Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mistrzuuu Seeed :D
05-09-2018, 11:20 AM,
Post: #16
RE: Mistrzuuu Seeed :D
Gdyby malibu się nie paliło vcmp byłoby inne?

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-03-2018, 11:08 PM,
Post: #17
RE: Mistrzuuu Seeed :D
@up
Vcmp bez palącego się malibu straciło by klimat. Raczej mało kto by tam jeszcze grał.
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-04-2018, 09:21 AM,
Post: #18
RE: Mistrzuuu Seeed :D
Wiem, że nagrałeś o tym film, ale skąd ten pomysł na zwrócenie z pewnej drogi i tak drastyczne zmiany na swoim kanale na yt? Wiadomo, jak zmieniać to lepiej teraz niż później, ale nie szkoda trochę?

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-04-2018, 09:15 PM,
Post: #19
RE: Mistrzuuu Seeed :D
Po rozmowie z kolegą zdałem sobie po prostu sprawe, że kanał Seed1212 nie był dobrze prowadzony. Zawsze to miałem jakieś wzloty i upadki z regularnością, mieszałem content itd.
Teraz, gdy już wiem co robiłem źle, gdy mam pomysł na content, który chce prowadzić po prostu chcę pokazać się na YT od zera.
Ogólnie nowy content nie będzie jakoś specjalnie oryginalny, bo będzie to kanał typu ZagrajnikTV i niektóre filmy z kanału Mervo. Co ciekawe nawet moja przyszła główna seria na pierwszy rzut oka będzie bardzo podobna do tej Zagrajnika - Pojedynek Tytanów.
Niby mógłbym po prostu zacząć coś robić dobrze na aktualnym kanale, a nie specjalnie tworzyć nowy, ale tak jakoś po prostu lepiej mi :D

Czasem jeszcze mam takie chwile, że troszku mi szkoda, bo to w końcu kanał, który przynajmniej na chwile spodobał się aż 500 osobom, ale jestem osobą, która mocno wierzy w siebie (może się na tym przejade? Kto wie) i wiem, że stać mnie na coś więcej.

W międzyczasie wpadł też pomysł na stworzenie kanału "Radio Radyjo", na którym bym prowadził audycje live co jakiś czas (nie chce przesadzić z obowiązkami), ale nie jestem jeszcze pewny co do tego czy uda mi się to zrobić :)

Ogólnie nowy kanał wystartuje po wystawieniu ocen, aktualnie troszku problem z ocenami mam i nie chce wchodzić na yt gdy czasu nie mam za bardzo ;)
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-04-2018, 09:59 PM,
Post: #20
RE: Mistrzuuu Seeed :D
kiedy recenzja mass effect 2
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości