Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I po "Niedzielnym Graniu II"!
09-12-2016, 08:50 PM,
Post: #1
I po "Niedzielnym Graniu II"!
Dzieeeeeń dobry! Czy pamiętacie czasy, w których brało się swoją ekipę i rżnęło się wieczorem w multiplayer GTA3 na swoim prostym serwerze stworzonym w kilka dni? Jasne, że nie bo prawdopodobnie wielu z was nie grało jeszcze wtedy z nami na serwerze. Gdy wielu ludzi grało w SAMP czy innego multiplayery mogące poszczycić się większą ilością opcji i większą ilością graczy my jako pasjonaci zadowalaliśmy się LU. Dziś jednak nie będziemy patrzeć w przeszłość. Czy uwierzycie, jeśli powiem że w 2016 wciąż można bawić się równie przednio co kiedyś na LU-DM tym razem jednak na naszym nowszym serwerze LCS-DM? Ja też nie wierzyłem, dlatego postanowiłem przekonać się na własne oczy i z wielką nadzieją wziąłem udział we wczorajszym evencie nazwanym "Niedzielnym Graniem II". Tu trzeba przyznać o geniuszu organizatorów. Jak po raz kolejny zorganizować event na którym główną atrakcją jest siekanie się ze Stubbych i M4? Wystarczy podjąć to bardziej na luzie i podzielić graczy na drużyny, bez niepotrzebnych punktów. Dość rozprawiania o niczym. Czas przytoczyć nasze wczorajsze spotkanie i przelać je tutaj na dobrego newsa.

Na wydarzeniu pojawiły się takie znane osobistości jak rww, Piterus, Cement, Xenon, JarząbPL, Vandi, voyo, HARDKOR, Waluta, NOX, Seed1212 oraz moja skromna osoba. Przelotnie widziani byli również Larry, DarkMaster, ThePajlok. Zaczęliśmy od pamiątkowego zdjęcia przed szkołą (każdy z nas uwielbia do niej chodzić) w Chinatown i dość słonecznym Liberty City. Tam podzieliśmy się na dwie drużyny, gdzie oczywiście wybierali najlepsi - Xenon & Piterus po czym niezwłocznie przenieśliśmy się na arenę ubóstwianego przed większość Stubby Shotguna, gdzie bawiliśmy się przez dobre kilkanaście minut (zwykle kradliśmy fragi innym). Tutaj o dziwo najwięcej fragów zgromadził Cement (zostałeś MVP imprezy - gratulacje). Następnie w wyniku głosowania przenieśliśmy się na statek zacumowany w Portland Harbor/Atlantic Quays i tam pozbawialiśmy głów zawodników z przeciwnego teamu. Po pewnym czasie znudziło się i to, a zawodnicy przenieśli się na arenę Kalashnikova, ulubioną broń graczy Counter-Strike. Był także krótki DM na arenie MP5, lecz niestety stał się on bardzo niesatysfakcjonujący, więc większość graczy powróciła na ukochane Stubby. Wtedy również padła propozycja by w magiczny sposób z lotniska Francis przenieść się do jeszcze słoneczniejszego Vice City, gdzie arena do tej broni była jeszcze lepsza niż ta w Liberty. Tak oto impreza przeniosła się na VC-DM, gdzie zawodnicy faszerowali innych ołowiem z wymienianej wcześniej broni. Potem wspólnie zebraliśmy się na plaży przy ognisku, gdzie miejsce przypominało trochę misję "Plaża... Dzika Plaża" z GTA San Andreas. Tam również zrobiliśmy pamiątkowego screena (kozackiego wg mnie), a potem zaczęło się już luźne granie na serwerze m.in. palenie gumy Packerem, a potem wyrzucanie graczy za pomocą tej metody na wielkie odległości (całość można porównać do uderzenia piłki kijem bejsbolowym), czy chociażby upijanie się w miejscach takich jak Malibu czy Pole Position. Poszukaliśmy nawet paru walizek i całość zakończyła się około godziny 22.

Podsumowując spotkanie jak najbardziej na plus, cieszy mnie fakt, że było to pierwsze od dawna granie, które wiało klimatem w luuj i dało mi jakąś cząstkę tego co czułem grając na LU w 2014 (m.in. na "Niedzielnym Graniu"). Myślę, że takich spotkań powinno być więcej, bo zrzesza to całkiem nieźle naszą społeczność, a dwie godziny z życia mijają bardzo przyjemnie i w miłym towarzystwie. Pomyślimy nad tym w przyszłości.

Inspiracja do napisania pierwszego akapitu (link)

A teraz łapcie parę screenów(soon)

[Obrazek: 2png_ahweqsw.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-12-2016, 09:12 PM,
Post: #2
RE: I po "Niedzielnym Graniu II"!
Cytat:Tutaj o dziwo najwięcej fragów zgromadził Cement
Dlaczego "o dziwo"?  Huh
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-12-2016, 09:23 PM,
Post: #3
RE: I po "Niedzielnym Graniu II"!
Żadne zaskoczenie przecież :D

W Kuniowym pisaniu lubię to, że mimo że pisze on stosunkowo mało tu czy u siebie, ale za to jeśli już, to jest strasznie dużo treści i to takiej treści wiecie, niewymuszonej jakoś bardzo. Łapka w górę.

Co do spotkania - Fajnie, że udało się zebrać parę osób więcej niż zwykle i jeszcze fajniej, że udało się zebrać ten skład jak 2 lata temu + tam parę innych spoko osób. Szkoda, że nie wbił eXe^ no ale cóż. Sympatycznie byłoby takie spotkania robić częściej, powiedzmy co weekend, ale nie na zasadzie "wbij bo musisz" tylko żeby Wam się chciało tak spędzić tam godzinkę czy ile kto może w naszym gronie.

Rww miał jeszcze coś dopisać to tam jeszcze będę tu komentować później pewnie - już mówię w newsa nie będę się wcinać bo i nie mam tak co :p

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-12-2016, 09:27 PM,
Post: #4
RE: I po "Niedzielnym Graniu II"!
(09-12-2016, 09:12 PM)Cement napisał(a):  
Cytat:Tutaj o dziwo najwięcej fragów zgromadził Cement
Dlaczego "o dziwo"?  Huh

Myślę, że wiesz o co tutaj chodzi. Wszelkie wcześniejsze konkurencje w używaniu broni wygrywał zwykle Xenon i nawet na ADMINchacie pisaliśmy żartobliwie, że ma zakaz wstępu na /stubby i /m4. Nie umniejsza to też tobie, gdyś dzięki temu zostałeś MVP imprezy - gratulacje.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-12-2016, 09:29 PM,
Post: #5
RE: I po "Niedzielnym Graniu II"!
Pewno, dzięki. ;) Noo, ja również bym chętnie widział częściej takie przedsięwzięcia. :D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-13-2016, 12:12 AM,
Post: #6
RE: I po "Niedzielnym Graniu II"!
Było fajnie :D. Postaram się rzucić jutro z tego filmik :).

[Obrazek: 10526065_citroen_bx_19_16v_by_aconnoll-d...25x299.jpg]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-13-2016, 03:22 PM,
Post: #7
RE: I po "Niedzielnym Graniu II"!
Też jestem za jeśli chodzi o takie spotkania. Było ciekawie :D Jak pisałem wczoraj na serwerze - nagrywałem to, ale pewnie nie dodam, i tak się właśnie stanie. Zacząłem nagrywać gdy były nudy :D
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-13-2016, 06:02 PM,
Post: #8
RE: I po "Niedzielnym Graniu II"!
Początek zainspirowany Archonem i jego "recenzją" funstation, like it.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-14-2016, 12:21 PM,
Post: #9
RE: I po "Niedzielnym Graniu II"!
Ja w sumie nie mam co napisać, dobrze się grało i tyle.

Ale podczas "Niedzielnego Grania II" znalazłem 2 błędy na serwerze, w tym jeden błąd był bardzo poważny. Jeden to drobny błąd w /ateam, ale to mało ważne, a drugi był w bazie danych z stałym skinem i spawnem. Związku z tym, zresetowałem cały spawn.sqlite, więc jeżeli mieliście zapisany skin / stały spawn, to musicie jeszcze raz ustawić. W tą niedziele może zrobimy wieczór wyścigów?

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-14-2016, 04:02 PM,
Post: #10
RE: I po "Niedzielnym Graniu II"!
Wieczór wyścigów? Pomysł dobry, tylko trzeba będzie uważać na Foxa. :D
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-14-2016, 06:24 PM,
Post: #11
RE: I po "Niedzielnym Graniu II"!
O ile bedzie.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości