabawa składała się z 5 konkurencji: pierwszą z nich był typowy Clan War. Polegała on na podzieleniu graczy na dwa teamy, kórych liderami byli Kali i Partan. W drużynie Kaliego byli: Piterus, Rww, Ferex i Franklin, a w drużynie Partana byli: eXe^, Xenon, MichaX i Cement (dochodziło w niektórych rundach do małych zmian). Rozegrali oni wspaniały pojedynek, w którym to wygrała drużyna Partana wynikiem 5:2. Następną konkurencją był wyścig, który rozpoczynał się przy szpitalu w Downtown, a kończył przy latarni na wybrzeżu. Tu najlepiej wypadł Cement, który dojechał jako pierwszy do mety. Zaraz za nim dojechał Ferex i jako trzeci WACEK. Trzecią konkurencją był "Berek", który szczęśliwie rozpoczął się, mimo drobnych problemów na początku. Trwał on 15 minut. Pierwszym "berkiem" był Ferex, potem Kali, Piterus itd. Przedostatnią konkurencją była 'Walizka", która sprawiła nie mało problemu szukającym. Znajdowała się ona w Downtown w pobliżu hotelu - znalazł ją Piterus. I wreszcie ostatnią konkurencją, która trwała 20 minut była rozgrywka "ALL vs ALL" na naszych arenach. Pierwszy był Python - tam dobrze radzili sobie: Kali, Piterus i eXe^, a potem na ostanie 10 minut rozgrywki przenieśliśmy się na arenę Ruger, w której najlepiej sobie radził Xenon. Event zakończyliśmy pamiątkowym zdjęciem. Mam nadzieję że takie imprezy będą zdarzały się coraz częściej w naszym słonecznym Vice City
Pozdrawiam!
Michax




Cześć!
Teraz coś od siebie. Na wstępie chciałbym podziękować MichaXowi za poprowadzenie wydarzenia i ogólnie za wystąpienie z taką własną inicjatywą. Miło mi, że w pewien sposób mogłem Ci w tym pomóc. Jakkolwiek by nie patrzeć społeczność jakakolwiek potrzebuje zwłaszcza osób aktywnych, pełnych nowych pomysłów i zapału do działania. Z oczywistych względów nie da się pracować na pełnych obrotach przy jednej rzeczy przez cały czas. Człowiek z definicji szuka nowych wyzwań lub (co częściej) szybko się nudzi. Grunt to robić to co się lubi, bo wtedy robi się to zwykle dobrze. Nie chciałbym tu zbytnio zabrzmieć jak jakiś coach czy coś, ale motywacja jest bardzo ważna praktycznie w każdej sferze życia. Warto się jeszcze odnieść do różnych przejawów "hejtowania" (co za modne ostatnio słowo) tu i gdziekolwiek indziej, które to zwykle przypomina bardziej puste gadanie niż konstruktywną krytykę - zapadło mi w pamięci zdanie, które ktoś kiedyś w społeczności internetowej (o ironio) wypowiedział i które pokazuje całkiem niezły światopogląd: Czytam negatywny komentarz, rozpisuje flow logiczny na tablicy, zastanawiam się nad argumentacją i potem uznaje, że jeśli napisał w ogóle napisał negatywny komentarz na mój temat to niech wypierdala. - cytuję, przepraszam wrażliwych. Robić swoje - to jest to! Wszelkie podobieństwo do aktualnej sytuacji tu niezamierzone. Chyba.

Cały czas mając na uwadze, że jest to strona serwerów, która obecnie stała się ostroją Polskiej społeczności w LU/VCMP, (a przynajmniej jej części) nie sposób nawiązać do spraw dla tych osób ważnych. Zważając... tfu, dobra bo się zbyt górnolotnie robi. O multi nie wiem czy jest zbytnio co pisać - Liberty Unleashed przypomina produkt szwajcarski, tyle, że bliżej mu do sera niż legendarnych kont (ktoś się zaraz przyczepi że waluta niestabilna, ale nie, błagam, o ekonomii też nie będzie) natomiast VCMP trzyma się jak zawsze - powiedzmy, że stabilnie. O innych serwerach pisać to nie politycznie, a i raczej nic nowego nie ma, żeby było warte wspomnienia. Może jedynie rozkmina nad faktem, że jak były pierwsze testy bety 0.4 (to już tez 2 lata wstecz jednak) to wielkie boom robiły mapki. Sam server z bety miał ich multum, (a przynajmniej sporo obiektów), tymczasem dziś chyba żaden server nie ma ich w takim stopniu jak przewidywano. Gracze mimo wszystko oczekują tego co powinno wydawać się oczywiste - mniejszej liczby bajerów, a większej czystego DM, stąd i powroty do klasyki w CTF, A/D i tłumy jak zwykle na LW. Nie wiem, to moja subiektywna decyzja. Można "debatować" jak ktoś chce. Szkoda, że większej rozmowy o multi nie ma już na innych polskich serwisach o GTA. gtam uważa, że ludzi to już nie interesuje - nie byłbym taki pewien.

Ciekawostka: Pisząc tego newsa w tle lecą "Gwiezdne Wojny" z kultowymi już ciemnymi i jasnymi stronami mocy, których pełno wszędzie od jakiegoś czasu. Tu brak związku z obecną sytuacją jest oczywisty. Chociaż........ :) Wgl skąd "nowy" Anakin Skywalker w starej trylogii pod koniec? Wie ktoś?

Wracając do serwerów naszych - aktualizacje będą, nowości będą, może nawet jakieś zawody też, tylko nic tak od razu. Propozycji też nie krępujcie się składać i propozycji współpracy. Może to właśnie Twoja propozycja/pomoc będzie nieocenionym krokiem milowym w historii tego serwera (który tak szybko nie padnie, don't worry). BTW trzeba historię zaktualizować. Nad administracją, a zwłaszcza nade mną miejcie litość, bo mam maturę niedługo plus takie różne z >patrz punkt pierwszy<.

Filmik macie jeszcze:


w klimacie pro kanał jak ktoś lubi - niedługo full chyba albo kolejny teaser


Wypadałoby jakoś to sensownie zakończyć, spuentować czy coś, ale ograniczę się do klasyku:

To na razie tyle. Elo :)


Post Scriptum polecam poczytać czasem inne, autorskie strony: Ferexa, NC, czy Kunia. oraz klanowe - zapłacili mi gruby hajs bym to napisał.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
02-08-2016, 01:35 AM,
Post: #2
RE: Event '16 || Aktualności
Dobrze napisany news z strony MichaX'a (z drobnymi poprawkami Genesis'a i Piterus'a), oraz czysta wersja Pit'a.

Event mimo niskiego rozgłosu, wyszedł całkiem spoko (mimo że ja byłem obecny tylko przez połowę). Widać że MichaX się stara. Najbliższe większe zorganizowanie dopiero 17 kwietnia na VC-DM, ale to niebawem więcej informacji (2 lata społeczności LU-DM).

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości