Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jesienne Granie 2018 - Podsumowanie
11-02-2018, 07:13 PM,
Post: #1
Jesienne Granie 2018 - Podsumowanie
[Obrazek: news.png]


Kolejny rok, kolejny event, kolejna okazja do spotkań we wspólnym gronie. Miło, że mimo tylu lat na karku samej gry, multi czy wreszcie serwera takie imprezy nadal cieszą się całkiem niezłym zainteresowaniem. Jeśli się nie mylę trzasnęliśmy w ogóle rekord frekwencji graczy w tym samym czasie na którymkolwiek z naszych serwerów - wcześniej było to 24 graczy na raz jakoś na początku stycznia 2016, a teraz mieliśmy coś podobnego czy tam nawet więcej, wydaje mi się, że 26 na raz, a 30 w przeciągu całego wydarzenia. Rww zweryfikuje najwyżej. Wow!

Nie będę wchodzić tu teraz w kwestie samego wydarzenia tj. poszczególne konkurencje, bo szczerze nie wiem czy napiszę coś odkrywczego, pewnie inni się na tym skupią, a i nie byłem jakoś specjalnie długo z powodu pewnego wyjazdu (o tym więcej niedługo na pitstopie albo i nie), ale przy okazji tego całego zamieszania warto poruszyć również parę innych kwestii. Pierwsze primo, mam spore wątpliwości czy tegoroczna edycja Stubby League dojdzie do skutku - powód jest bardzo prozaiczny, zainteresowanie stricte walką stubby nieco spadło na rzecz innych "rzeczy", niemniej jeśli się mylę i powiecie "ej, no co ty, dawaj" to postaramy się zrobić to chociaż na takim samym poziomie jak poprzednia. Na 99% dojdzie do skutku za to Tenis Cup 2018, bombowa inicjatywa Waluty (bombowy, bo wiecie, hehe, będą granaty) i do zapisów na ten turniej jak najbardziej zachęcam. Sam kiedyś miałem podobny pomysł i spoko byłoby gdyby to w jakiejś formie wypaliło. Pewnie w okolicach świąt pomyślimy również nad kolejnym "spotkaniem" i to w warunkach.... zimowych. Tak, już niedługo, o ile aura pozwoli, do Liberty City zawita śnieg. Z tego co się orientuję żaden serwer nie podjął się wcześniej takiego przedsięwzięcia, stąd może przyjąć się to naprawdę nieźle. Według prognoz pierwsze opady zaplanowane są na przełom listopada i grudnia.

Powtarzam się, wiem, ale fajnie, że ten discord siadł i że generalnie stworzyła się tu taka społeczność. Pomyśleć, że wzięło się tak naprawdę od krótkiej wymiany między mną, a Rww w stylu "ej, dawaj serw na LU" i tak krok po kroczku z różnymi perypetiami jakoś to siadło. I chociaż wiadomo, że kiedyś same serwery padną, (nie mówię teraz, ale kiedyś na pewno) to chciałbym i mam cichą nadzieję, że to co powstało wokół nich przeżyje dużo dłużej. Oby. Porzucając jednak patetyczny ton, bo ile można, fajnie jakbyście najzwyczajniej się tu dobrze bawili, bo w końcu po to w dużej mierze to powstało. Pozdrawiam! Pit.





Takie eventy to wspaniała okazja, aby wielu graczy - tych aktywnych i tych mniej aktywnych; wielką grupą weszli na serwer i razem pograli w różne tryby, powspominali sobie dobre czasy i całkiem fajnie spędzić czas. Takiej jednak frekwencji nie spodziewał się chyba nikt z administracji, w pewnej chwili na serwerze grało 25 osób. To pokazuje, że warto trzymać tę społeczność przy życiu i w jakimś stopniu ją rozwijać, nawet jeśli mielibyśmy jakoś sensownie pograć raz na jakiś czas. Warto też brać udział w zbliżającym się Tenis Cup 2018 organizowanym przez Walutę.

Sam event na pewno wypalił, organizacyjnie, pod względem frekwencji, no i pod względem zabawy. Czy to klasyczna rzeźnia na /m60 czy /ak, wyścigi dookoła Staunton Yardie Lobo jak za dawnych lat (nie chwaląc się kto go wygrał), piesze maratony, /drag, latanie dodo, rww przygotował naprawdę świetny event, ale też nie możemy zapomnieć o Was - graczach, którzy tworzycie tę społeczność i swoim zachowaniem i ogarnięciem pomogliście rww w tym aby wydarzenie przebiegło sprawnie.

Wielu z was linkowało swoje screeny, nagrania - fajna sprawa, na pewno będzie fajna pamiątka; i z tego miejsca zachęcam innych do tego samego.


Podsumowując, ten event był naprawdę w porządku nawiązaniem do początków LCS-DM i VC-DM, czyli do LU-DM gdzie w tej samej chwili potrafiło grać kilkanaście graczy, gdzie nie ukrywajmy w obecnej chwili tak nie jest i mam nadzieję, że był on zachętą do częstszego odwiedzania serwerów LU-DM Team.

Tymczasem do miłego!
Vandi.





Jesienne granie to jeden z najcieplej wspominanych przeze mnie momentów kariery w świecie niszowych multiplejerów do GTA. Półtora miesiąca wcześniej zacząłem swoją przygodę z LU-DM głównie dzięki zachęceniu przez Piterusa. Do pierwszego większego eventu udało się zorganizować tylko Niedzielne Granie, które również ciepło wspominam, ale na nim była dosłownie garstka graczy i nie było za dużej możliwości rozgrywki. Już miesiąc później serwer był rozwinięty o wiele bardziej, a także dzięki reklamom pojawiło się wiele nowych twarzy (JarząbPL, Szachu, Vandi), które zaszczycają swoją obecnością do dziś. Tak pobito nowo rekordy LU-DM (przynajmniej na jakiś czas), co stworzyło niezłą analogię do tego, skoro ostatnio pojawiło się ponad 30 osób. Przez wszystkie te lata rodzaje atrakcji na tych eventach nie zmieniły się znacznie, bo w sumie mimo tylu lat jest to nadal przyjemne i do dziś strzelanie z M4 czy AK47 daje sporo satysfakcji, szczególnie jeśli robi się przy tym dużą serię zabójstw, ale oprócz atrakcji pojawiły się nowe, głównie dzięki geniuszowi skrypterskiemu rww, który stworzył dla nas TDM, sumo, us czy jak zaprezentowany na evencie pieszy wyścig z checkpointami. Fajnie, że po tylu latach to się nadal rozwija i można co raz doświadczyć czegoś nowego na serwerze. Mogę tylko podziękować głównodowodzącemu rww za zorganizowanie eventu i oczekiwanie na kolejny, jeszcze lepszy. Mam nadzieję, że będę miał wtedy wolniejszy tydzień i będę mógł poświęcić trochę czasu na grę na serwerze. Tymczasem, życzę miłego dnia i elo! Kunio.





Tak. Taki wynik graczy podczas tego wydarzenia był dla nas wszystkim dość sporym zaskoczeniem, do tego dość miła atmosfera (choć mnie osobiście ktoś napsuł trochę krwi podczas wyścigu do biura prasowego LU-DM). Fajnie, że rww postanowił przedsięwzięcie takie zorganizować, rzadko kiedy możemy się spotkać większą grupą razem na serwerach, a dzięki inicjatywie organizatora się to udało.
Dobra, nie będę już lać wody. Fajnie, że wbiliście, yo.
Xenon





Lata mijają, czasem nas ubywa, a czasem przybywa. Przed nami najważniejszy okres w którym to jak zawsze dopisuje frekwencja osób na naszych serwerach, mowa tu o nadchodzącej zimie - z mojej strony powiem że na pewno nie będzie nudno, mam trochę planów co do eventów mianowicie gdzieś na początku grudnia wystartuje "Tenis Cup 2018" w temacie o turnieju pisałem że więcej informacji o regulaminach itp pojawi się na dniach, nie będę ukrywał że nie mogę coś się do tego zbytnio zebrać, ale na 99% w połowie tego miesiąca pojawi się informacja co do oficjalnej daty tego przedsięwzięcia. Krótko po zakończeniu turnieju planuję zorganizować "Event świąteczny", niebawem nasypie trochę śniegu w Liberty City więc mikołaj trochę prezentów rozda hehe.
Generalnie cieszy mnie ostatnio aktywność na serwerach, na "Jesienny Event" wpadło około 30 osób co nie ukrywam bardzo mnie zaskoczyło, nie myślałem że jeszcze kiedykolwiek pojawi się taka spora ekipa na LCS czy też VCDM - sam niestety nie mogłem uczestniczyć w evencie i nie znam do końca szczegółów przebiegu całego spotkania, mogę tylko żałować (siła wyższa).
Podsumowując zachęcam do zapisów na Tenis Cup 2018 !!!

Waluta





Ja chciałbym podziękować wszystkim za to, że się zjawiliście na evencie. Ponad 30 osób się przewinęło tamtego wieczoru. Nie spodziewałem się aż takiej aktywności, pozytywnie zaskoczyło mnie. Został również pobity rekord graczy online – 26 osób w jednym czasie. Odkąd istnieje projekt LU-DM, nie było takiej okazji.. może kiedyś będzie sytuacja że slotów zabranie? Jakoś mimo wszystko nie wierze w to :D

O samym evencie mogę napisać, że było bardzo dobrze. Wszystko było tak jak miało być (prawie). Początkowo zrobiliśmy sobie zdjęcie pod bilbordami, a następnie było parę różnych konkurencji z kategorii wyścigów, strzelania itd… Była to też okazja do popisania z innymi, lub po prostu luźnego pogrania w starej ekipie. W skrócie, LU-DM Team nadal trzyma się dobrze.

Za to w zimę odbędzie się podobne spotkanie, jednak… na zimowej mapie, w świątecznej atmosferze :D Będzie to mocno nietypowa organizacja, sam nie widziałem takiego jeszcze na VC-MP. Jednak z czasem będzie więcej informacji na ten temat. Nie mam jeszcze pomysłu, którego dnia miałbym to zorganizować, chciałbym żeby każdy mógłby być obecny z nami.

Jak ogarnę parę swoich spraw i spraw z serwerem, postaram się zrobić parę aktualizacji na serwer, a w międzyczasie będę pracował nad zimą nad serwerze. Niestety, nie mogę wszystkiego wykonać, co chciałbym zrobić.. Dokładniej mowa o zmniejszeniu przyczepności kół do dróg, na VC-MP nie można zmienić surface.dat :/ Inna sprawa, że nie mogę zmienić tekstury deszczu na śnieg (teoretycznie pozostaje zrobić na GUI snieg = lagi?). Planuje wykonać też parę innych rzeczy, nie wiem czy mi czas pozwoli, ale postaram się żeby pojawiło się do świątecznego eventu parę rzeczy, których aktualnie nie ma.

Jeżeli pytacie co z aktualizacjami VC-MP, to na tą chwile sytuacja wygląda identycznie jak w LU. Nie ma co napisać więcej odnośnie tego.

Odemnie to tyle, LU-DM miał być malutkim serwerem LU dla paru graczy z moro do treningów, a skończyło się jak się skończyło. Kto wie jak by się to skończyło gdyby nie parę osób… Piterus od zawsze był w tym projekcie, eXe^ dużo pomógł na samym starcie, po za tym przez ponad rok hostował vps, WACEK hostował serwer w maju 2014, każdy admin który dołożył cegiełkę aby projekt istniał i był porządek oraz aktualna administracja LU-DM, dzięki której możemy nadal grać na LCS-DM/VC-DM.

Oczekuje też, że może w końcu Stoku coś zorganizuje na swoim basemode? :>

//rww





Filmiki z eventu:









Miło że każdy z administracji LU-DM napisał parę słów od siebie. //rww

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-02-2018, 07:33 PM,
Post: #2
RE: Jesienne Granie 2018 - Podsumowanie
#tak_bardzo_dumny

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
11-08-2018, 02:27 PM,
Post: #3
RE: Jesienne Granie 2018 - Podsumowanie
Super event. Dawno się tak nie bawiłem.
Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości