Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wielki Polak
04-24-2017, 05:57 PM,
Post: #1
Wielki Polak
Znany tej społeczności Vandi, to tak naprawdę wchodzący niedługo w dorosłość 17-letni Konrad, z północno-zachodnich rejonów Polski. Jest to zwyczajny człowiek, który interesuje się piłką nożną, choć nie mając do niej talentu, jak i graniem w VCMP, do którego też nie ma talentu. Poza tym Vandi lubi też motorsport i ogółem granie w jakiejś wolnej chwili. Jak on się tu znalazł? Jakoś tak w roku 2014, Vandi poraz pierwszy od dawna włączył komputer (wcześniej nie był mu potrzebny, miał inne zajęcia, jak na przykład udawanie bramkarze w lokalnym klubie piłkarskim oczywiście), i szperał sobie akurat po YouTube i tak oglądał różne głupie filmiki z GTA, aż natrafił na filmik innego wielkiego Polaka - J*, o tytule "Liberty Unleashed - Capture The Flag Server". Oczom nie wierzył, ale to samo GTA3, w które zaczął wówczas grać i nawet je skoczył, ma tryb multi. Od razu ruszył pobrać LU i zaciekawiony ruszył w świat grywając sobie na różnych serwerach, aż trafił na LU-DM gdzie zabalował tak, że został h@, upłynęło trochę czasu i teraz Vandi pisze ten post leżąc na kanapie po obiedzie. Wracając do zainteresowań, to ulubony klub to Liverpool, no i zawsze pasjonował się różnymi wyścigami, choć jednego idola nie miał, to najbardziej jako 9-11-latek kibicował Kubicy. Jeżeli Vandi Was tak zaciekawił, a wątpię, że chcecie zadać pytanie to piszcie, to się z nim jakieś Q&A zrobi może.

.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-24-2017, 06:05 PM,
Post: #2
RE: Wielki Polak
Jaki jest twój ulubiony piłkarz?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-24-2017, 06:51 PM,
Post: #3
RE: Wielki Polak
Z grających to na pewno Leonardo Bonucci, albo Eden Hazard. Z tych na emeryturze to Steven Gerrard i Zinedine Zidane.

.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-24-2017, 06:58 PM,
Post: #4
RE: Wielki Polak
W sumie czemu Liverpool akurat?

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-24-2017, 08:32 PM,
Post: #5
RE: Wielki Polak
Tak jakoś wyszło, że tak sie zacząłem jakoś około 2007 interesować piłką i tak po meczu w Lidze Mistrzów: Barcelona 1:2 Liverpool, stwierdziłem sobie "o ich lubie" (jak to wówczas siedmio czy tam ośmiolatek) i mi tak zosało.

.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-24-2017, 08:44 PM,
Post: #6
RE: Wielki Polak
Nauczysz mnie grać jumpem w VC:MP?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-24-2017, 08:46 PM,
Post: #7
RE: Wielki Polak
Oczywiście, może osiągniesz w końcu solidny poziom :v

.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-24-2017, 09:47 PM,
Post: #8
RE: Wielki Polak
Pograsz ze mną w fifę?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-24-2017, 10:24 PM,
Post: #9
RE: Wielki Polak
Zależy którą, ale chętnie

.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-24-2017, 10:27 PM,
Post: #10
RE: Wielki Polak
Czy często korzystasz z komunikacji miejskiej tam u siebie? xd

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-24-2017, 11:13 PM,
Post: #11
RE: Wielki Polak
No w tygodniu to codziennie, głównie no autobusy, czasam się tramwaj nawinie, jak to mówią moje miasto - wieś z tramwajami, 12 linii jak 12 apostołów.

.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-27-2017, 01:34 PM,
Post: #12
RE: Wielki Polak
Jakbyś miał określić co najbardziej wpłynęło na twoją znajomość angielskiego to co by to było?

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-27-2017, 04:55 PM,
Post: #13
RE: Wielki Polak
Jeśli oczekujesz, odpowiedzi gry i filmy, to nie będzie ona zła, bo dzięki nim weszły mi lepiej jakieś konstrukcje, czy polecenja. Ale w dużej mierze fakt, że w gimnazjum miałem WOS i geografie po angielsku i samego "angola" miał dużo

.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-30-2017, 11:39 PM,
Post: #14
RE: Wielki Polak
Dawać :P

.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
08-31-2017, 12:17 AM,
Post: #15
RE: Wielki Polak
Kiedy temacik z Racing Cup?

[Obrazek: 76561198147829452.png][Obrazek: AddFriend.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości