LU-DM Team
LCS-DM + Windows XP = Mała łatka - Wersja do druku

+- LU-DM Team (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb)
+-- Dział: Ogólnie (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Ogłoszenia (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb/forumdisplay.php?fid=2)
+--- Wątek: LCS-DM + Windows XP = Mała łatka (/showthread.php?tid=318)LCS-DM + Windows XP = Mała łatka - rww - 07-06-2016

Cytat:14:00:21 Piterus: przecież to niebezpieczne

Dzisiaj z rana Xenon mi napisał, że to jednak Client-Script powoduje crasha na Windows XP. Z Client-Script'em gra działała, wszystko się wczytywało po za GUI, i nie można było się zrespić (Ciekawostka: można było podglądać (specować) innych graczy). Wcześniej, gdy sam szukałem problemu, byłem bardzo blisko odkrycia. Ale nie pomyślałem że zadziała dopiero, gdy nie będzie żadnego pliku Client-Script. Ja skasowałem tylko ten z GUI.

Skoro już znamy przyczynę, nie problem było zrobić łatkę. Jakiś czas później Xenon wysłał mi vcmp-game.dll, która pozwala na normalną grę z Windows XP. Link i opis instalacji na samym dole "notki".

Ciekawe kiedy VC-MP oficjalnie poprawi ten błąd, jak na razie, udają że są czymś zajęci, czyli norma. Póki co, możecie podziękować Xenonowi za łatkę, i Cementowi za zgłoszenie błędu.Na LCS-DM dzisiaj zdążyłem już poprawić system sprawdzania banów. Przywróciłem sprawdzanie UID2, ponieważ poprawili dosyć spory błąd z tą funkcją (np. Waluta, Genesis i WACEK posiadali takie same UID2, a mieszkają od siebie spory kawałek). Dodatkowo na serwerze mamy pierwszy pojazd do transportów z LCS - Rumpo.

W najbliższym czasie planuje przenieść z LU-DM LMS, dodać "Uwaga Spadasz" (jakiś random filmik z YT), możliwe wyścigi, jakiś prosty TDM i chowany. Jednak po kolei, pierw muszę dokończyć sumo (jeszcze z 3-4 areny powstaną). Mam nadzieje że wszystkie wyżej wymienione pomysły jakoś zrealizuję.Oto łatka dla VC-MP 0.4 04rel004.

Download: Klik!

Pobrany plik należy wypakować, a następnie przenieść do ...\Vice City Multiplayer\04rel004, czyli tam, gdzie mamy zainstalowane VC-MP 0.4.