Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
A ten Pit to kto wgl?
05-09-2018, 11:14 AM,
Post: #46
RE: A ten Pit to kto wgl?
Samochód którym byś chętnie jeździł?

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-09-2018, 12:05 PM,
Post: #47
RE: A ten Pit to kto wgl?
Jakikolwiek na chodzie obecnie :D Tak tylko dla siebie to zawsze mi się marzyło Audi TT te pierwsze, ale w sumie lepiej coś 4-drzwiowego tak myśląc bardziej przyszłościowo typu VW Touran np.

Edit: a skończy się na Corsie czy czymś :D

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-03-2018, 11:06 PM,
Post: #48
RE: A ten Pit to kto wgl?
Masz jakiś ulubiony gatunek filmowy?

Myślałeś nad założeniem konta na filmwebie by zbierać swoje oceny filmów w jednym miejscu i dzielić się nimi z innymi?
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-04-2018, 09:16 AM,
Post: #49
RE: A ten Pit to kto wgl?
Yo, czy gatunek.. nie, raczej nie. W dzisiejszym kinie, podobnie z resztą jak w muzyce, granice pomiędzy gatunkami bardzo się zacierają i tak powiedzmy, nie wiem, fantasy obejmuje swoimi elemenami spektrum od Gwiezdnych Wojen przez Odyseję, Blade Runnera do Władcy Pierścieni, a są to filmy różne i ocierające także o inne gatunki. Powiedziałbym, że lubię szeroko rozumiane dreszczowce, bo jaki by to film nie był, dobrze by było żeby trzymał w napięciu i ogolnie skupiał jakoś mocniej naszą uwagę.

O koncie na filmwebie myślałem, szczególnie, że uświadomiłem sobie ostatnio, że trochę tych filmów już widziałem, a i ostatnio przez różne recenzje, które gdzieś piszę nieco bliżej mi do kina niż kiedykolwiek. No ale od pomysłu do realizacji długa droga, wiem, że to chwila roboty w sumie, ale jakoś tak no :P to samo mam z Instagramem, gdzie już od dawna planuję zrobić konto z jakimiś ładnymi zdjęciami (nie, nie swojej facjaty) tylko no też póki co nic takiego nie ma. Szkoda, fajnie by było stronę pod to podpiąć.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-04-2018, 03:08 PM,
Post: #50
RE: A ten Pit to kto wgl?
szkoda że nie facjaty
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-04-2018, 10:27 PM,
Post: #51
RE: A ten Pit to kto wgl?
Kto miał widzieć to widział i tak, z resztą napisałem przecież, że z ładnymi c'nie?

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-07-2018, 07:06 PM,
Post: #52
RE: A ten Pit to kto wgl?
Myślałeś kiedyś o aparacie, do fotografowania? (wiem że zdjęcia lubisz robić). Mógłbyś się też pochwalić czymś tutaj :>

Ja swoja drogą myślałem żeby założyć taki temat, z jakimiś takimi fotami, ale no nie wiem...

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-08-2018, 08:23 AM,
Post: #53
RE: A ten Pit to kto wgl?
Trochę szkoda byłoby mi pieniędzy na jakąś lustrzankę teraz - jednak mam nieco ważniejsze inwestycje na oku. Aparat w Samsungu moim (A3-2016) daje radę nawet, więc jest ok w tej kwestii.

Zdjęcia takie swoje to głównie na Insta planuję (założyłem coś nawet), ale póki co bardziej prywatnie. Niemniej może kiedyś wrzucę coś i tu.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-13-2018, 09:30 AM,
Post: #54
RE: A ten Pit to kto wgl?
No ja nie miałem na myśli jakiś prywatnych, zresztą był ostatnio temat na konfie :D

Co byś zmienił na VC-MP?

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-16-2018, 08:45 PM,
Post: #55
RE: A ten Pit to kto wgl?
(06-13-2018, 09:30 AM)rww napisał(a):  No ja nie miałem na myśli jakiś prywatnych, zresztą był ostatnio temat na konfie :D

Co byś zmienił na VC-MP?

Dałbym Ci beta tes... oh wait.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-22-2019, 07:51 AM,
Post: #56
RE: A ten Pit to kto wgl?
Jakiś jeden moment w którym to miałeś ochotę odinstalować VC-MP i zniknąć na zawsze, czy w ogóle taka sytuacja miała kiedykolwiek miejsce?

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
01-22-2019, 01:03 PM,
Post: #57
RE: A ten Pit to kto wgl?
W swoim czasie podobne pytanie zadał NC. Wtedy opowiedziałem mu tak:

(08-30-2017, 07:19 PM)xNCx napisał(a):  Ile razy odchodziłeś z VCMP (pytanie z dupy, jakoś tak)?

(08-30-2017, 10:16 PM)Piterus napisał(a):  Na pewno dużo, nie wiem ;) Tak najpoważniej jakoś krótko po rozpoczęciu gry, gdy nie byłem jeszcze tak zakorzeniony w społeczności i chyba w kwietniu 2015 (w sumie to się ciągnęło odkąd odszedłem z moro w październiku 2014) jak oddałem level na LU-DM i zrzekłem się członkostwa w DS jak byłem tam 1 raz, ale w sumie stosunkowo też szybko wróciłem. Miałem nawet okres, gdy VC i VC:MP odpalałem z pendrive'a, bo łatwiej było w przypływie emocji wywalić i rzucić w kąt. Któregoś dnia ktoś ode mnie tego pena sobie pożyczył i od tego dnia Vice City znów powróciło na stałe na dysk ;). Obecnie wychodzę z założenia, że nie ma czegoś takiego jak "dobra kończę, elo" - po prostu z czasem zaczyna się mniej grać i jak już aktywność osiąga zero to wtedy można mówić o jakimś sensowniejszym odejściu.

Innymi słowy to tak, miałem takie momenty, ale raczej na krótko.

Kolejnego odejścia nie planuję póki co, a już na pewno nie niespodziewanego zniknięcia. Z resztą nawet jeśli pewnego dnia VC:MP czy LU-DM jako takie upadnie to są też przecież inne rzeczy, które można robić w sieci i na których pewnie będzie można mnie znaleźć.

Ciekawostka - w przeciągu ostatnich prawie 7 lat nie miałem chyba przerwy dłużej niż miesiąc tak żebym kompletnie nie wiedział co się dzieje w społeczności tego multi.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości