LU-DM Team
Pochwal się swoją nową grą/sprzętem! - Wersja do druku

+- LU-DM Team (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb)
+-- Dział: Inne (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb/forumdisplay.php?fid=14)
+--- Dział: Off Topic (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb/forumdisplay.php?fid=15)
+--- Wątek: Pochwal się swoją nową grą/sprzętem! (/showthread.php?tid=518)

Strony: 1 2


RE: Pochwal się swoją nową grą/sprzętem! - xNCx - 07-26-2017

Saints Row 2 to akurat nie ma się czym chwalić chyba, że masz PC którego konfiguracja jest przybliżona do xboxa.


RE: Pochwal się swoją nową grą/sprzętem! - Szachu - 07-26-2017

SR2 akurat wyląduje na jakiejś rozdawajce bądź sprzedam za parę groszy ;)


RE: Pochwal się swoją nową grą/sprzętem! - Szachu - 08-03-2017

[Obrazek: LWDGp4z.png]

Kolejny zakup, szczególnie jestem z niego dumny, bo zawsze chciałem zagrać w portala i hl2, i w dodatku wyrwałem bardzo tanio pudełko z płytą do postawienia na półce :D


RE: Pochwal się swoją nową grą/sprzętem! - Szachu - 08-30-2017

[Obrazek: APvOOYc.png]

Kolejny zakup :D


RE: Pochwal się swoją nową grą/sprzętem! - xNCx - 10-16-2017

Teraz w biedrze są znowu jakieś gry. Miałem chrapkę na asasyn szkred 1 i far kri 4.

Polazłem do największej biedronki w okolicy, gdzie ostatnio. Było tam jakieś 5-6 pudełek z grami, ale jakieś same dziadostwo. Potem zauważyłem szklany pojemnik, w którym było więcej pudełek, ale też same gówna, żadna gra spod szyldu asasyn szkred ani far kri, a miały być wszystkie części :( .

Promocja ważna niby 2 tygodnie, więc teoretycznie załapałbym się na wyjazd do domu przed wszystkimi świętymi, a w okolicach domu rodzinnego jest biedra, w której ostatnio były gry...


RE: Pochwal się swoją nową grą/sprzętem! - Piterus - 10-16-2017

Tak, ma być nowa dostawa. Swoją drogą jeszcze nie patrzyłem u siebie czy jest coś ciekawego ;p


RE: Pochwal się swoją nową grą/sprzętem! - Piterus - 10-31-2017

Postanowiłem dziś trochę podsumować moje wydania pudełkowe gier, które posiadam w chwili obecnej - w sumie parę ich mam. Oczywiście nie liczę dodatków do gazet, CD-Action czy innych podobnych, bo tego też jest kilka.

[Obrazek: Beztytulu_qrqpneq.png]


RE: Pochwal się swoją nową grą/sprzętem! - xNCx - 11-02-2017

Ładna kolekcja, szczególnie props za NFS 3, pamiętam jak w 2001 ciułałem bez końca w demko tej gry - rok temu sobie ją ściągnąłem, na szczęście gra nie została zapomniana i są różnego rodzaju łatki m.in. do monitorów panoramicznych, ale sama gra już od dzisiejszych realiów chyba odstaje?

Ja byłem dzisiaj na targu, jest tam taka buda z starymi gazetami za pół ceny :) i dziś znalazłem tam również kącik z płytami - filmy i gry. Ku mojemu zdziwieniu była tam Mafia 3 w oryginalnym pudełku i to za, uwaga 30 zł (na allegro chodzą po 70 zł)! Niestety pudełko było otwarte, a w środku był zapewne unikatowy klucz do gry, więc pewnie już zużyty... Szkoda, chociaż ta gra w stosunku do swoich dwóch poprzedniczek może schować się w cień.


RE: Pochwal się swoją nową grą/sprzętem! - Szachu - 11-25-2017

Wczorajsze zakupy c: A wy coś zakupiliście w black friday?

[Obrazek: une1AyE.png] [Obrazek: YrUnqy2.png] [Obrazek: t2BREaq.png]