LU-DM Team
Problem - Wersja do druku

+- LU-DM Team (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb)
+-- Dział: GTA Vice City / Vice City Multiplayer (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Dział: Pomoc (http://ludmpolska.ct8.pl/mybb/forumdisplay.php?fid=34)
+--- Wątek: Problem (/showthread.php?tid=580)Problem - Kadet - 02-22-2018

Witam,
Panowie mam taki problem gdy chce wejsc na wasze servery po załadowniu i pobraniu plikow wyskakuje mi to i nic nie moge zrobic poza resetem komputera, dodam ze inne servery dzialaja bez problemu. to raczej problem grafiki ;/ mam system Windows XP ;/ Ktos wiedzial by jak z tym sobie poradzic ??? Poniżej zdj problemu


[Obrazek: 3ff9a0a4d9a34.jpg]


RE: Problem - Piterus - 02-22-2018

Poprawiłem obrazek.

Wygląda na to, że to coś ze sterownikiem obrazu, tylko nie wiem w takim razie jakim cudem działają ci inne serwery/single.

Takie standardowe rozwiązania jak odpalić w trybie zgodności/jako administrator próbowałeś? Możesz też użyć narzędzia do czyszczenia rejestru - może tam jakiś błędny wpis się zrobił. Ew. istnieje opcja, że będziesz go musiał sam jakoś nadpisać. Może też jakiś DirectX?


RE: Problem - Xenon - 02-22-2018

To nasze serwery powodują problemy ze sterownikiem grafiki, czy jakikolwiek pod 04rel004? Nie wygląda na błąd spowodowany z naszej strony, ale przy uruchamianiu samego Multi, o ile w ogóle VC odpala się na tym sprzęcie, na którym próbujesz uruchomić VC:MP. BTW, pasek wygląda jakby uruchamiał się w 256 kolorach, sprawdź czy nie masz zaznaczonej takiej opcji, jeśli masz - odznacz i spróbuj ponownie uruchomić jakikolwiek serwer.


RE: Problem - Kadet - 02-22-2018

Ale własnie wszystkie servery dzialaja bez problemu wczodze gram skacze biegne jade xd i nie zmienia sie nic w grafice pasek jest taki zwykly ze tak powiem podstawowy w xp.. ale jak wchodze na wasze servery to wyskakuje ;/;/

hmm szukam sterownikow jakis innych ;/ raczej jako administrator odpalenie nic to nie da ;/

Dobra panowie udało się uruchomilem wyszło na to że brak mi było aktualnych sterowników :d do zobaczenia w grze :d


RE: Problem - Piterus - 02-22-2018

jak rozwiązane to bez lipy, cieszę się. Widzimy się w grze!

Temat do zamknięcia.