Nie pamiętam hasła   -   Rejestracja







 
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
AK-47 League 2019 - Podsumowanie
04-03-2019, 09:51 PM,
Post: #1
AK-47 League 2019 - Podsumowanie
Za nami już kolejna edycja AK-47 League, która to po prawie czterech latach odbyła się na starych śmieciach (LU). Pod całe wydarzenie przygotowaliśmy serwer, który zawierał takie funkcje jak licznik punktów, czasomierz, anty sk, oraz automatyczne respienie broni.

Oczywiście jak co roku nie brakowało komplikacji, mianowicie B.O(TheChoasenOne ak Oskar został zdyskwalifikowany z dalszych rozgrywek, ponieważ krótko po starcie został on przyłapany na innych serwerach podczas gdy używał aimlocka i innych śmieci, szkoda ponieważ miał bardzo wielkie szanse zagrzać miejsce na podium, ale niestety po takich wydarzeniach ciężko jest takiej osobie zaufać. VerC jest kolejną osobą usuniętą z rozgrywek, gdzie niestety od samego początku nie zagrał ani jednego meczu, oraz Cement który wsiąkł jak kamień w wodę gdzieś w środku turnieju. Sytuacje te namieszały też trochę w tabeli z jednej strony dla innych było to na plus, a z drugiej na minus, ale jak kto woli.

Tegorocznymi zwycięzcami AK-47 League jest standardowa czołówka ostatnich lat czyli Piterus, Waluta, Xenon, oraz niżej Vandi, Stoku, Cement i Seed1212 - Congratulations :-)

To wszystko co chciałem napisać o tym wydarzeniu - znaczy nie chciałem ale musiałem, niestety mam coś ostatnio lenia i ciężko mi zebrać się do pewnych rzeczy, ale prędzej czy później to minie. (Wyniki tegorecznej edycji AK)

Zachęcam do śledzenia dalszych losów Racing Cup by Vandi :)

Waluta

[Obrazek: userbargi_swnashr.gif]

[4] [TLB]ENIOxD: maxver byl szybszy od wiekszosci na polskiej i zagranicznej scenie vcmp
[ADMINCHAT] [0] [TLB]Waluta: a madmax byl najstarszy na polskiej i zagranicznej scenie vcmp    
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika
04-03-2019, 10:38 PM,
Post: #2
RE: AK-47 League 2019 - Podsumowanie
Turniej miał fajny potencjał, szczególnie w połączeniu z lekkim powrotem na łono LU, ale różne komplikacje po drodze spowodowały też spory niesmak. Przede wszystkim totalnie rozstrzeliło się zainteresowanie w pewnym momencie wśród niektórych tym turniejem. Swój wpływ miały też wykluczenia jak w przypadku Oskara czy to co wyszło z Vercem i Cementem. Szczególnie niektórych boleć może ten ostatni przypadek, ale imo to trochę pokłosie czekania z meczami. Wyszło jak wyszło, co tu dodać, zawsze szkoda takich rzeczy. Jedynie co to uczy, o ile będzie kolejna edycja, to że w przypadku tego turnieju pewnie wrócą ustalone daty kolejek + jakiś rezerwowy termin. Trzeba też zwracać może bardziej uwagę na dobór zawodników i szereg zmiennych po drodze. Wtedy nie będzie przynajmniej niedomówień czemu takie, a nie inne miejsca, jak wystąpiło to teraz.

Na plus za to serwer i inicjatywa. Dzięki Stoku, dzięki Waluta za to.

[Obrazek: sygn_500px.jpg]
Odwiedź stronę użytkownika Znajdź wszystkie posty użytkownika


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości