Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aktualności
06-04-2017, 03:27 PM,
Post: #1
Aktualności
No cześć!

Jak zapowiedziałem na ShoutBoxie, myślę, że dobrze by było napisać jakiegoś newsa czy coś, bo takiego luźnego gadania dawno nie było.

Na wstępnie trochę o zmianach w administracji. Ze składu odchodzą VerC i Waluta, wraca za to Genesis. O odejściach więcej w poszczególnych tematach na forum, tu chciałbym jedynie jeszcze raz podziękować za obecność i liczę na to, że jeszcze będziecie czasem wbijać na serwery. Gen zaś i tak dużo pomagał na forum, będzie to mógł robić teraz również na serwerze na ile tam będzie tam chciał i mógł, co tyczy się w sumie każdego członka - najzwyczajniej jak ktoś ma sposobność i chęć to niech się dobrze bawi na serwerze ze swoją rolą i niech przynosi to jakiś fajny skutek. Teraz mamy czerwiec i wiem, jest to dość trudny czas w polskim VC:MP, nie jest to w sumie nic nowego - od kilku lat można zauważyć pewną zniżkę frekwencji w miesiącach letnich. Mam jednak nadzieję, że wraz z początkiem wakacji zacznie grać tu parę nowych graczy, którzy będą chcieli w ten sposób wykorzystać swój wolny od innych zajęć czas, a i część stałych graczy znajdzie trochę czasu by pobawić się wspólnie na serwerze. Niemniej tym, którzy planują jakieś wakacje życzę miłego odpoczynku i pamiętajcie, że przed nami tu sądzę jeszcze sporo dobrego, aktualizacje i inne takie, także miejcie to na uwadze. Czekamy również na wznowienie serii z wyścigami, ale to aż Vandi PC naprawi, tymczasem zapraszam do walki o karty, bo to też naprawdę fajna sprawa. W tym miesiącu walczymy o specjalną kartę na /flame, więc zarówno na dworze jak i serwerze będzie naprawdę gorąco.

Patrząc bardziej globalnie, niedługo rozpoczyna się Vice City Dueling Championship Season 5, czyli jeden z największych, o ile nie największy turniej solo w VC:MP. W tym roku zostałem zaproszony do składu organizatorów turnieju, wystąpię również jako uczestnik. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do wzięcia udziału. Jakby co, chętnie pomogę z formalnościami. Podstawowe informacje o turnieju można odnaleźć tu.

Jakiś czas temu developerzy VC:MP wrócili do aktywności i wypuszczają mniejsze lub większe poprawki do najnowszej wersji multi. Więcej o tym na oficjalnym forum. Licznik graczy cały czas oscyluje w okolicach setki, więc z VC:MP też nie jest tak źle. Nie można powiedzieć tego o LU, które tkwi w swoim martwym punkcie jak trwało, mimo, że pewien chłopiec z filmikami z muzyką Cypisa w tle twierdzi inaczej.

Na początku lipca przypada 5 rok mojej obecności w społeczności VC:MP - w sumie bez większej przerwy. Tak cofając się do tamtego okresu nigdy nie przypuszczałbym wtedy, że na tyle się to rozwinie, bo w sumie są/były to stosunkowo owocne lata. Nie pod względem tam nie wiadomo czego, ale tak o, pod względem fajnie spędzonego czasu w naprawdę interesującej społeczności. Fajnie, że udało się zrobić coś takiego jak LU-DM, które stało się poniekąd takim znakiem firmowym ostatnich lat i największą ostoją polskiej społeczności na ten moment przez którą przewinęło się naprawdę sporo spoko osób, jak i mieć udział w innych naprawdę fajnych przedsięwzięciach jak niegdyś kariera klanowa, czy teraz te organizacje dużych turniejów czy po prostu luźnej gry. Oby jeszcze trochę czasu przed nami w tej czy innej formie.

Jakby ktoś miał jakieś sprawy bieżące do poruszenia to zapraszam do komentarzy. Zapraszam również na nasze forum, bo jest tam sporo naprawdę fajnych tematów, które warto by było trochę podciągnąć. Możecie też pisać swoje oczywiście, zostawiam wolną rękę, oczywiście w granicach rozsądku. Tymczasem pozdrawiam i cóż, do zobaczenia!



Co do aktualizacji VC-MP, trochę ich było. Przede wszystkim były to aktualizacje klienta, serwer też dostał jedną aktualizację ale poczekam jeszcze chwilkę z aktualizacją (chyba że Xenon zrobił to już za mnie). Wszystko na temat aktualizacji można znaleźć tutaj.

Ja jeszcze przez jakiś czas będę mniej aktywny, zobaczymy jak to będzie w wakacje. Chyba tak to na razie nie mam nic więcej do napisania, skrypt stoi zakurzony, cieszy mnie w każdym razie powrót Gena do administracji ;)

//rww

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-04-2017, 09:53 PM,
Post: #2
RE: Aktualności
Mam nadzieję, że przydam się na serwerze w charakterze administratora. Do zobaczenia w grze :)

Dobry i rzeczowy news :)

[Obrazek: Z5y0vUN.png]
Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-05-2017, 02:14 AM, (Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-05-2017, 02:15 AM przez Theremin.)
Post: #3
RE: Aktualności
Decided to log in to post a comment, it's cool to see a new post here.

I have an idea that may increase activity a bit, since most people like to hang around during events but have no time or lose interest when they need too much effort, instead of big events that require several attendings, why not organising smaller and "faster" events? for example... "next Wednesday at 21:00 all hop on VC-DM for a nice TDM!" "next Saturday at 20:00 hop on LCS-DM for 1 hour of treasure hunt" (via /walizka).

It may work it may not, but since it shouldn't take too much effort for the event hoster, it's worth a try ;)





Zdecydowałem się zalogować żeby skomentować ten temat, świetnie widzieć, że forum żyje.

Mam pewien pomysł aby zwiększyć nieco aktywność, ponieważ większość graczy ogółem lubi eventy, ale nie mają czasu na nie lub tracą zainteresowanie gdy ten wymaga jakichś szczególnych starań, czemu by nie zorganizować mniejszych i "szybszych" eventów zamiast dużych, wymagających kilku uczestników? Na przykład... "W następną środę o 21 wszyscy wbijają na VC-DM na mały TDM!", "W następną sobotę o 20 wszyscy wbijają na LCS-DM na godzinkę 'poszukiwania skarbu'! " (poprzez /walizkę).

Może to zadziała, może nie, ale skoro nie wymaga to niesamowitego wysiłku organizacyjnego - warto spróbować ;)



Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-05-2017, 12:06 PM,
Post: #4
RE: Aktualności
(06-05-2017, 02:14 AM)Theremin napisał(a):  I have an idea that may increase activity a bit, since most people like to hang around during events but have no time or lose interest when they need too much effort, instead of big events that require several attendings, why not organising smaller and "faster" events? for example... "next Wednesday at 21:00 all hop on VC-DM for a nice TDM!" "next Saturday at 20:00 hop on LCS-DM for 1 hour of treasure hunt" (via /walizka).

+1

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
06-09-2017, 08:31 AM,
Post: #5
RE: Aktualności
[Obrazek: UBflAcj5R.png]

Podziękowania dla Xenona za wykonanie reklamy naszej społeczności na turniej VCDC.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości