Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Stubby League '18 zakończone
12-25-2018, 09:22 PM,
Post: #1
Stubby League '18 zakończone
Yo, lekki poślizg, ale taki okres akurat mamy.

Za nami kolejna edycja Stubby League - turnieju, który swoimi korzeniami sięga 2014 roku, co czyni go jednym z dłuższą tradycją w polskiej częsci VC:MP. Tegoroczną edycję wygrał Xenon, zanim uplasowałem się ja, a na trzecim miejscu zasiadł Waluta. Z tego miejsca oczywiście duże gratulacje dla Xenona, dla którego jest to jeden z kolejnych tytułów w podobnych turniejach co czyni go tym samym jednym z bardziej utytułowanych graczy w turniejach solo na naszym podwórku. Szacunek również dla Waluty, który do ostatniego meczu miał szansę nawet na pierwszą lokatę, jednak z powodu takiego, a nie innego rozkładu punktów ponownie znalazł się na trzeciej lokacie. Ja mimo że nie obroniłem tytułu sprzed roku to również nie mam powodów by spuszczać głowę w dół. Kolejny raz udowodniłem (przede wszystkim sobie), że potrafię być konkurencyjny w podobnych turniejach i nadal wygrywać ważne pojedynki, nawet takie w których wielu skazywało mnie na pożarcie. Kolejny raz zabrało niewiele, ale cóż, jest jak jest.

Ciekawie było również niżej. 4 pewne miejsce zajął Sweet, który przegrał tak naprawdę tylko z podium i ogólnie pokazał się z fajnej strony. 5 miejsce Matesa to już zaskoczenie, szczególnie mając na uwadze przerwę jaką ten gość miał. Podobny wynik jak Mates osiągnął Cement, jednak z racji negatywnego wyniku bezpośredniego pojedynku musiał zadowolić się 6 miejscem. Na kolejnych znaleźli się odpowiednio: 7 Stoku, 8 Zentrix (obaj również po przerwie), 9 Rww, 10 Vandi, 11 Seed1212, 12 Verc i 13 MexikanoS, który mimo że znalazł się na ostatnim miejscu to nie zagrał jakoś szczególnie źle. Każdy z uczestników wygrał przynajmniej dwa mecze i przynajmniej jeden przegrał. Generalnie była to największa edycja pod względem uczestników, a tym samym ilości meczy i znów, tym większy szacun, że wszystkie (prócz jednego meczu między Rww a Sweetem, który został uznany jako remis) zostały rozegrane. Naprawdę piękna rzecz pokazująca siłę tego turnieju i tego, że gracze jak chcą to mogą się zmotywować. Wszystkie szczegóły dostępne są również pod tym linkiem. Poniżej wgl dwa mecze, które udało się nagrać.

W tym miejscu powinienem zaprosić chyba na następną edycję, ale to wszystko jest jeszcze zbyt świeże. Ciężko wyrokować co będzie za rok. Już ta edycja stała pod znakiem zapytania, a wyszło więcej niż dobrze. Zobaczymy.

Generalnie tyle ode mnie. Zapraszam do wyrażania swoich opinii na temat tego turnieju. Jak się bawiliście, jak obserwowało się wam to z boku, jak wyniki i takie tam. Komentarze są wasze.








[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-25-2018, 10:32 PM,
Post: #2
RE: Stubby League '18 zakończone
Trzeba kiedyś zjednoczyć się <żadne podziały na klaniki itd> i jakiś większy TDM z zagranica, LU-DM vs jakaś ekipa :D ciekawe w sumie byloby to, takie serwerowe walki graczy :D

Ogólnie dobrze że organizują się eventy na serwerze, zawsze to trochę graczy się zbierze, pogra i pogada :D Było fajnie mimo wszystko, ja się cieszę że odbyła się kolejna edycja i liczę że to nie koniec. Graty wygranym :D

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

LU-DM/TLB jedzie ci wpierdolić.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-25-2018, 11:56 PM,
Post: #3
RE: Stubby League '18 zakończone
Bardzo fajny event, a poziom był bardzo wysoki. Verc i mexi pomimo słabych lokat, byli trudnymi rywalami i nie mają się czego wstydzić.

Zentrix dostaje zjebkę, bo powinien być przede mną xD

Pozdrawiam i wesołych!
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-26-2018, 12:44 AM,
Post: #4
RE: Stubby League '18 zakończone
Fajnie było, pierwszy raz jak grałem ten turniej. Mam nadzieję, że zagram i w kolejnej edycji. Gratulacje dla wszystkich, szczególnie dla osób na podium. Pozdro i Wesołych.

P.S Mam nadzieję, że regulamin na kolejnej edycji się zmieni i pozwolicie zagrać mi tą kierownicą.
Znajdź wszystkie posty użytkownika
12-26-2018, 09:23 AM,
Post: #5
RE: Stubby League '18 zakończone
Tegoroczna edycja Stubby League była naprawdę dość spoko, emocje nie brakowało o dziwo aż do samego końca. Również wszystkie mecze zostały rozegrane na bardzo ale to bardzo wysokim poziomie, osobiście każdy z nich oglądałem z wielkim entuzjazmem były naprawdę ciekawe zarówno jak i czasem obrót całej sytuacji (ktoś prowadził 8:2, a tu jeb 8:8 :D).

Wielkie gratki dla wszystkich uczestników turnieju !

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości