Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







Ankieta: Wydarzenie roku '16 to:
Ankieta jest zamknięta.
Jedyna polska klanówka (DS vs TLCool
8.33%
1 8.33%
Stworzenie serwera LCS-DM
58.33%
7 58.33%
"Afera" z YT
33.33%
4 33.33%
Wybrany turniej/event tej społeczności
0%
0 0%
Razem 12 głosów 100%
*) odpowiedź wybrana przez Ciebie [Wyniki ankiety]

 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wydarzenie roku w VC:MP '16 w Polsce
12-31-2016, 10:50 PM,
Post: #1
Wydarzenie roku w VC:MP '16 w Polsce
Wydarzenie roku w Polskim VC:MP w roku 2016 jest:

* Jedyna polska klanówka (DS vs TLCool

* Stworzenie serwera LCS-DM

* "Afera" z YT

* Wybrany turniej/event tej społeczności

Zapraszam do głosowania!

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-03-2017, 09:09 PM,
Post: #2
RE: Wydarzenie roku w VC:MP '16 w Polsce
A gdzie opcja "koniec moro"? Bo to koniec, prawda?

Z podanych możliwości wybieram "aferę" z YT. Podsumowałbym ją najlepiej słowami Kolesia z Postala 2:
Jasna cholera, chodziłem sobie za własnymi sprawami (...), a wyście się na mnie rzucili!
Tak to właśnie wyglądało z mojej perspektywy - mój kanał na YT sobie był, istniał, ludzie oglądali, ja już jakiś czas nic nie wrzucałem ani nie miałem zamiaru, a tu niespodzianka, skasowane filmy. Potem te wszystkie perypetie i pousuwane konta z tego powodu... Gdyby fala usunięć filmów dotknęła np. wszystkie MP do GTA, albo wszystkie modyfikacje do GTA VC, to zapewne nie byłby to tak duży szok, jak usuwanie wyłącznie materiałów związanych z VCMP.

Jeśli chodzi o jedyną polską klanówkę, to za moich czasów (o rany, jak to staroświecko brzmi) też było tyle potyczek co kot napłakał. A szkoda, bo one mają (miały?) sens, jak masz kilka klanów i chcesz mieć potwierdzenie na papierze, który jest lepszy. Dobrze, że choć jedna taka walka się odbyła, ale na pewno nie miała ona wpływ na całą polską społeczność VCMP.

W przypadku LCS-DM to widzę serwer dobry (nieudolna ekipa Miami Dade próbowała wepchnąć swój serwer ze zwykłem LC, ale chyba średnio im poszło), dużo napracowania, ale nie uznałbym tego za wydarzenie roku.

Nie wiem dokładnie o co chodzi z turniejem, więc... Nie wybieram.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-03-2017, 09:53 PM,
Post: #3
RE: Wydarzenie roku w VC:MP '16 w Polsce
Można dać "koniec moro" czy nawet "10-lecie moro", ale znów ktoś by mi zarzucił, że sprowadzam wszystko tylko do jednego. Z resztą oficjalnie, ani zamknięcia, ani wielkiego party na urodziny nie było. Jak mnie wena najdzie to może coś napiszę o tym wszystkim, ale jakoś oddzielnie.

Tak naprawdę wydarzeniem roku w polskim VC:MP moim zdaniem było jeszcze coś innego (chociaż "wydarzenie" to w tym wypadku byłoby złe słowo) tylko, że trochę niesmaczne byłoby dawanie tego tu na tę listę. Raczej obaj wiemy o czym mowa.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-10-2017, 09:53 AM,
Post: #4
RE: Wydarzenie roku w VC:MP '16 w Polsce
Definitely going for the opening of LCS-DM, without this server there would be nothing, instead it helped and allowed the community to grow, considering it was a risky step from LU and VC:MP but definitely we can call it successful.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości