LU-DM Team
Mistrzuuu Seeed :D - Wersja do druku

+- LU-DM Team (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb)
+-- Dział: Ogólnie (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Poznaj naszą społeczność (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb/forumdisplay.php?fid=93)
+--- Wątek: Mistrzuuu Seeed :D (/showthread.php?tid=480)

Strony: 1 2


Mistrzuuu Seeed :D - Seed1212 - 04-24-2017

No witam was "człowieki"! :D Jam jest Seed1212. W VC:MP gram gdzieś od 2014 roku. Na początku zacząłem grać na serwerze Polska Scena. Biegałem tam pod nickiem Mateusz i tak na mnie w sumie na początku mówiono. Poznałem tam Sweeta i Walutę z tym pierwszym jednak się bardziej zaprzyjaźniłem.
Często z Sweetem gadaliśmy na skype i nawalaliśmy ostro na Polskiej Scenie. Jakimś cudem Sweet był praktycznie zawsze na skype i graliśmy naprawdę długo. Czas mijał a ja coraz bardziej ogarniałem o co w tym VC:MP biega. Były to jeszcze czasy gdy nie byłem prawie w ogóle obiektywny. Jak na Polskiej Scenie mówili, że Ferex to idiota - ja tak samo mówiłem. Jak mówili, że CG to idioci - tak samo mówiłem. Z czasem jednak sprawy się pozmieniały i nie wiem dlaczego Ferex postawił mi serwer vcmp (było to jeszcze 0.3). Serwer nazwałem Polskie Sidy. Nagrywałem to nawet na żywo :D Pamiętam, że Sweet był administratorem, pamiętam też śmiszne problemy, że Sweet jednak nie zasługuję na adma i prosilem ferexa o zmiane hasla rcona :D
Po tym, że Ferex postawił serwer nadal go nie lubiłem. Później jakoś się dogadaliśmy no i teraz jest jak jest :D Ferex naj przyjaciel z całego VC:MP :D
Ferex mnie namówił do zaczęcia pisać bloga - zawsze mi pomagał, uczył itd. Tak w ogóle to patrząc na moje stare podanie na redaktora na PS i na moje notki - niezła zmiana, no nie? :D http://screenshot.sh/mMG1F7apIZJrt
Ferex mnie wiele nauczyl i w sumie gdyby nie on - pewnie dalej bym siedział na Polskiej Scenie jak idiota. Wiele rzeczy, które on pisał - się spełniły.


W pewnym momencie jednak zacząłem odwalać na vc-dm i nie bardzo byłem tam lubiany. Ludzie powody mieli swoje. Z czasem jednak się to ogarnęło no i jestem tu gdzie jestem :D


RE: Mistrzuuu Seeed :D - Piterus - 04-24-2017

[Obrazek: Screensho_aaexqpx.png]

Ale ok, nie oceniam.

Ile miałeś kanałów na yt? Kiedy powstał pierwszy? Od razu z głosem robiłeś?


RE: Mistrzuuu Seeed :D - Seed1212 - 04-24-2017

No właśnie bałem się, że za dużo Ferexa będzie, ale miałem nadzieję że nikt nie zauważy :D


A więc tak:
mateusz bogumil
mateusz bogumil
mateusz bogumil
Seed1212 (czytaj Sid)
Skirim_Play


VC:MP w sumie zna trzy z tych :D Nie, nie nagrywałem od razu z głosem, gdyż nie miałem mikrofonu.


RE: Mistrzuuu Seeed :D - VerC_Etti - 04-24-2017

Co sądzisz o GTA VC 10th anniversary?


RE: Mistrzuuu Seeed :D - Seed1212 - 04-26-2017

Co sądzę? Fajnie się gra, są pewne ułatwienia w celowaniu które raz bardzo dużo pomagają i gra jest bardzo łatwa, a czasami misje mogą zaskoczyć i już będzie ciężej. Nie napiszę więcej, bo sam jestem na początku gry na ios :D


RE: Mistrzuuu Seeed :D - VerC_Etti - 04-26-2017

Jaki jest twój ulubiony zespół muzyczny?


RE: Mistrzuuu Seeed :D - Seed1212 - 04-26-2017

Nie mam ulubionego zespołu. W sumie nawet gatunku, raz słucham to raz to, zależy od dnia :D


RE: Mistrzuuu Seeed :D - Piterus - 04-27-2017

Wolisz pisać czy nagrywać?


RE: Mistrzuuu Seeed :D - Seed1212 - 04-27-2017

Pisać. Mogę pomyśleć co piszę i jak to piszę, zaś podczas nagrywania filmu mogę się pomylić, powiedzieć coś bez zastanawiania się itd.


RE: Mistrzuuu Seeed :D - Piterus - 09-15-2017

Jakieś plany na rozwój kanału/bloga czy póki co zostaje tak jak jest?


RE: Mistrzuuu Seeed :D - Seed1212 - 09-15-2017

Zostaje tak jak jest. Tyle, że jest robiona strona, która ma być takim moim zbiorniczkiem z odnosnikiem do bloga i yt ;D


RE: Mistrzuuu Seeed :D - Piterus - 09-15-2017

Masz na myśli portal? Nie prościej dać odnośnik do YT na blogu i w niego włożyć więcej sił?


RE: Mistrzuuu Seeed :D - Waluta - 01-05-2018

Ostatnio zacząłeś się bawić w tworzenie stron, oraz serwerów - twój największy projekt ?


RE: Mistrzuuu Seeed :D - Seed1212 - 01-05-2018

Mój największy projekt? Server Minecraft MySword.pl. Niby jestem tylko technikiem, ale mój głos na serwerze też się liczy + przez chwile byłem jednym z właścicielów :D Ale dlaczego akurat ten projekt? Dlatego, że poraz pierwszy stworzyłem coś co osiągneło sukces. Reakcja osób, które mnie znały wcześniej jako gracza na teraz konkurencyjnym serwerze było taka, że wuut serwer szybko upadnie, bo Seedu technikiem - a jednak! Server stoi i trzyma się lepiej niż upadły już ancrap! :D Dużo swojego czasu poświęciłem by ten server postawić i go odpowiednio ogarnąć co z jednej strony jest smutne - zaniedbałem inne sprawy jak przyjaźń no i tworzenie stron, a zatrzymanie się w nauce na dłuższy czas jest równoznaczne z tym, że się zapomina tego co się wcześniej nauczyło. Osobiście musze sobie przypomnieć znów PODSTAWY PODSTAW php :D


Wut troszku się w Bujzala zabawiłem, bo takie krótkie pytanko a taka odpowiedź hehe


RE: Mistrzuuu Seeed :D - Piterus - 05-06-2018

Wiesz o co chcę zapytać ;)