Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podsumowanie 2018
12-31-2018, 01:37 AM,
Post: #1
Podsumowanie 2018
Kolejny rok już prawie za nami, człowiek jest coraz starszy co jest w pewnym sensie smutne, ale nie w tym rzecz przecież, szczególnie, że za chwilę przywitamy rok 2019 i nadszedł czas na podsumowanie jeszcze obecnego 2018 w kilku krótkich zdaniach.

Przez ten rok w naszej społeczności przewinęło się kilka spektakularnych wydarzeń, niektóre nawet zaważyły na dalszych losach naszej społeczności. Nie tak dawno poszliśmy o krok do przodu i poszerzyliśmy działalność o kolejne dwa serwery, których to właścicielem jest Stoku. Również ta osoba awansowała w naszych serwach na administratora, w tym samym czasie awansował też Vandi.

Aktualizacje przyniosły nam trochę większych i mniejszych poprawek. Do LCS została dodana możliwość kupowania prywatnych pojazdów oraz mieszkań co zbliżyło nas w jakiś sposób do trybu rozgrywki RP. Obecnie takimi świeższymi dodatkami jest Walizka, która pojawia się codziennie o 19;00 i jeszcze jednym smaczkiem jest Dirt, który polega na zdobyciu jak najlepszego czasu Sanchezem na torze nieopodal Portland.

Nadszedł czas na kilka zdań o eventach, których w tym roku było naprawdę sporo, a zaczęło się niewinnie od "Eventu z Mikolajem", który to miała okazję poprowadzić moja skromna osoba na VC-DM i Rww w późniejszej godzinie przenosząc się na LCS. Kilka dni później nieoficjalnie podobne wydarzenie zorganizował VerC dzięki chęciom oraz aktywności graczy w danym momencie. Podczas testów na Basemode w dywizji LU-MP został zorganizowany mały event, również niezapowiadany do którego załącznik macie tu >> [Klik] << i >>[Klik]<<<. Mieliśmy też okazję obserwować 24 godzinny event, gdzie zwycięzców było wielu w różnych dziedzinach.

Ba, prawie zapomniałem o turniejach jeden taki mogliśmy obserwować w marcu, AK-47 League w dywizji VC-MP jest organizowane co roku od dwóch lat na LCS, tegoroczna edycja była naprawdę przednia, również nie zapominajmy o Stubby League, które to było strzałem w dziesiątkę, naprawdę grało się bardzo fajnie oraz z ciekawością oglądało się wszystkie mecze.

Kończąc tą notatkę w imieniu zarządu LU-DM Team z okazji zbliżającego się nowego roku życzę wam jeszcze raz przede wszystkim dużo zdrowa bo jest ono najważniejsze, sukcesów, oraz spełnienia wszystkich marzeń.

I oczywiście zachęcam do glosowania :)

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości