Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Księga Rodzaju
01-17-2017, 08:55 PM,
Post: #5
RE: Księga Rodzaju
xNCx,

To trochę kwestia indywidualnego podejścia. Mam przez to zdanie na myśli wyjątkowość zbiegu okoliczności. Spieszę z wyjaśnieniem.

Być może w istocie to przejście nie jest ciekawą sprawą, ale dla mnie było ono kompletnie niedostrzegalne. Kompletnie. A to wszystko przez to, że w tym głębszym dzieciństwie (tak do 2005 roku) pamiętam gry (mając na myśli 3D) tylko GTA:VC i Red Faction 3, obydwie u brata ciotecznego. U siebie nie miałem żadnych gier 3D, na mega starym gruchocie nie chodziły nawet najstarsze DSJ'ty. W ogóle nie pamiętam czy tam był Windows na komputerze, czy coś prymitywniejszego. Solidny komputer miałem dopiero od 2006 roku a jedyną grą jaką miałem to kupiony za niedrogo Football Manager 2006. GTA widywałem tylko u kolegi (San Andreas), grałem w to więc tylko u niego i to rzadko, bardziej świrując wspólnie z kodami. GTA 3 jakoś w ogóle nie znałem, chociaż kojarzyłem tą grę z półek sklepowych. A że nie miałem internetu, uświadomić siebie też nie mogłem. I ten prezent gwiazdkowy to było coś niesamowitego. Zakochałem się jeszcze przed włożeniem płyty do środka. To nie miało znaczenia, czy ta gra była lepsza czy gorsza od VC czy SA, nawet nie myślałem w tych kategoriach. To było GTA! Moje własne GTA na moim komputerze, mój save i moje postępy! Przejścia nie odczułem więc w zasadzie wcale i chyba dobrze, a uczucie zostało odwzajemnione.

[Obrazek: Z5y0vUN.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
Księga Rodzaju - Genesis - 01-17-2017, 06:52 PM
RE: Księga Rodzaju - Fox - 01-17-2017, 08:13 PM
RE: Księga Rodzaju - xNCx - 01-17-2017, 08:14 PM
RE: Księga Rodzaju - Piterus - 01-17-2017, 08:52 PM
RE: Księga Rodzaju - Genesis - 01-17-2017, 08:55 PM
RE: Księga Rodzaju - xNCx - 01-18-2017, 08:10 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości