Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szczęść Boże
04-23-2017, 10:56 PM,
Post: #1
Wink  Szczęść Boże
[Obrazek: wShSYhZ.png]

Wcześniej, od 2009 związek mam ze sceną Role Play na SA-MP, regularnie, z długimi przerwami gram do dziś (ostatnio na LS-RP w zimę 2017). Około tysiak godzin na GTA Online, gdzie spotkać mnie można najczęściej. W ogóle mama powinna była dać mi na imię Rockstar, a nie jakieś..oups, przepraszam, gdzie moje maniery? Tu Przemek. Jeśli macie jakieś pytania do dyskusji lub dotyczące mojej przeszłości na LU-DM - zapraszam :-)

[Obrazek: Z5y0vUN.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-23-2017, 11:03 PM,
Post: #2
RE: Szczęść Boże
No siema.

Zaniedbałem trochę ten dział, może jeszcze coś z tego wyjdzie, ale to tak na marginesie.


Coś o tym? Fajna sprawa to była chyba.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-23-2017, 11:26 PM,
Post: #3
RE: Szczęść Boże
Fajna sprawa to BYŁA chyba.

Ostatni film przy którym współpracowałem miał premierę 1 marca 2015. Potem zrezygnowałem z pracy w studio. Nie warto trochę, człowiek poświęca się, stara, staje na rzęsach niewiele z tego mając. W tamtym czasie, 2013, 14 - miałem tam więcej czasu niż dziś, mogłem sobie pozwolić na takie gównianej wartości rzeczy. Dzisiaj do tego nawet nie wracam. Owszem, nostalgia jest, są wspomnienia, świetni ludzie, ale umówmy się - to trochę jak wygłupy podwórkowe. Sam jako były twórca machinimy nawet nie śledzę najnowszych filmów polskich twórców, a jeśli już na coś trafię to nie potrafię wysiedzieć do końca - ot tyle to warte.

[Obrazek: Z5y0vUN.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-24-2017, 07:03 PM,
Post: #4
RE: Szczęść Boże
Jeśli miałbyś zwiedzić dowolne miasto na świecie, czemu byłby to Nowy York? ^^

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-24-2017, 10:42 PM,
Post: #5
RE: Szczęść Boże
Jaka jest Twoja reakcja na to, że pociągnąłeś ten dział (Poznaj naszą społeczność) do przodu?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-24-2017, 10:57 PM,
Post: #6
RE: Szczęść Boże
Nowy Jork? Dlaczego? Nowy Jork to moje drugie ja.

Ostatnio na ćwiczeniach z systemów znajomy pykał w Geo Guessr, to taka gierka, która wyrzuca Cię w street view na jakieś miejsce na Ziemii i masz trafić, gdzie zostałeś wrzucony - liczy się oczywiście odległość, im bliżej trafisz tym lepiej. Zdziwiło to co najwyżej 3-4 osoby, gdy znajomemu wypadło miejsce w Nowym Jorku, a ja zaznaczyłem w jego imieniu punkt zrobienia zdjęcia z dokładnością do 3 metrów.

Plakaty na ścianach, spora panorama "za oknem" na najdłuższej ścianie, figurki budynków na półce i naklejki - ot, choćby wieżowce i most Brooklyński wynużający się zza monitora. Taka pasja. Zafascynowanie. Przejrzałem masę książek, materiałów wideo i ciągle mi mało. Bo mało wiem o tym mieście. O tym mieście nie da się dużo wiedzieć nie będąc tam. Dlatego wiem, że tam będę któregoś dnia :-)


Reakcja? Trochę jestem jeszcze zdziwiony, ale boję się o gównoposty. Oby ich było jak najmniej. Mam nadzieje, że zadawane pytania będą dosyć normalne i nie będą służyły tylko do podbicia licznika postów, a faktycznie będą po to, żeby się czegoś ciekawego o nas wszystkich dowiedzieć.

[Obrazek: Z5y0vUN.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-24-2017, 11:06 PM,
Post: #7
RE: Szczęść Boże
Ja mam w swoim pokoju panoramę NY z widokiem na wieże WTC o zachodzie słońca <3 dokładnie nad lapkiem teraz.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-24-2017, 11:10 PM,
Post: #8
RE: Szczęść Boże
A gdyby Nowego Jorku nie było, to jakie miasto byłoby Twoim numerem jeden?

P.S. Widze nie tylko ja mam motywy NYC w pokoju

.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-24-2017, 11:13 PM,
Post: #9
RE: Szczęść Boże
Myślę, że spore szanse miałoby Los Angeles by być numerem 1.

[Obrazek: Z5y0vUN.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-25-2017, 11:14 PM,
Post: #10
RE: Szczęść Boże
W jakich okolicznościach wykonałeś swojego pierwszego transa na Ś.P. serwerze LU-DM?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-26-2017, 05:31 PM,
Post: #11
RE: Szczęść Boże
20 osób na serwerze, ja w dokach pytający grzecznie eXe co tu jest, na co on zobacz, pewnie ci sie nie spodoba, transportować można różne rzeczy. Miałem ogromny opór, ale 19 osób podpowiadało, że jest spoko i sami by zrobili gdyby nie to że muszą się strzelać. Nie, nie było tak. Piękne czasy.

[Obrazek: Z5y0vUN.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-27-2017, 01:33 PM,
Post: #12
RE: Szczęść Boże
Czytasz coś obecnie? Oglądasz regularnie jakieś konkretne kanały na yt?

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-27-2017, 03:07 PM,
Post: #13
RE: Szczęść Boże
Chciałem się zabrać za dokończenie Wiedźmina (jestem dopiero na drugim tomie, na szczęście reszta już skompletowana nic tylko czytać), ale na razie jakoś mi to nie wychodzi. Po prostu w wolnym czasie włączam serial (ostatnio Skazany na śmierć - przypominam sobie stare dzieje), otwieram krzyżówki i tak mi mija wolny czas :-)

Regularnie nie oglądam żadnego, ale staram się obserwować i często odwiedzać Niekrytego i PLKD, rzadziej Serafina. Poza nimi na YT tylko piosenki :-)

[Obrazek: Z5y0vUN.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-15-2017, 03:51 PM,
Post: #14
RE: Szczęść Boże
Zadowolony z powrotu na uczelnię? :D

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
09-15-2017, 10:14 PM,
Post: #15
RE: Szczęść Boże
Jeszcze nigdzie nie wracam Cool Przeciwnie, wczoraj pojechałem na pierwsze wakacje.

[Obrazek: Z5y0vUN.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości