Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Klan SSF jedzie... opowiedzieć ci swoją historię!
07-27-2017, 01:00 AM,
Post: #1
Klan SSF jedzie... opowiedzieć ci swoją historię!
Wbiłem ostatnio na swojego starego bloga, zobaczyłem tam ten wpis i postanowiłem go tu skopiować - może kogoś to zainteresuje.

------

[SSF] czyli The Street Sharks Family – Przedstawiciel klanów nowożytnych, założony przez Rww i Ratera 8 maja 2012 roku, potem prowadzony przez Announce. Obecnie nieaktywny.
Ostatnio postanowiłem napisać kilka słów o klanie w którym bądź co bądź pełniłem ważną rolę i który był przystankiem do mojej dalszej kariery. Jest to klan, który ma pewnie tyle samo zwolenników co przeciwników z różnych względów i sytuacji, ale zarówno jedni jak i drudzy nie zaprzeczą, że przez około rok pełnił znaczącą rolę na i tak ubogiej „scenie” klanowej. Ja znając zarówno jasną jak i mroczą stronę klanu mogę po pierwsze w miarę obiektywnie opisać, jak postrzegam ten klan, również dlatego, że nie jestem hejterem jak niektórzy.
Klan wziął swój początek po zawieszeniu klanu VG tego samego ClanLidera - Rww, który razem z byłym członkiem TBG – Raterem postanowił założyć coś nowego. Początkowo nie mieli zbyt wielu członków, wiec namawiali Klanowiczów moro, z którymi znali się wcześniej z swoich wcześniejszych projektów, aby ci dołączyli do nich. Tak w klanie znaleźli się Arron, KaDi, Kokos, AnnOuncE i CoNNet. Potem dochodzili co raz to nowi. Z klanem było związanych wiele skandali, mniejszych lub większych (m.in. „przejmowanie” strony przez różnych graczy z poza jak i wewnątrz klanu), lecz ze wszystkich wychodził w miarę obronną ręką.
Później klan ten miał wielu członków z różnym poziomem wyszkolenia, stażem, wiekiem etc. Jako jeden z nielicznych nowszych posiadał własny, mocny serwer do treningów stworzony przez znakomitego skryptera rww, które odbywały się średnio co tydzień. Do treningów były stworzone specjalne tryby. Z bardziej znanych słynna wysepka survival na której były organizowane DM, Freeroam, czy typowy 4fun – chowany.
Mniej więcej na początku wakacji ’12 CL SSF został AnnOuncE, który był nim aż do zawieszenia. Stało się to po tym jak założyciele odeszli z klanu (wracali potem w różnych okolicznościach). Ciekawą postacią w klanie był np. napek`, ówczesny VCL, który był w klanie rekordową ilość razy, w różnych rolach. Niestety nigdy nie grał z tagiem. W wakacje, również w różnych okolicznościach zarząd i skład zmieniał się jak w kalejdoskopie. Na scenie istniało wiele fake’ów, niestety także w tym klanie. Wielu starszych klanowiczów przestało grać lub byli na urlopach. Mniej więcej w tym czasie w klanie pojawiłem się ja, potem jako VCL. Nastał czas lekkiej stabilizacji i uspokojenia. Mieliśmy ponad aktywnych 10 klanowiczów, stałe treny etc. Moim zdaniem był to chyba najlepszy okres w historii klanu, kiedy to większość graczy wróciła i grała w spokoju (bynajmniej ja tak to wspominam). Nie było zbędnych kłótni, wszystko jakoś się układało. Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Wiele osób rozeszło się w swoje strony, zajęło się własnymi sprawami w VCMP. Potem klan działał różnie, raz lepiej raz gorzej z KaDi i Ano na CL, ale nigdy tak jak wcześniej. W końcu po swojej rocznicy został zawieszony…
Przez klan przeszło wiele osób. Oto skrócona lista (prawdopodobnie będzie uaktualniana, bo większości nie pamiętam) :

AnnOuncE, Rww, Rater, kaDi, Kokos, napek`, Piterus, Dissected, eXe`, TomekPL, Mariu22s, Kamxv, Klocek, Kostian, Mudzinek, Natec, Lozin, Arron, Biczu, SirSer, Saksewordus, Palma, CoNNect, snamgo, Deeeee


Piterus 13 październik 2013

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości