Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SL '16: Wyniki + Tabela + niezbędne informacje
12-04-2016, 07:09 PM,
Post: #16
RE: SL '16: Wyniki + Tabela + niezbędne informacje
rww : Genesis (10 - 2)

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-04-2016, 07:35 PM,
Post: #17
RE: SL '16: Wyniki + Tabela + niezbędne informacje
Piterus - gtaaa175PL (10-5)

Update poszedł.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-05-2016, 09:08 PM,
Post: #18
RE: SL '16: Wyniki + Tabela + niezbędne informacje
Xenon 10:2 Waluta;
Xenon 10:0 gtaaa175PL

[Obrazek: sign.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-05-2016, 09:17 PM,
Post: #19
RE: SL '16: Wyniki + Tabela + niezbędne informacje
Aktualizacja zrobiona.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-06-2016, 09:38 PM,
Post: #20
RE: SL '16: Wyniki + Tabela + niezbędne informacje
rww gtaaa175PL (10-5)

update wprowadzone

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-07-2016, 09:09 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-08-2016, 02:31 PM przez Piterus.)
Post: #21
RE: SL '16: Wyniki + Tabela + niezbędne informacje
Waluta Genesis (10-2)

Xenon Genesis (10-0)

Piterus Genesis (10-6)

Waluta Rww (10-4)

Piterus Rww (8-10)

Xenon Rww (10-0)


Zrobione

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-08-2016, 07:22 PM,
Post: #22
RE: SL '16: Wyniki + Tabela + niezbędne informacje
Xenon 10:0 Seed1212

[Obrazek: sign.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-09-2016, 09:56 PM,
Post: #23
RE: SL '16: Wyniki + Tabela + niezbędne informacje
Rww 10 Seed 8
Rww 10 Cement 7

Update

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-10-2016, 09:18 PM,
Post: #24
RE: SL '16: Wyniki + Tabela + niezbędne informacje
Vandi 0:10 Xenon
Vandi 0:10 Waluta

[Obrazek: sign.gif]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-10-2016, 10:14 PM,
Post: #25
RE: SL '16: Wyniki + Tabela + niezbędne informacje
Piterus 10:1 Vandi

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-10-2016, 11:02 PM,
Post: #26
RE: SL '16: Wyniki + Tabela + niezbędne informacje
Zrobione.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-11-2016, 08:58 PM,
Post: #27
RE: SL '16: Wyniki + Tabela + niezbędne informacje
Vandi 6 - 10 rww
Jarząb 0 - 10 rww



Jarząb 10 - 4 Vandi

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-11-2016, 11:45 PM,
Post: #28
RE: SL '16: Wyniki + Tabela + niezbędne informacje
Zrobione.

Prośba do tych, co nie rozegrali jeszcze swoich meczy. Mamy 11 meczy do końca. Jak ktoś ma możliwość, (a wiem, że niektórzy mają tylko im się nagle nie chce) to niech rozegrają swoje mecze w miarę najszybciej jak mogą - po co przedłużać.

//Genesis A może to inni pędzą na łeb na szyję z rozgrywaniem? :-) W końcu turniej trwa przez jeszcze ponad pół miesiąca, a chyba każdy normę rozegrał, więc co za problem :-) Nie rozumiem pośpiechu i nacisku.

Skoro już chcesz tak dopisywać, a nie tworzyć nowego posta - ok. Akurat z Twojej strony, z racji, że miałeś tu kilka eventów na koncie jako prowadzący, przed eventem spodziewałem się znacznie większej empatii z dogadywaniem pojedynków. Raczej normalne jest, że zależy mi na płynności walk. Może po prostu najlepiej niech zapisują się Ci, dla których poświecenie paru (parunastu?) minut nie będzie aż takim problemem i nie będą wbijać na mecze z musu? Tak dla jasności - 31 był datą zaporową, ale skoro kolejki tak szybko idą to po co czekać? Czasem warto się trochę dostosować i tyle. Nie mniej, skoro bardzo chcesz, możesz dla mnie szukać partnera nawet i w Sylwestra. Zmusić Cię nie mogę. //Pit

//Genesis Pit, naprawdę przeanalizujmy to sobie na spokojnie, bez nerwów. Po primo myślę, że to nie jest trochę na miejscu powoływanie się na moje turnieje, bo tam terminarz nie był dowolny, tylko z góry ustalony. To inna sytuacja. Nie pozwoliłem uczestnikom na dowolność rozgrywania, ale pamiętajmy, że dowolne i absolutnie nieobowiązkowe były zapisy. Zapisanie się oznaczało akceptację tego, że będzie ogłoszony terminarz i trzeba się go trzymać, bo w przeciwnym razie będą konsekwencje. Tutaj pozwoliłeś na nieco swobody i zaczyna się robić z tą swobodą coś niedobrego...Mówiąc w skrócie, trochę popędzasz :-) Inni rozegrali już swoje mecze? To świetnie. Mają z głowy. Ja jeszcze nie rozegrałem. Dlaczego to źle? Nie wiem. Skąd pośpiech i nacisk? No ni cholery, naprawdę nie rozumiem. To fajnie, że chcecie mieć to z głowy, ale są też osoby, a przynajmniej ja jeden, który chcę wbić wtedy kiedy chcę wbić lub dogadam się z kimś, kto bywa rzadko. Ale nie kiedy muszę. Właśnie taką wolność wyboru terminu daje pozwolenie uczestnikom na wybranie sobie dogodnego dnia do gry. Trochę spokoju i zrozumienia, rozegram te mecze wtedy, kiedy je rozegram, bez nacisku i wyrobię się w terminie, a prawdopodobnie nawet dużo wcześniej, niż termin przewiduje. Naprawdę nie obchodzi mnie to w stopniu żadnym, że ktoś rozegrał już wszystko i czeka na ogłoszenie wyników. To wyłącznie jego sprawa, że tak sobie zaplanował terminarz, a nie inaczej. Daj mi nacieszyć się tą swobodą, a ja kiedy będę miał dobry nastrój i osobę do gry na pewno wejdę i rozegram swoją partię. I gwarantuję, że ukończę swoje mecze przed czasem. A i jeszcze coś. To, że gram w inne gry choć mógłbym grać w tym czasie na VC-DM nie jest równoważny z tym, że mi się nie chce grać na VC-DM. Tak, chce mi się brać udział w tym turnieju przez szacunek do Twojego serducha które tu wkładasz, pozdrowionka.


tl;dr Jak masz coś to stwórz temat co Ci dokładnie nie pasuje i tyle.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-12-2016, 12:04 AM,
Post: #29
RE: SL '16: Wyniki + Tabela + niezbędne informacje
Vandi - Seed (2-10)

I update zaraz będzie.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-12-2016, 08:31 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-12-2016, 09:14 PM przez Piterus.)
Post: #30
RE: SL '16: Wyniki + Tabela + niezbędne informacje
Seed1212 Genesis (10-7)


+
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości