LU-DM Team
Szczęść Boże - Wersja do druku

+- LU-DM Team (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb)
+-- Dział: Ogólnie (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Poznaj naszą społeczność (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Szczęść Boże (/showthread.php?tid=473)



Szczęść Boże - Genesis - 04-23-2017

[Obrazek: wShSYhZ.png]

Wcześniej, od 2009 związek mam ze sceną Role Play na SA-MP, regularnie, z długimi przerwami gram do dziś (ostatnio na LS-RP w zimę 2017). Około tysiak godzin na GTA Online, gdzie spotkać mnie można najczęściej. W ogóle mama powinna była dać mi na imię Rockstar, a nie jakieś..oups, przepraszam, gdzie moje maniery? Tu Przemek. Jeśli macie jakieś pytania do dyskusji lub dotyczące mojej przeszłości na LU-DM - zapraszam :-)


RE: Szczęść Boże - Piterus - 04-23-2017

No siema.

Zaniedbałem trochę ten dział, może jeszcze coś z tego wyjdzie, ale to tak na marginesie.


Coś o tym? Fajna sprawa to była chyba.


RE: Szczęść Boże - Genesis - 04-23-2017

Fajna sprawa to BYŁA chyba.

Ostatni film przy którym współpracowałem miał premierę 1 marca 2015. Potem zrezygnowałem z pracy w studio. Nie warto trochę, człowiek poświęca się, stara, staje na rzęsach niewiele z tego mając. W tamtym czasie, 2013, 14 - miałem tam więcej czasu niż dziś, mogłem sobie pozwolić na takie gównianej wartości rzeczy. Dzisiaj do tego nawet nie wracam. Owszem, nostalgia jest, są wspomnienia, świetni ludzie, ale umówmy się - to trochę jak wygłupy podwórkowe. Sam jako były twórca machinimy nawet nie śledzę najnowszych filmów polskich twórców, a jeśli już na coś trafię to nie potrafię wysiedzieć do końca - ot tyle to warte.


RE: Szczęść Boże - Piterus - 04-24-2017

Jeśli miałbyś zwiedzić dowolne miasto na świecie, czemu byłby to Nowy York? ^^


RE: Szczęść Boże - Cement - 04-24-2017

Jaka jest Twoja reakcja na to, że pociągnąłeś ten dział (Poznaj naszą społeczność) do przodu?


RE: Szczęść Boże - Genesis - 04-24-2017

Nowy Jork? Dlaczego? Nowy Jork to moje drugie ja.

Ostatnio na ćwiczeniach z systemów znajomy pykał w Geo Guessr, to taka gierka, która wyrzuca Cię w street view na jakieś miejsce na Ziemii i masz trafić, gdzie zostałeś wrzucony - liczy się oczywiście odległość, im bliżej trafisz tym lepiej. Zdziwiło to co najwyżej 3-4 osoby, gdy znajomemu wypadło miejsce w Nowym Jorku, a ja zaznaczyłem w jego imieniu punkt zrobienia zdjęcia z dokładnością do 3 metrów.

Plakaty na ścianach, spora panorama "za oknem" na najdłuższej ścianie, figurki budynków na półce i naklejki - ot, choćby wieżowce i most Brooklyński wynużający się zza monitora. Taka pasja. Zafascynowanie. Przejrzałem masę książek, materiałów wideo i ciągle mi mało. Bo mało wiem o tym mieście. O tym mieście nie da się dużo wiedzieć nie będąc tam. Dlatego wiem, że tam będę któregoś dnia :-)


Reakcja? Trochę jestem jeszcze zdziwiony, ale boję się o gównoposty. Oby ich było jak najmniej. Mam nadzieje, że zadawane pytania będą dosyć normalne i nie będą służyły tylko do podbicia licznika postów, a faktycznie będą po to, żeby się czegoś ciekawego o nas wszystkich dowiedzieć.


RE: Szczęść Boże - Piterus - 04-24-2017

Ja mam w swoim pokoju panoramę NY z widokiem na wieże WTC o zachodzie słońca <3 dokładnie nad lapkiem teraz.


RE: Szczęść Boże - Vandi - 04-24-2017

A gdyby Nowego Jorku nie było, to jakie miasto byłoby Twoim numerem jeden?

P.S. Widze nie tylko ja mam motywy NYC w pokoju


RE: Szczęść Boże - Genesis - 04-24-2017

Myślę, że spore szanse miałoby Los Angeles by być numerem 1.


RE: Szczęść Boże - Cement - 04-25-2017

W jakich okolicznościach wykonałeś swojego pierwszego transa na Ś.P. serwerze LU-DM?


RE: Szczęść Boże - Genesis - 04-26-2017

20 osób na serwerze, ja w dokach pytający grzecznie eXe co tu jest, na co on zobacz, pewnie ci sie nie spodoba, transportować można różne rzeczy. Miałem ogromny opór, ale 19 osób podpowiadało, że jest spoko i sami by zrobili gdyby nie to że muszą się strzelać. Nie, nie było tak. Piękne czasy.


RE: Szczęść Boże - Piterus - 04-27-2017

Czytasz coś obecnie? Oglądasz regularnie jakieś konkretne kanały na yt?


RE: Szczęść Boże - Genesis - 04-27-2017

Chciałem się zabrać za dokończenie Wiedźmina (jestem dopiero na drugim tomie, na szczęście reszta już skompletowana nic tylko czytać), ale na razie jakoś mi to nie wychodzi. Po prostu w wolnym czasie włączam serial (ostatnio Skazany na śmierć - przypominam sobie stare dzieje), otwieram krzyżówki i tak mi mija wolny czas :-)

Regularnie nie oglądam żadnego, ale staram się obserwować i często odwiedzać Niekrytego i PLKD, rzadziej Serafina. Poza nimi na YT tylko piosenki :-)


RE: Szczęść Boże - Piterus - 09-15-2017

Zadowolony z powrotu na uczelnię? :D


RE: Szczęść Boże - Genesis - 09-15-2017

Jeszcze nigdzie nie wracam Cool Przeciwnie, wczoraj pojechałem na pierwsze wakacje.