Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy clan na scenie VC-DM
03-24-2016, 04:48 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-24-2016, 07:27 PM przez Xenon.)
Post: #1
Nowy clan na scenie VC-DM
Witam!
Chciałbym poruszyć tu temat mojego nowego klanu. VCM powstawało w pośpiechu, jednak mam nadzieję, że będzie się ładnie rozwijać, ale nie o tym teraz mowa. Chciałbym Was zaprosić do tego klanu - podania możecie składać na stronie klanowej. Podania na e-mail nie dochodzą, więc można pisać do mnie także na PW na podanej stronie. Mam nadzieję, że to właśnie Ty napiszesz podanie!
Liderem Jest: SzymekPL321
Vice Liderami są: Moriss, Grander61.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-24-2016, 04:55 PM,
Post: #2
RE: Nowy clan na scenie VC-DM
Nie uważasz, że to co napisałeś znacznie lepiej wyglądałoby chociaż tak:

Witam!
Chciałbym poruszyć tu temat mojego nowego klanu. VCM powstawało w pośpiechu, jednak mam nadzieję, że będzie się ładnie rozwijać, ale nie o tym teraz mowa. Chciałbym Was zaprosić do tego klanu - podania możecie składać na stronie klanowej. Wiadomości na e-mail nie dochodzą, więc można pisać do mnie także na PW na podanej stronie. Mam nadzieję, że to właśnie Ty dołączysz do nas!


Takie rzeczy (mam tu na myśli podstawową edycję i składnię) przydadzą Ci się w przyszłości. Korzystaj z edytorów tekstów, które będą poprawiać Ci błędy i ucz się na tym. Oprócz tego mogłeś napisać listę członków, kto jest liderem i takie inne.

Anyway, powodzenia.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-24-2016, 05:04 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-24-2016, 05:05 PM przez Cement.)
Post: #3
RE: Nowy clan na scenie VC-DM
Pit ma rację, przydałaby się edycja tematu, bo w kwestii językowej wygląda to tragicznie.

Tak czy inaczej; co już napisałem na stronie Waszego klanu - powodzenia! ;)
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości