LU-DM Team
Karta specjalna - Wasza propozycja! - Wersja do druku

+- LU-DM Team (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb)
+-- Dział: GTA Vice City / Vice City Multiplayer (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Dział: Serwer LCS-DM (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb/forumdisplay.php?fid=84)
+--- Wątek: Karta specjalna - Wasza propozycja! (/showthread.php?tid=486)Karta specjalna - Wasza propozycja! - Genesis - 04-27-2017

Witam wszystkich ciepło w tym temacie. Zwracam się do Was z gorącą prośbą, abyście popatrzyli na poniższą kartę i wydali w komentarzu swoją opinię - na co powinna zostać poświęcona? Na ten moment jest to wielka burza mózgów, więc chciałbym, abyście rzucali każdą (ale też w granicach rozsądku) propozycję - komu i za co powinna przysługiwać taka karta specjalna? Zapraszam do rzucania pomysłów! :-)

[Obrazek: 4fhU114.png]RE: Karta specjalna - Wasza propozycja! - Xenon - 04-27-2017

Najczęściej banowana osoba :P


RE: Karta specjalna - Wasza propozycja! - Cement - 04-27-2017

• Najczęściej zabijana (najwięcej poniesionych śmierci),
• Osoba, która napisała najwięcej słów/linijek na czacie (chyba idzie to jakoś sprawdzić w bazie),
• Najczęściej kickowana/mutowana,
• Król L.C. - osoba, która posiada najwięcej kart,
• Najczęściej zmieniająca nick,
• Najczęściej pojawiająca się w wycinkach z czatu,
• Najszybsza w dragu (nie ma kart z dragiem?).


RE: Karta specjalna - Wasza propozycja! - Vandi - 04-27-2017

Z propozycji Cementa jestem za tą z dragiem


RE: Karta specjalna - Wasza propozycja! - Piterus - 04-27-2017

Drag.


RE: Karta specjalna - Wasza propozycja! - Genesis - 05-04-2017

  • Najczęściej banowana osoba - Karta kompletnie pozbawiona sensu i zmarnowana na idiotę, który nie umiał się dostosować do zasad panujących na naszym podwórku.
  • Najczęściej zabijana osoba - Karta, która może doprowadzić do niezdrowej rywalizacji (mam tu na myśli np. umyślne nabijanie /kill). Ogółem nagradzanie statystyk negatywnych jest daremne.
  • Osoba, która napisała najwięcej słów/linijek na czacie - Z pewnością istnieje limit. Poza tym wprowadziłaby niezdrową rywalizację (wyparcie sensu karty, bezsensowne spamowanie przesadnie długimi treściami na serwerze)
  • Najczęściej kickowana/mutowana osoba - Nagradzanie negatywnych działań lub działań sprzecznych z regulaminem. Naprawdę?
  • Osoba, która posiada najwięcej kart - Pierwsza jakaś myśl. Problem polega na tym, że osoba, która ma dużo kart dostałaby jeszcze jedną nic nieznaczącą a jedynie poszerzającą jeszcze bardziej jej kolekcję. Może jednak coś dla wyrównania szans?
  • Osoba najczęściej zmieniająca nick - Karta prowadząca do niezdrowej rywalizacji (bezsensowne spamowanie co kilka godzin /zmiennick nick, /zmiennick Nick, /zmiennick nick...)
  • Osoba najczęściej pojawiająca się w wycinkach z czatu - Bardzo dobry pomysł. Karta ma pozytywną barwę, podobnie jak pozytywnie zakręconą musi być osoba pojawiająca się w wycinkach najczęściej. Pojawia się tu jednak pewien problem. Otóż abstrahując już od tego, czy gracze zaczną celowo pisać bzdury na czacie, czy nie, należałoby w pewien zorganizowany sposób kontrolować to, czy wrzucony wycinek z czatu nie jest delikatnie mówiąc "przesadzony" i znalazł się tam "na siłę" - pamiętajmy, że to Wy, gracze, możecie tam wrzucać bezpośrednio śmieszne wycinki (Czy naprawdę karta śmieszka należy się graczowi X po tym, jak gracz Y jednego dnia wrzuci 15 różnych wycinków mniej lub bardziej zabawnych z udziałem gracza X?)
  • Osoba najszybsza w dragu - Propozycja o tyle interesująca, co kontrowersyjna. Pozostawiając obojętnym to, czy ktoś ma: lepszego neta, więcej/mniej fps itd., należy pamiętać, że to bardzo trudne ustalić granice czasu zasługującego na kartę. Z kolei dodanie urozmaiceń, trzech wymagań do jej osiągnięcia takich jak np.: bycie w top drag; przejechanie 100 dragów i przejechanie dragu przynajmniej 30 różnymi pojazdami już jest ok.

Na razie karta pozostanie w fazie oczekiwania na ustalenie charakteru, wciąż można wyrażać swoje opinie i zgłaszać propozycje lub dyskutować odwołując się do moich opinii na temat Waszych propozycji.