Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LCS-DM + Windows XP = Mała łatka
07-06-2016, 02:28 PM,
Post: #1
LCS-DM + Windows XP = Mała łatka
Cytat:14:00:21 Piterus: przecież to niebezpieczne

Dzisiaj z rana Xenon mi napisał, że to jednak Client-Script powoduje crasha na Windows XP. Z Client-Script'em gra działała, wszystko się wczytywało po za GUI, i nie można było się zrespić (Ciekawostka: można było podglądać (specować) innych graczy). Wcześniej, gdy sam szukałem problemu, byłem bardzo blisko odkrycia. Ale nie pomyślałem że zadziała dopiero, gdy nie będzie żadnego pliku Client-Script. Ja skasowałem tylko ten z GUI.

Skoro już znamy przyczynę, nie problem było zrobić łatkę. Jakiś czas później Xenon wysłał mi vcmp-game.dll, która pozwala na normalną grę z Windows XP. Link i opis instalacji na samym dole "notki".

Ciekawe kiedy VC-MP oficjalnie poprawi ten błąd, jak na razie, udają że są czymś zajęci, czyli norma. Póki co, możecie podziękować Xenonowi za łatkę, i Cementowi za zgłoszenie błędu.



Na LCS-DM dzisiaj zdążyłem już poprawić system sprawdzania banów. Przywróciłem sprawdzanie UID2, ponieważ poprawili dosyć spory błąd z tą funkcją (np. Waluta, Genesis i WACEK posiadali takie same UID2, a mieszkają od siebie spory kawałek). Dodatkowo na serwerze mamy pierwszy pojazd do transportów z LCS - Rumpo.

W najbliższym czasie planuje przenieść z LU-DM LMS, dodać "Uwaga Spadasz" (jakiś random filmik z YT), możliwe wyścigi, jakiś prosty TDM i chowany. Jednak po kolei, pierw muszę dokończyć sumo (jeszcze z 3-4 areny powstaną). Mam nadzieje że wszystkie wyżej wymienione pomysły jakoś zrealizuję.



Oto łatka dla VC-MP 0.4 04rel004.

Download: Klik!

Pobrany plik należy wypakować, a następnie przenieść do ...\Vice City Multiplayer\04rel004, czyli tam, gdzie mamy zainstalowane VC-MP 0.4.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości