Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
No co tam? Jak leci?
03-03-2017, 10:33 PM,
Post: #4
RE: No co tam? Jak leci?
No w końcu :).

Po pierwsze chciałbym podziękować za wygraną w plebiscycie. Cieszę się, gdy ktoś docenia moją pracę, wtedy wiem, że to co robię ma jakiś sens. Wyznaczyłem pewien standard? Hmhmh, no ciekawe określenie :). Chętnie bym pisał coś więcej o GTA, ale nie mam jak, po pracy chcę mieć wolny wieczór, a nie siedzieć nad modyfikacjami GTA...

Nieco o kategorii strony roku - wielka szkoda, że w zestawieniu nie znalazła się stron a Kunia. Rozumiem powody (mała aktywność) i w pełni się z tym zgadzam. A szkoda, bo Kunio pokazał, że potrafi pisać naprawdę fajnie i skupić uwagę czytelnika. Gdyby ta strona była nominowana, oddałbym na nią swój głos. Widzę, że w ostatnim czasie (?) nastąpiły jakieś zmianie w szacie graficznej na stronie, więc może nadejdą jeszcze lepsze, bardziej aktywne, dni.

Wahałem się, czy oddać głos na stronę Ferexa czy Piterusa. Seed i Waluta muszą jeszcze się podszkolić w pisaniu, bo polonista pewnie by się popłakał czytając składnię niektórych wpisów (a czytelnicy muszą!)... Ale chłopaki, spoczko, dopiero zaczynacie, więc po jakimś czasie wyrobicie sobie styl pisania.

Tak jak mówiłem, wahałem się między dwiema stronami (głos na siebie nie wchodził w grę, bo w końcu to tylko zabawa). Piterus właściwie od początku (przed reaktywacją strony) pokazywał, że potrafi napisać coś zwięźle i ciekawie, z kolei dla mnie Ferex zrobił spory postęp jeśliby przypomnieć sobie jego pierwsze kroki w świecie pisania notek. Ostatecznie głos powędrował do współtwórcy LU-DM, gdyż Ferex wciąż potrafił walnąć jakieś nietrafione sformułowania i zdarzało mu się to dosyć często. Może w przyszłej edycji Ferex dostaniesz mój głos, tylko błagam, nie zamykaj i otwieraj strony 10 razy w ciągu roku...

Gratulacje dla Xenona, który zgarnął co było :P. Zastanawiające jest jednak, że afera z YT nie wygrała w kategorii wydarzenia. Wydawało mi się, że w dzisiejszych czasach każdy gracz ma właściwie kanał YT (na zasadzie: zobaczy u kolegi, że fraps+f9+alleluja i do przodu się sprawdza, więc idzie w te ślady), a to by oznaczało, że wszystkich nas dotknął problem usuwania filmów. No cóż, LCS-DM to tez było coś, w końcu nieudolne patałachy (geniusz!) związani z LU próbowali od razu zgapić pomysł i iść w kierunku wprowadzenia mapy z GTA 3...

Szkoda, że DS upada drugi raz, ale jakby patrzeć po niektórych klanowiczach po stażu w VCMP, to naprawdę szacun że tak długo się w tym gównie zwanym VCMP babrali :).

Wacek, jeśli to czytasz: oszczędź wszystkim i zamknij MORO. Na amen. Jak długo chcesz utrzymać go w składzie 1-osobowym, przy czym nie masz czasu się nim zajmować? I nie oszukujmy się, musiałbyś rzucić robotę, być na garnuszku rodziców i siedzieć pół dnia przed komputerem i napierniczać w VCMP, żeby w ogóle były jakieś perspektywy powrotu moro do żywych. Wszyscy wiemy, że tak się nie stanie. Więc proszę zamknij oficjalnie klan, bo aż przykro się czyta, że klan obchodził 10-lecie, ale tak naprawdę nie istnieje. Swoją drogą, AoD też nie został nigdy zamknięty, hmm...

Co do przynależności do serwerów, to nie wiem czy tak to można nazwać Pit. Są serwery, na których się lepiej gra i które celują w pewną grupę graczy, więc z automatu powinna na nich panować fajna atmosfera.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Wiadomości w tym wątku
No co tam? Jak leci? - Piterus - 03-03-2017, 01:27 AM
RE: No co tam? Jak leci? - rww - 03-03-2017, 03:19 AM
RE: No co tam? Jak leci? - morowacek - 03-03-2017, 05:20 PM
RE: No co tam? Jak leci? - xNCx - 03-03-2017, 10:33 PM
RE: No co tam? Jak leci? - Piterus - 03-04-2017, 12:08 AM
RE: No co tam? Jak leci? - xNCx - 03-04-2017, 03:17 PM

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości