Nawigacja

Strona

Strona gÂ???wna
Forum
Szukaj
Radiostacje GTA III
Wymiana Buttonami



LU-DM

Regulamin serwera!
Lista ban??w
Historia serwera
Filmiki z LU-DM
KanaÂ? YT



Poradniki

Konfiguracja czatu
Areny DM
Teleporty
Transport
Bug z myszkÂ?

Administracja

* RwwpL
* Piterus


* Wrzosio
* eXe^


* Fox
* Genesis
* Vandi


* Waluta
Najaktywniejsi
Na miejscu 1 jest:
~jarzab13
Avatar

Punktacja:
Ogólne: 110
Bonusy: 0
Kary: 0

2) ~WACEK (59 pkt.)
3) ~Szachu (52 pkt.)
4) ~KarnyBanan (50 pkt.)
5) ~Cement (49 pkt.)
6) ~MATHEO (37 pkt.)

U¿ytkowników Online
Go¶ci Online: 1
Brak U¿ytkowników Online

Zarejestrowanych U¿ytkowników: 64
Najnowszy U¿ytkownik: ~Mateuszasdg
Współpraca





Zobacz Temat
Polski Serwer Liberty Unleashed | LU-DM | Mody
Autor Gta 3 mody, jakie sa bezpieczne...?
~LOLKO
U¿ytkownik

Dodane dnia 01-11-2014 05:43
Witam,mam male zapytanie zwiazane z wrzucaniem modow,chce sie pobawic bo ostatnio sporo wolnego czasu,kiedys juz pomienialem auta i tekstury budynkow,ale jak chcialem przejsc to wyskakiwal crash i wlasnie kilka pytan.
-czy mozliwe ze crash przez dff i txd?
-czy moze wersja gta?chyba mialem 1.0.
-zle pliki col?
Dodam ze z vice city nie mialem problemow wiec watpie abym robil cos zle,najczesciej crashe pojawialy sie pod czas wsiadania do aut podczas misji,oraz gdy przejezdzaly po mapie obok.
Wy¶lij Prywatn± Wiadomo¶æ
Autor RE: Gta 3 mody, jakie sa bezpieczne...?
^Wrzosio
Administrator

Dodane dnia 01-11-2014 09:51
Og??lnie do instalacji pojazd??w polecam GTA Mod Installer, jednakÂ?e jak chcesz instalowa?? samochody i inne modyfikacji to radz?? zrobi?? kopi?? folderu GTA3, poniewaÂ? mody gryzÂ? si?? z LU i przez to moÂ?esz mie?? crashe na serwerze.


I told ya.. they're a bunch of wimps!
Wy¶lij Prywatn± Wiadomo¶æ
Autor RE: Gta 3 mody, jakie sa bezpieczne...?
@eXe^
Super Administrator

Dodane dnia 01-11-2014 10:24
crashe pojawialy sie pod czas wsiadania do aut podczas misji,oraz gdy przejezdzaly po mapie obok.


Dawno, dawno temu teÂ? miaÂ?em takie problemy (na poczÂ?tku mojej zajawki z wgrywaniem mod??w/pojazd??w). Pewnie coÂ? Â?le wrzuciÂ?eÂ?. O pomyÂ?k?? nie trudno.

Ja tam jestem za klasycznym sposobem wgrywania mod??w, czyli IMG Tool v 1.3 (dla GTA III i VC, wersja 2.0 dla SA).
R??cznie sobie wszystko wgrywasz i wiesz co ewentualnie mogÂ?o si?? zjeba??.

No i zawsze teÂ? moÂ?na zrobi?? sobie kopi?? zapasowÂ? .dff i .txd danego pojazdu, by potem w razie w wgra?? pliki i nie m??czy?? si?? z reinstalowaniem gry.

No a tak poza tym to mody do GTA3 nie sÂ? zbytnio kompatybilne z LU, ale o tym to rww moÂ?e wi??cej napisa?? :).


Wy¶lij Prywatn± Wiadomo¶æ
Autor RE: Gta 3 mody, jakie sa bezpieczne...?
~LOLKO
U¿ytkownik

Dodane dnia 01-11-2014 12:27
Tak,ja wiem Â?e z lu nie sÂ? kompatybilne... mam gta 3 z lu na dysku d a czyste na e wi??c nie w tym problem,ale mam pytanko czy jezeli np sciÂ?gne pojazd ze strony gta inside i jest on jako np. Cuban i jest to auto z vc a pono?? auta mozna z vc do 3 bez problemu wrzucac to czy moge zmienic nazwy dff i txd na np. Peren?
Wy¶lij Prywatn± Wiadomo¶æ
Autor RE: Gta 3 mody, jakie sa bezpieczne...?
@eXe^
Super Administrator

Dodane dnia 01-11-2014 12:29
Chyba moÂ?na, przynajmniej ja raz tak kiedyÂ? zrobiÂ?em.
Ale osobiÂ?cie nie polecam bo jedno autko si?? od drugiego r??Â?ni, gÂ???wnie buguje wtedy podwozie, prowadzenie itp :).


Wy¶lij Prywatn± Wiadomo¶æ
Autor RE: Gta 3 mody, jakie sa bezpieczne...?
@rwwpl
Super Administrator

Dodane dnia 01-11-2014 12:35
Potem rozwin?? ten post. Ale jeÂ?eli chodzi o LU, to prosz?? nie wgrywa?? mod??w na pojazdy.
Druga sprawa. Odradzam korzystania z Mod Installera, poniewaÂ? czasami dochodzi do lagu i moÂ?na sobie Â?atwo GTA popsu??. (I zaraz masa mÂ?drych ludzi mi napisze, Â?e wcale tak nie jest). KaÂ?dy kto troch?? siedzi w modyfikowaniu gta (w sensie Â?eby nie korzysta?? z tego), to powie i tyle. Polecam IMG TOOL'a z gtagarage (zaufana strona).


- Fix crashes when you use modded cars (GTA3.IMG, DFF vs Sync = Crash)



Modded cars causing a crash, this is due to collision tests in GTA itself. If a car is modded so that it runs lower or is smaller than the original model then on remote player's screens, the original model will be inside other objects. This likes to make the renderware engine cry if too many points are intersecting which causes the crash. It's the same reason that spawning 50 cars within each other crashes. We have looked into a sort of fix for this crash but we haven't got around to implementing it yet. People should just stop using modded cars...

Edytowane przez rwwpl dnia 01-11-2014 12:38
53356025 Wy¶lij Prywatn± Wiadomo¶æ
Autor RE: Gta 3 mody, jakie sa bezpieczne...?
~LOLKO
U¿ytkownik

Dodane dnia 01-11-2014 12:39
no to by?? moÂ?e dla tego miaÂ?em crashe...dziwne bo wczoraj pobraÂ?em gta dark version Rwwpl i graÂ?em z godzine,mod super,zmiany na mapach,nowe miejsca i auta z xboxa a crasha ani jednego,wi??c moÂ?liwe Â?e po prostu przez te zmiany nazw,zawsze chciaÂ?em zrobi?? gta po swojemu tzn. auta jakie chce,inne tekstury i inne.B??d?? pr??bowaÂ? jak coÂ? to napisze o ewentualnych problemach.Dzi??ki
Wy¶lij Prywatn± Wiadomo¶æ
Skocz do Forum:
Logowanie
Nazwa U¿ytkownika

Has³o

Zapamiêtaj mnie



Zapomniane has³o?
Shoutbox
Tylko zalogowani mog± dodawaæ posty w shoutboksie.

@rwwpl
DATA: 02/07/2015 19:06
To ostatnia wiadomoÂ??? na tej stronie ;)

~Cement
DATA: 02/07/2015 17:20
Szachu, Banan to biznesmen. Tego nie skumasz :P

~Szachu
DATA: 02/07/2015 16:42
PoniewaÂ? za chwile otworzysz mi??sny , pogrzebowy i moÂ?e kafejk?? internetowÂ? :v

~KarnyBanan
DATA: 02/07/2015 15:49
Mnie sie boisz? A to czemu?

~Szachu
DATA: 02/07/2015 15:41
Karny , ja si?? cb boje XD

~KarnyBanan
DATA: 02/07/2015 14:45
NiedÂ?ugo moja Sp??Â?ka wchodzi na RYNEK i b??dzie mozna kupowa?? akcje!

~KarnyBanan
DATA: 02/07/2015 14:40
http://www.lu-dm
.y0.pl/forum/viewthre
ad.php?forum_id=20&th
read_id=103#690
http://www.lu-dm.y0.p
l/forum/viewthread.ph
p?forum_id=20&thread_
id=103#690 USLUGI OCHRONIAR

~Apex
DATA: 02/07/2015 02:32
Rw,check your PW

^Vandi
DATA: 01/07/2015 22:57
Gen PW

~Xenon
DATA: 30/06/2015 19:44
Nie ma wyniku z KarnymBananem, 5:0 dla mnie

Ankieta
Kt??rÂ? opcje wybieracie?

1. WyÂ?Â?czamy pociÂ?gi na serwerze, i zamian za to robi?? /dm pist na jeden z stacji metra.
1. WyÂ?Â?czamy pociÂ?gi na serwerze, i zamian za to robi?? /dm pist na jeden z stacji metra.
43% [3 G³osów]

2. Wszystko pozostaje tak jak jest (czyli pociÂ?g zostaje, a areny nie b??dzie).
2. Wszystko pozostaje tak jak jest (czyli pociÂ?g zostaje, a areny nie b??dzie).
57% [4 G³osów]

G³osów: 7
Rozpoczêta: 17/06/2015 20:49
Zakoñczona: 17/06/2015 22:37

Archiwum Ankiet
Copyright © 2014-2015

99567 Unikalnych wizyt

Polski Serwer Liberty Unleashed by rww
Powered by PHP-Fusion v6.01.19 || EF IV by eXtreme Fusion © 2014