Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Super pomysł na muzykę z Vice.
03-14-2017, 05:36 PM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 03-14-2017, 05:37 PM przez VerC_Etti.)
Post: #1
Super pomysł na muzykę z Vice.
Cześć. Czy mieliście kiedyś ogromną chęć poczuć się w realu, jak z Vice City? Kiedyś wpadłem na dosyć niezły pomysł.
Od zawsze uwielbiałem radio z VC Emotion 98.3. Któregoś razu jechałem samochodem i pomyślałem, że fajnie by było, żeby Emotion byłoby stacją radiową w Polsce. Radio mojego samochodu czyta płyty CD i DVD. Kupiłem płytkę, ściągnąłem radio Emotion (cały track) z neta i nagrałem na płytkę. Efekt dla mnie był kapitalny. Jedziesz samochodem i słyszysz Ian Hammera i przypominasz sobie, jak jedziesz po Ocean Beach z Vice. Polecam wam to zrobić, jeżeli jeździcie samochodem do szkoły, czy gdziekolwiek. A tak na marginesie. jakie są wasze ulubione stacje z VC? Pozdrawiam
Verc

P.S Post skopiowany z forum klanu TLB. Zamierzałem napisać taki sam wątek tutaj i postanowiłem go wkleić, aby nie pisać tej samej treści na nowo.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-14-2017, 05:46 PM,
Post: #2
RE: Super pomysł na muzykę z Vice.
Tu i tu looknij sobie.

Swojego czasu zarówno na mojej wieży jak i telefonie gościł cały soundtrack z GTA III, Vice City oraz San Andreas. Dziś są to już raczej tylko pojedyncze kawałki, ale nadal fajna sprawa.
Swoją drogą z tą muzyką do auta trzeba uważać. Przy takich kawałkach jak muza z chociażby MW, U2 czy innego NFS noga staje się dziwnie cięższa ;)

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
03-14-2017, 06:08 PM,
Post: #3
RE: Super pomysł na muzykę z Vice.
(03-14-2017, 05:36 PM)VerC_Etti napisał(a):  Cześć. Czy mieliście kiedyś ogromną chęć poczuć się w realu, jak z Vice City? Kiedyś wpadłem na dosyć niezły pomysł.
Od zawsze uwielbiałem radio z VC Emotion 98.3. Któregoś razu jechałem samochodem i pomyślałem, że fajnie by było, żeby Emotion byłoby stacją radiową w Polsce. Radio mojego samochodu czyta płyty CD i DVD. Kupiłem płytkę, ściągnąłem radio Emotion (cały track) z neta i nagrałem na płytkę. Efekt dla mnie był kapitalny. Jedziesz samochodem i słyszysz Ian Hammera i przypominasz sobie, jak jedziesz po Ocean Beach z Vice. Polecam wam to zrobić, jeżeli jeździcie samochodem do szkoły, czy gdziekolwiek. A tak na marginesie. jakie są wasze ulubione stacje z VC? Pozdrawiam
Verc

P.S Post skopiowany z forum klanu TLB. Zamierzałem napisać taki sam wątek tutaj i postanowiłem go wkleić, aby nie pisać tej samej treści na nowo.

Nie jesteś jedyny, komu taka myśl chodzi po głowie :P

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości