LU-DM Team
Degradacja MichaX'a | Postęp VC-DM - Wersja do druku

+- LU-DM Team (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb)
+-- Dział: Ogólnie (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Ogłoszenia (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: Degradacja MichaX'a | Postęp VC-DM (/showthread.php?tid=269)Degradacja MichaX'a | Postęp VC-DM - rww - 03-17-2016

Tak jak już pisałem Piterus'owi i MichaX'owi, tak też robię. Dzisiaj widziałem 3 razy jak MichaX byłeś dostępny na GG przez chwilę, możliwe siedzisz teraz na niewidoku. Szkoda tylko że jesteś aż tak zajęty, że nie możesz odpisać co się z tobą dzieje. Gdyby jeszcze nie jeden fakt, nie pisałbym tego dzisiaj. Nigdzie nic nie napisałeś o swojej nieobecności. Mimo wszystko, dzięki że przez chwilę pomagałeś nam na serwerze, jako moderator i jeszcze przed moderatorem. Może z tą rangą to byłą zbyt szybka decyzja, ale uważam że było warto i dlatego też z degradacją czekać nie będę. Liczę na to że wkrótce się odezwiesz, a nie będziesz leciał w chuja jak teraz.

Druga informacja jest w miarę dobra. Raz na 3 dni ostatnio dodawałem jedną komendę na VC-DM, czyli ogólnie bardzo mało, dlatego też wiele się ostatnio na serwerze testowym nie zmieniło. Dzisiaj jednak wróciłem wcześnie z szkoły i miałem czas oraz ochotę na skryptowanie. Został ukończony system domków oraz Pay 'n' Spray. Można już kupić i sprzedać domek, szybko wyszukać swoje domki albo po prostu przeglądać inne. Do systemu domków brakuje tylko blipów, ale wkrótce się tym zajmę. Dodatkowo dzisiaj dodałem 8 komend admina, ale to już raczej mało kogo interesuje, i planuje zrobić nowe /acmd, z kategoriami, bo jednak sporo jest tych komend.

To chyba na tyle, bo w sumie nic się nie dzieje specjalnego, o czym mógłbym poinformować.

//rwwpl


RE: Degradacja MichaX'a | Postęp VC-DM - eXe^ - 03-18-2016

Cytat:Został ukończony system domków oraz Pay 'n' Spray.

Na czym polega ten system? Jest to jedynie opcja do à la /fix, czy /fix + randomowy kolor?


RE: Degradacja MichaX'a | Postęp VC-DM - rww - 03-18-2016

(03-18-2016, 12:31 AM)eXe^ napisał(a):  
Cytat:Został ukończony system domków oraz Pay 'n' Spray.

Na czym polega ten system? Jest to jedynie opcja do à la /fix, czy /fix + randomowy kolor?

/fix jest płatne, za to w PnS masz za darmo naprawę pojazdu. Jeżeli wam się podoba pomysł, mogę tam dodać zmianę koloru na randomowy.