Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiany/Plany - O wszystkim i niczym...
05-10-2018, 01:13 AM,
Post: #1
Zmiany/Plany - O wszystkim i niczym...
Elo Elo

Tak siedząc i krążąc po internecie bez sensu popijając herbatę z cytryną pomyślałem że ułożę kilka swoich zdań do tego jakże zacnego newsa. Zazwyczaj pisałem krótkie i nudne podsumowania z co poniektórych eventów i takie tam pierdoły, ale nie o tym w tej notce.
Od jakiegoś czasu administracje, oraz stali bywalcy z różnych serwerów VC-MP zmagają z falą Hackerów, jeden z najpopularniejszych hacków na dzień dzisiejszy to urbo hack i aimlock(M4 Skills), jest masa osób korzystających z takich śmieci, również dość znane osoby, będące w dość mocnych klanach zniżyli się do tego poziomu, używając tego ścierwa - prośba do osób, które czasem odwiedzają różne serwery, jeżeli zauważycie taką osobę to proszę to nam zgłaszać, musimy być przygotowani na podejmowanie pewnych, kroków by te osoby nie niszczyły nikomu gry i nie publikowały z tym linków.

Czas leci a nasze serwery stoją puste - może tak nie do końca puste, czasem przemknie się kilka osób innej narodowości. Chodzi mi głownie o polskich graczy jeszcze rok temu frekwencja jak na naszą społeczność w miarę dopisywała, a od dłuższego momentu frekwencja ta gwałtownie spadła, ciężko spotkać jakaś osobę z polski. Tak naprawdę z naszej społeczności grają 3/4 osoby - szkoda, no ale cóż nie każdy ma czas na grę, poza tym wiadomo, nikt wiecznie nie będzie grał.

Czerwiec/Lipiec są pewne plany co do dość dużego eventu, który będzie trwał aż 24godziny. Będzie to wyglądać na takiej zasadzie że zostanie odpalona kopia LCS, z czystą bazą, uczestnicy będą musieli walczyć o jak największą liczbę Killi/Transów/Kodów/Score/Spree/Paczek itp, wyróżnione będą te osoby które będą jako pierwsze w top wymienionych kilka zdań wcześniej. Jeżeli chodzi o więcej informacji to zostaną one podane, gdy pojawi się oficjalna notatka o evencie.

Wydaje mi się że napisałem wszystko to co chciałem napisać, mam nadzieję że nie zanudzę tą lekturą :)


Waluta

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-10-2018, 11:00 PM,
Post: #2
RE: Zmiany/Plany - O wszystkim i niczym...
Z tymi hackami to się syf robi faktycznie, a pomyśleć, że jeszcze jakiś czas temu praktycznie nie było czegoś takiego jak czuty na 0.4. No nic, stagnacja devów robi swoje, a raczej brak przekazania pałeczki dalej, jeśli sami nie są już zainteresowani projektem.

Co do serwerów to dla mnie no fajnie jakby ktoś grał - po to one stoją i po to się w nie inwestuje. Najlepiej jakby byli to polscy gracze, ale zasadniczo kto by to nie był to nie pogardzę. Takie realia mamy to nie ma co wybrzydzać.

Ogólnie event o którym wspomniał Waluta był u nas 3 lata temu. Wtedy przyjął się tak sobie, ale może tym razem będzie lepiej, bo myślę, że to całkiem fajna inicjatywa i warto wziąć w niej udział.

No i fajnie ;)

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-11-2018, 09:17 AM,
Post: #3
RE: Zmiany/Plany - O wszystkim i niczym...
Cytat:No nic, stagnacja devów robi swoje, a raczej brak przekazania pałeczki dalej, jeśli sami nie są już zainteresowani projektem.

Mieli kiedyś masę okazji, może by się to lepiej rozwineło ale przecież to taki wielki projekt że gdzie komu ujawniać kod multi... z drugiej strony, aktualnie już nie ma komu za bardzo.. same jakieś ahmedy na tym forum vc-mp.

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-15-2018, 06:51 PM,
Post: #4
RE: Zmiany/Plany - O wszystkim i niczym...
Macie jakieś filmy pokazujące wspomniane czuty w akcji?
Znajdź wszystkie posty użytkownika
05-15-2018, 08:03 PM,
Post: #5
RE: Zmiany/Plany - O wszystkim i niczym...
Zasadniczo istnieje dużo fejków odnośnie tych czutów, wszystko wzięło się w sumie o tego filmiku:





I na początku była popularna teoria, że to tylko wiesz, zablokowanie osi góra dół, ale z czasem zaczął pojawiać się shit, że ludziom ewidentnie celownik na głowę ściąga i wbija ci jakis random co same banie sadzi:









Obecnie można w plikach sprawdzić czy ktoś to ma.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości